Roušky

Napsal
Sdílet článek

Vážení spoluobčané, kam jsme to až nechali dojít? Žasnu, co naši lidé dokáží.

Dne 31. srpna 2020 musela sestra zanést doklady na OSSZ v Šumperku. Podotýkám roušky na úřadech podle ministra Vojtěcha měly začít platit až od 1. září 2020. Ochranka na OSSZ sestru nepustila, že nemá roušku.

Tak si sestra vzala papírový kapesník a zakryla si nos i ústa. Ani přes toto zakrytí, sestru ochranka nepustila do určené kanceláře. Jak si to mohl dovolit? Ústa i nos měla zakrytý a je přeci jedno, co za tímto účelem použije! A jak je možné, že ji nechtěl pustit bez roušky, když nařízení začalo platit až o den později? Já to vím, protože jsem tam byla se sestrou a protože odmítám roušku nosit, zůstala jsem stát na chodbě u vchodu. I na mne přišel “velmi důležitý pán” ochranky a začal mě poučovat, že musím mít roušku. Oponovala jsem mu a požádala tohoto pána, aby mi to dal písemně, že mě nutí si nasadit roušku. Sdělil mi následující: že nic mi písemně nedá, ale že na mě zavolá měšťáky. Řekla jsem mu, ať je klidně zavolá. Neudělal to!

Proč to píši? Aby jste si všichni uvědomili, že už nejenom vládní činitelé nám budou určovat, co, kdy a jak, ale už i tzv. jejich posluhovači. To je zlé, hodně zlé!!!

(Visited 102 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Snažím se najít, co by se dalo nosit místo roušky do obchodů a jinam, aby bylo splněno, že mám mít zakryté ústa a nos, ale aby mě to neomezovalo v dýchání. Volně odstávající šátek je asi lepší než rouška, ale pořád dost omezuje. Existuje nějaký zdroj inspirace, jak to něčím šikovně zaměnit roušku, když už ji nemohu nepoužívat vůbec?

  2. Z příspěvku vyplývá, že si snad na člověka může už cokoliv BEZTRESTNĚ dovolit kdejaký hejhula. Nebo snad máte pro osoby vykonávající ochranku – kdekoliv opakuji KDEKOLIV- jiný výstižnější výraz? Čím větší hlupák s prázdnou hlavou tím důležitější, navíc myslící si, že mocnější. Nemusíme snad zůstat jen u ochranky, že?
    Přeji všem, ještě normálním lidem, hezký den.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *