Rozhovor s Davidem Ickem: QAnon, Donald Trump a „Spasitelský program“

Napsal
Sdílet článek

David Icke: S jiným prezidentem bych se cítil mnohem lépe a nemluvím teď o Trumpovi. Mluvím o prezidentovi, který absolutně zastupuje nejlepší zájmy lidí ve všech oblastech společnosti.
S Bidenem to pravděpodobně nedostaneme. Je pravděpodobné, že to bude jeden z nejextrémnějších režimů v americké historii. Můžete to předpokládat, že když se podíváte na to, kde jsme teď.


Otázkou je, jak k tomu došlo? Jak se to dostalo k bodu, že Bidenova administrativa má jedinečnou příležitost vnutit Americe fašismus a zaměřit se na ty, kteří se mu chtějí bránit ( volby jsou zbytečné: první den falešného prezidenta v „kanceláři“ ).

Jednou z oblastí, o které je opravdu třeba mluvit, je organizace zvaná QAnon. QAnon je druh tajného seskupení, spíše anonymní skupina, která se objevila v raných fázích Trumpovy administrativy.
Přitahovala mnoho „rebelů“ (Icke jí říká „protivníci“) s tvrzením, že existuje plán. „Zločinci“ by měli být zatčeni a „dobří“ z vládních kruhů by se o to postarali.

Dokázali byste se zbavit Deep State. Došlo by k hromadnému zatýkání a dalším činům. A když jsem to uslyšel, mohl jsem jen zavrtět hlavou a řekl jsem: „Pane bože, jen to ne!“

Tito příznivci jsou tu už dlouho. Přicházejí a odcházejí. Mohou se vrátit. Mohou pak mít odlišný vzhled nebo různá jména. Důvod, proč jsem reagoval stejným způsobem na fenomén QAnon, byl kvůli třicetiletým zkušenostem s takovými nesmysly, které se objevovaly pod různými jmény. Vždy to běží podle stejného vzoru. “Existuje plán.” Nemusíte se bát, protože existuje plán. Posaďte se a sledujte, jak se plán odvíjí! Věřte plánu!“

Chci si vzpomenout na pasáž, kterou jsem napsal v knize z roku 2012 s názvem „The Perception Trap“, poznámka, která v zásadě popisuje QAnon ještě předtím, než vůbec existoval. To je jen jeden příklad opakujícího se tématu, který jsem mohl v posledních letech znovu a znovu pozorovat.

To je psychologická válka. Ne každý zúčastněný nebo důvěrník patří k psy-op, mnozí to považují za skutečné a předávají to dále, protože to považují za skutečné. Jde ale o jakýsi záchvat myšlení a chování „rebelů“, kteří jsou přesvědčeni, že nemusí nic dělat. Ale musíme! Pokud bychom mohli QAnon rozpoznat, jakmile jsme si o něm přečetli, znělo by to takto:
Citát: „Titulek: Rozptylování „Pojď a zachraň mě“. Přítel mi přeposlal e-mail a zeptal se, co si o obsahu myslím. To vše jsem už věděl (v roce 2012 nebo 2011!).

Shrnoval tvrzení anonymního informátora jménem Drake. Četl jsem zprávy od Drakea, který získal velkou publicitu na internetu z rozhlasové show Davida Wilcocka (více o údajných informátorech jako Wilcock nebo Corey Goode zde – „ Podivná odhalení o pseudo„ informátorovi “Corey Goode (videa “).
Bylo v něm uvedeno, že „dobří“ – ano, ta fráze se tehdy skutečně používala – „dobří“ americké armády a zpravodajské komunity se chystali hromadně zatýkat „padouchy“. A píšu sem: „Hitler řekl, udělejte svou dezinformaci opravdu jednoduchou, aby ji každý pochopil.“ „Dobří – zlí“, to je perfektní.
Mezitím se ve vzdáleném Japonsku objevil další muž z alternativních médií, Benjamin Fulford, a řekl něco podobného o tajných společnostech na Dálném východě. Zavřeli by “špatné hochy”, říká v interviews s Wilcockem.

Vrcholem příběhu je naivita dezinformací, které se šíří alternativní scénou, aby odvrátily pozornost a uvedly v omyl: často to dělají lidé, kteří chtějí věřit, že je to pravda, i když původní zdroj ví, že tomu tak není tak.
Často se mě ptali, co se týká nadcházejícího hromadného zatýkání Iluminátů. Nebo mi to jako skutečnost oznámili ti, kdo rozesílali oznámení Wilcocka a Fulforda.

Tak to pokračovalo, i když deadline následovala po deadline, kdy měli odhalovači iluminátů čelit sami sobě nebo tak něco. Všimnete si něčeho? Ve vztahu k současné situaci? Fulford tvrdil, že jeho „dobří hoši“ byli členy společnosti „Bílého draka“. Měli v úmyslu zatknout ty, kdo stojí za globálním spiknutím, a zasáhli by přímo během přechodu, který povede k míru a prosperitě.

Jednoho dne, jak jsem psal, by mohli být zatčeni, ale zatím nebyli. Zpráva ze září 2011 tvrdila, že Benjamin Fulford věděl o schůzce 57 zástupců z 57 zemí po celém světě (stejně jako před týdnem), která skutečně ublíží členům ďábelské kabaly.

Always keep propaganda simple! People have to believe it. Yes, it seems as if countries all over the world are getting the hang of it and going with the Jeddah Knights (the “White Dragon” society), the “Good Guys”. People are tired of the diabolical empire and want to get rid of it, it seems.

Propaganda je vždy jednoduchá! Lidé tomu musí věřit. Ano, zdá se, jako by země po celém světě tomu uvěřily a šly s rytíři Jeddah (společnost „Bílý drak“), „dobrými lidmi“. Lidé jsou unaveni z ďábelské říše a chtějí se jí zbavit, jak se zdá.

Co je Společnost bílého draka, podle Fulforda v roce 2011? „Jsme mezinárodní skupina lidí od financí, vojáků, lidí z tajných služeb a tajných organizací, stejně jako novinářů a běžných občanů, kteří mají dost chování vojensko průmyslového komplexu ( Nový americký režim: Texas připravuje žaloby proti Vládě společnosti Biden – řízení o obžalobě Plánováno proti Joe Bidenovi (video) ).

Myslím, že už jsem to slyšel. Častěji. A vytvářejí seznam jmen lidí, kteří byli v roce 2011 zatčeni „dobrými lidmi“. Mezi nimi Henry Kissinger, Georg Bush st., Georg Bush ml., David Rockefeller, J. Rockefeller, Dick Cheney, Warren Buffet, George Soros (viz QAnon) Bill Gates, Bill Clinton, Hillary Clinton, členové rodiny JP Morgan , rodina Vanderbildů, Rothschildové, Warburgové, britská královská rodina, královna a papež, hlava FED, Bernhard Bernanke, americký pokladník Timothy Geithner, lord Blankfein ze společnosti Goldmann-Sachs, generální ředitel J.P. Morgan Jamie Dimon, bývalý generální ředitel Bank of America Kenneth Lewis a generální ředitel Citigroup Vikram Pandit. A velmi exkluzivní: princ Harry, který měl převzít moc od královny Alžběty!?

Tady máme co do činění s extrémní naivitou a klasickou psychologickou záměnou, kterou lidé pochopitelně mají. Když uslyšíte, co chcete slyšet, věříte tomu, protože to chcete slyšet. A kdo by nechtěl slyšet, že lidé, kteří ukřižují lidskou rodinu, jsou zatčeni a uvězněni. Musíme však být přímí. A více než cokoli jiného se můžete zeptat, když vám řekneme, co chceme slyšet. Protože to jsou otevřené dveře, do kterých narazíme.
A je mnohem obtížnější to nejen sdělit, ale přijmout jako fakt to, co nechceme slyšet. Je zřejmé, že nechcete být upřímní, což vytváří odpor. Míra naivity, se kterou se v popsané situaci setkáváme, je již patrná z krycího jména „Drake“. Je zřejmé, že musí svou identitu tajit.

Nesmí ho najít. Ale pak provede dvouhodinový rozhovor s rozhlasovou stanicí. Se vší sledovací technologií. A nelze je vysledovat zpět do dvou hodin. A Drake dává data, přesně na den, kdy „dobří“ zamknou „padouchy“. Tehdy jsem řekl, že se to nestane, protože se to nikdy předtím nestalo. Je to cirkulující téma, které stále přichází pod různými jmény.

Lidé se dostanou do řady, do které vkládají energii. To je QAnon s jeho „Věřte Plánu!“ a „Bouře přichází!“ a „Nemusíte nic dělat-“, vše je pod kontrolou. “Zůstaň sedět!” Nic z toho, co QAnon oznámil, se nestalo.
Na webu „davidicke.com“ byl velmi zajímavý článek z webu „ informationliberation.com “. Opravdu to pochopíte již z titulku: QAnon se nápadně podobá bolševické psyop z 20. let, známé jako „Operation Trust“. ( QAnon a „důvěřujte plánu“ jsou podobné Psy-Op z 20. let )

Citace: „Operace Trust“ byla bolševická kontrašpionážní operace, která probíhala v letech 1921 až 1926 a jejímž cílem bylo neutralizovat opozici vytvářením falešného dojmu, že se zorganizovala silná skupina vojenských vůdců, aby zabránila komunistům v nástupu k moci. Podobnosti s psyopem „Trust The Plan“ QAnon jsou pozoruhodné. “Konec citátu. ( „Q Anon“ může být psyop FBI )

Takže se to stále opakuje. Ze stejného důvodu se stejným výsledkem. Neutralizujte protivníky a přiveďte je k propasti.

Citace: „Operace Trust byla kontraršpionážní operací Státního politického ředitelství (GPU) Sovětského svazu. Operace, kterou zahájil předchůdce GPU, Čeka, a probíhala v letech 1921 až 1926, založila falešnou protibolševickou odbojovou organizaci, Monarchistický svaz středního Ruska, MUCR, která má OGPU pomoci identifikovat skutečné monarchisty a antiboľševiky.”

Návnada a mnoho dalších věcí. Citace: „Vytvořená krycí společnost se jmenovala „Moskevská obecní úvěrová asociace“. Jediný západní historik, který měl omezený přístup k souborům Trust, John Costello, uvedl, že se jednalo o třicet sedm svazků a šlo o tak matoucí spleť dvojitých agentů, změněných kódových jmen a vzájemně propojených podvodných operací se „složitostí symfonické partitury „že se historici ruských zpravodajských služeb snažili oddělit skutečnost od fantazie.

To zní jako nesmysl ve stylu Konfucia, který šíří Qanon.

„QAnon dokázal oklamat Trumpovy příznivce, právem rozzlobené na kriminální povahu naší vládnoucí třídy, fantazírováním, že nás „bílé klobouky“ v armádě zachrání“. Bílé klobouky byly zmíněny v takových teoriích dlouho předtím, dlouho před rokem 2011 ( Generálové o Trumpovi: „Poskytujeme vám podporu“ – USA (a SRN) byly rozpuštěny a jsou v rukou dvou vlád? (Video) ).

Citace: „… že “bílé klobouky” v armádě nás zachrání, zatímco generální prokurátor William Barr byl zaneprázdněn krytím případu Jeffreye Epsteina a Kushnerova administrativa (kterou ve skutečnosti Trumpova administrativa byla)  “vláda Kushner – Netanyahu” byla zaneprázdněna omilostněním podvodníka, kterého daroval institutu Aleph a propustil izraelského špióna Jonathana Pollarda z podmínky, aby v Izraeli udělal “aliyah”, to jest, umožnil mu návrat do Izraele.“

Právě když byla prostřednictvím operace Trust svržena a zatčena opozice, mohly být v důsledku pochodu na Kapitol vyhozeny a zatčeny desítky QAnoners.

Mnoho neokonzervativců v naší vládě je doslovnými potomky trockistů, takže není vyloučeno, že stejný trik vytáhnou dvakrát.

A QAnon se vyslovil pro změnu režimu v Íránu po určitou dobu, po které Izrael touží. A Edward Snowden, který zveřejnil informace o rozsahu nelegálního sledování americké populace, by měl být podle jeho názoru vydán, protože poškodil NSA, která je pravděpodobně přímo uprostřed Deep State.

QAnon a jeho předchůdci tedy byli a jsou psyop. A měli bychom vidět, jak se věci mají, a  přestat se za nimi honit. Takové organizace říkají věci, které ti, kteří chtějí padnout, berou vážně a to přitahuje lidi. Říkám tomu „Gin & Tonic s twistem“

Dezinformace nikdy nejsou zcela nepravdivé. Příliš mnoho lidí by to prohlédlo. Je tu spousta pravdy a pak zvrat, který nás dostane za roh. Nejprve nám řeknou věci, které nás přitahují. A pak nás otočí. Doufejme tedy, že to bylo naposledy, co jsme tomu propadli.

Tazatel říká Ickemu: Musel jsem se hodně smát, je to velmi zábavné. Slyšel jsem zkušenost, kterou jsem měl, udělali jsme s ní rozhovor. Řekla, co třeba Leistershire, a mluvila o události. Chtěli jsme ji navštívit, protože je to jen 30 minut daleko. Řekla dobře. Kontaktuji organizátory a oni přijdou.

Ten chlap mi poslal e-Mail a bylo tam řečeno, že já a můj bratr se chystáme přepadnout a sabotovat událost. Existují ale lidé, kteří QAnon hájí až do morku kostí.

Icke: Otázkou je, co dělají kulty „soudného dne“? Dáte jim datum konce světa a až ta doba skončí, dáte jim nové. A tak fungují i Psyops. Jak jsem řekl, většina lidí, kteří byli nadšení QAnonem, zjevně nechtěli být součástí psychologické operace, chtěli tomu věřit a být upřímní.

Zneužití spočívá tedy v tomto – už více než 30 let mám záznamy, které neumožňují zjevné zneužívání / to, co se vrací /, které mi má bránit v tom, abych řekl, co považuji za pravdu. A z mého pohledu je tato situace také psyop. A dělám to a dělám to celé ty roky, protože chci, aby pravda vyšla najevo.

Takže psychopatické zlo již neovládá lidskou společnost. To je můj cíl a je mojí smlouvou po dlouhou dobu. A nemám zájem o zasrané sochy.

Říkám zde to, co jsem dlouho a znovu pozoroval, a pokud lidé nesouhlasí, nechte je být. Existují kontroverzní názory.

Také si myslím, že Trump by měl získat nový pohled a měl by se podívat za rétoriku a že říká, co chcete slyšet. Co se stalo za poslední čtyři roky?

Pokud vám tedy opravdu záleží na svobodě, svobodě projevu, šli byste do Bílého domu a postavili byste se proti Google, Facebooku a Twitteru kvůli cenzuře svobody projevu. Místo toho byla jen několik týdnů před skončením Trumpova prezidentství podána žaloba na Google.

Jaký to má smysl? A chcete vypustit bažinu? Bažina nikdy nebyla tak hluboká, jako když přišel Biden. Kdo je jen frontmanem nejtemnějších Draků. Takže mi neukazuj ty výroky, ukaž mi činy! Někteří mohou věřit ve svobodu projevu. Proč na konci prezidentství došlo k explozi omilostněni násilných a finančních zločinců, izraelský špión, mega podvodník, který ukradl systém Medicare?

A proč, pokud věříte ve svobodu projevu a chcete odhalit hluboký stát, neomilostníte Juliana Assange a Edwarda Snowdena? Přemýšlejte o tom, lidi!

Když se Trump v roce 2016 dostal k moci, byla otázka, zda ho použít k rozdělení Ameriky. A odpověď mají. Druhá otázka je, jak přesně věděl, zda je takto využíván nebo ne? Ale to se jasně stalo. To, co vyšlo po čtyřech letech Trumpa, je úplná démonizace nejen Trumpových příznivců, ale všech, kteří chtějí potlačit fašismus. Nebo komunismus – říkejte tomu, jak chcete, je to jedno a totéž.

Takže jsme opět svědky něčeho – pokolikáté lidi? – co je komplex zachránit se, jak to dělali po celou lidskou historii, kterou známe. “Hledej někoho, kdo by tě zachránil!” “Zachraň mě, QAnone!” Jaký to má smysl? Vzdáte se své moci! Dávám svou moc státu, Donaldu Trumpovi. Nebo QAnon! Takže jsme se dostali do nepořádku! Z toho se můžeme dostat, pokud přestaneme hledat Spasitele. Chcete zodpovědnost přenést na někoho jiného, „Důvěřujte plánu!“ Bojuji se zatraceným zrcadlem! V něm můžete vidět, kdo je pravý zachránce! Pokud ho musíte nazvat zachráncem. To jsme my!

Takže 75 milionů lidí hlasovalo pro Trumpa. Ano. Co může udělat 75 milionů lidí, místo aby sledovali QAnona nebo vzhlíželi k Trumpovi jako zatracenému bohu? 75 milionů lidí říká, že od dnešního dne již nebudeme spolupracovat s našimi otrokáři.

Ne, nenasazujeme si masky. Ne, nenásledujeme fašismus odůvodněný falešnou pandemií. Nespolupracujeme s otrokáři nás a našich dětí. Za žádných okolností, za žádných okolností, bez kompromisů. Neděláme to. Domácí vězení, uzamčení? Nezúčastňujeme se. Říkáme, že je to podvod.

Jak snadné by to bylo se 75 miliony lidí? Zvláště pokud jsou aktivní v základní službě. Jak by to změnilo události? Daleko rozsáhlejší než sledovat masové protesty ve Washingtonu nebo následovat spasitele!
Je to skoro jako programování mysli, výkonný program, hluboce zakořeněný v lidské psychice. A když víte, co dělat, zmáčknete spoušť.

A lidé dávají svou moc někomu, o kom věří, že je zachrání. Dostali jsme se do toho nepořádku, protože jsme tak jednali. Lidstvo se vzdává své moci králům a královnám, válečníkům, politikům a byrokratům. Tak jsme skončili tady.

Tím, že ji předáme Trumpovi a QAnonovi. Je to jen jeho varianta. A když se podíváme na výsledek, po čtyřech letech s Trumpem, zachráncem, nebyli „rebelové“ nikdy více vydáni na milost a nemilost fašismu.

(Visited 826 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *