Roušky jako nástroj manipulace aneb Prymulovy názorové piruety

Napsal
Sdílet článek

Tak nám opět nařídili roušky úplně všude v uzavřených prostorách. A bude nejspíš hůř, toto je zřejmě jen jakási předehra v mnohem zrůdnější hře, kterou s námi světovládci hrají. Myslím, že už se najde jen málo lidí, kteří na podvod jménem COVID-19 ještě věří. Tedy mám na mysli těch, kdo věří tomu, že se jedná o nemoc, která je zhoubnější, než mor či ebola. Přitom jde jen o záminku, na základě níž vypnuli ekonomiku světa, nicméně dopady právě toho “vypnutí” budou nedozírné a ponesou s sebou nesrovnatelně víc mrtvých.

Možná si všichni ti “hltači” mainstreamových zpráv nyní říkají, proč píšu o lžích a manipulacích. Protože důkazů k tomu je spousta, některé jsem shrnula zde a zde.

Ovšem tam byla shrnuta skutečně jen hrstka toho, co se objevilo porůznu na internetu, avšak mnohé důkazy bezprecendentní celosvětové manipulace můžete stále najít na různých našich i zahraničních webech.

Dnes jsem ale chtěla ukázat na něco jiného, co se mi podařilo objevit. Jedná se o jasný názorový zvrat jednoho z hlavních “protlačovatelů” roušek, Prymuly. Ten samozřejmě koná podle notiček svých loutkovodičů asi tak stejně, jako celá loutková vláda.

Na jednom serveru jsem našla velice zajímavý článek z roku 2009, kdy byla pandemie tzv. prasečí neboli mexické chřipky. Připomínám jen, že tehdy nikdo nikoho do roušek netlačil. Podle několika starších článků, které jsem dohledala, nás tehdy docela vehementně tlačili – po nejprve vyvolané panice, kdy přirovnávali prasečí chřipku k tzv. španělské chřipce – k plošnému očkování. A skutečně se tehdy nechalo poměrně dost lidí očkovat. To ovšem máme všichni ještě v paměti, neboť k tzv. “pandemii prasečí chřipky” došlo pouhých 11 let nazpět.

V tomto článku, kde se tehdy k prasečí chřipce a případným opatřením proti jejímu šíření vyslovil i Prymula, řekl tento maňásek WHO něco velmi zajímavého, cituji z článku:

Před nošením roušek varuje i šéf České vakcinologické společnosti Roman Prymula. “Je to nesmysl. Naopak manipulace s rouškami vede k většímu riziku – ulpí na ní bacily a ty se při jejím sundávání snáze dostanou na ruce,” vzkázal Prymula.

Zajímavé, že? Tehdy se také samozřejmě jednalo o doporučení WHO, jehož urputnou snahou, stejně jako snahou hlavního sponzora WHO Billa Gatese, je naočkovat co nejvíc lidí po celé planetě. Jak jsem před časem upozornila s odkazem na rozhovor Billa Gatese na německé veřejnoprávní televizi, tento očkovací fanatik prohlásil, že jeho snem je proočkovat 7 miliard lidí.

A Prymula, coby poslušná loutka WHO – o naší, ale i jiných loutkových vládách nemluvě – pak koná tak, jak mu jeho páníčci nařídí. Když se roušky zrovna nehodily, protože v roce 2009 zřejmě nebylo zapotřebí jakkoli narušovat svobody občanů všech zemí světa a ani potápět ekonomiku a vyvolávat vleklou krizi, tak se prostě roušky nosit nemusely. Ba co víc, dokonce se upozorňovalo na škodlivost jejich nošení. Jen se tehdy doporučovalo častější mytí rukou a omezení návštěv rizikových skupin.

Prostudovala jsem několik článků z roku 2009 a pokud bylo někde doporučení na nošení čehokoli přes obličej, pak se jednalo o respirátor s nejvyšší ochranou, který chrání od nákazy toho, kdo jej nosí, ale rozhodně nikde nedoporučovali jeho plošné nošení. Roušky se uváděly jako nesmyslné, po dvou hodinách neúčinné, či dokonce pro zdravé lidi při delším nošení škodlivé.

Proč si tedy panikáři nepořídí tento typ respirátoru, který by je chránil i v kontaktu s “nezarouškovanými” jedinci? Proč třeba pojišťovna či stát nezajistí totéž pro ty nejrizikovější skupiny a všechny, kdo s nimi přichází do kontaktu? Ostatní by pak měli mít možnost chodit bez “hadru na hubě”, který udělá ve finále víc škody, než užitku.

Budeme snad nosit na obličejích Petriho misky?

Budou se opět pod nimi dusit astmatici a alergici? Budeme opět ztrácet imunitu nedostatečným kontaktem s viry?

A to vše jen proto, že organizátoři tohoto velkého podvodu jménem COVID-19  mají “své” instrukce?

 

 

 

 

(Visited 386 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Spíš jestli pan prof. plk. není také napojen na vakcinářský průmysl. Panika se hodí do krámu, více lidí se nechá nadžogat.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *