Růžencová iniciativa v USA a problém vakcinace

Napsal
Sdílet článek

Byzantský katolický patriarchát (BKP), který opakovaně vyzývá k založení modlitebních stráží, tedy k nepřetržité modlitbě, plně podporuje iniciativu amerických katolíků, P. J. Altmana a M. Gibsona, k modlitební mobilizaci 54 dní modlitby růžence. K modlitbě růžence vybízí také arcibiskup C. M. Viganò a jiní biskupové a kněží, a hlavně je zde stále aktuální výzva Matky Boží z Fatimy.

Dnes je motivace k modlitbě alarmující. Hrozí autogenocida nejen Ameriky, ale i celého světa. Od tohoto sebezničení nás může zachránit jedině Bůh, a proto k Němu musíme naléhavě volat a prosit za záchranu svou i svého národa.

Co se týče současné mRNA vakcinace, je známo, že:

1) způsobuje změnu genomu, z lidí dělá geneticky modifikované organismy;

2) vakcína proti covidu obsahuje nanočástice, a tím už patří do procesu postupné čipizace lidstva, před níž Bible varuje ohnivým jezerem (Zj 19);

3) základní materiál mRNA vakcíny tvoří tkáň zaživa vytržená z nenarozeného dítěte před jeho zavražděním;

4) patří do genocidního plánu redukce lidstva na jednu tzv. zlatou miliardu.

Co říkají k vakcinaci špičkoví vědci a odborníci? Kromě mnohých připomínáme jen z poslední doby naléhavé varování profesora S. Bhakdiho z Německa, který má za sebou mnoholetou výzkumnou činnost jako mikrobiolog a virolog. Mluví o celosvětovém podvodu s koronou a o ještě větším podvodu s celosvětovým očkováním proti koroně. Varuje: „V žádném případě si nenechte vnutit druhou dávku očkování! Pokud jste se už dali očkovat první dávkou a nestalo se vám nic, děkujte za to Bohu. Ale v žádném případě se už nenechte očkovat druhou dávkou, pak je už nebezpečí skutečně velké. Killer-lymfocyty (zabijácké buňky) atakují organismus a cévy mohou ztrácet nepropustnost… může vzniknout autoimunitní onemocnění a organismus začne napadat sám sebe.“

Z toho, jak vypadá krev po očkování proti covidu-19, byli němečtí lékaři v šoku a uvedli, že za 30-40 let praxe nic podobného neviděli. (https://odysee.com/videoghj:1, https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/27/sokujuci-objav-nemeckych-lekarov-preco-toto-slovakom-nikto-nepovie-video/)

Pouze přirozená imunita – širokospektrální „obecná“ imunita – může ukončit tzv. pandemii. Vakcíny nikdy nemohou mutaci covidu-19, jeho infekčnost nebo přenos zastavit, a to z jednoduchého důvodu – vakcíny nikdy nevidí budoucnost, dokonce i CDC připouští, že nedokážou zabránit infekci ani přenosu. V současné době je 2,4 miliardy světové populace vakcinováno. I kdyby vakcinace právě teď skončila, miliarda lidí po celém světě by mohla v příštích třech letech v jejím důsledku zemřít.

Co se týče statistik, pokud jsou pravdivé, tak podle nich už asi polovina Američanů přijala vakcínu. Co má dělat člověk, když se k tomu nechal zmanipulovat? Co má dělat, když se dopustil hříchu? Řešením není omlouvat se, řešením je přiznat si vinu a konat pokání, a to co nejdříve. K pokání patří nepřijímat žádnou další vakcínu. Také je třeba počítat s vážnými následky očkování, popřípadě se smrtí. Nepropadat ale depresi ani nepáchat sebevraždy! Je třeba upřímně volat k Bohu, najít si denně čas na modlitbu. Proto katolíkům doporučujeme, aby se denně modlili všechny tři růžence, a to na úmysl, aby Bůh učinil zázrak a neměli následky, ale také za šťastnou hodinu smrti, na níž závisí celá věčnost.

Kdo se modlí jeden růženec denně podle navrhované iniciativy, může se ho modlit i v rámci modlitebních stráží. Kéž by Bůh dal, aby tato katolická iniciativa byla semínkem, které bude dále vzrůstat i po 54 růžencových dnech. Situace je mimořádně vážná a stupňuje se. Kéž by pak všichni tito modlitebníci dali Bohu slib, že se celý rok budou modlit tři růžence denně! Jeden se mohou modlit během dne, a to i po desátcích v časových prostojích (cestování, čekání…). Druhý růženec se mohou modlit ve svaté hodině od 20 do 21:00 spolu s jiným členem své rodiny či s celou rodinou. Třetí růženec se mohou modlit sami dle evangelijního návodu: „Ty, když se modlíš, vejdi do své komůrky a zavři za sebou dveře…“

Připomínáme systém nepřetržité modlitby: Osvědčeným způsobem jsou modlitební stráže. Stráž tvoří 23 lidí, kteří obsadí 24 hodin dne, přičemž jedna hodina je společná, a to od 20 do 21:00, tzv. „svatá hodina“. Rytmus je, že jeden týden se každý modlitebník denně modlí hodinu své modlitební stráže i svatou hodinu a během dalších tří týdnů pouze svatou hodinu. Další tři stráže obsadí zbývající tři týdny, to je 3 × 23 = 69 modlitebníků. Tak se vytvoří nepřetržitá modlitba (Lk 18,1.7; 1Sol 5,17; Iz 62,6-7), která čítá 92 modlitebníků (4 × 23 = 92). Týdenní stráže se střídají vždy o půlnoci z neděle na pondělí.

Rozdělení:

Modlitební stráž – 23 lidí.

Čtyři stráže vytvářejí nepřetržitou modlitbu – bojový oddíl – 92 lidí.

Deset oddílů, to je 920 lidí, tvoří bojový prapor.

Deset praporů tvoří pluk, to je 9200 bojovníků.

Deset pluků tvoří divizi, to je 92 000 bojovníků.

Deset divizí tvoří Kristovu národní armádu, to je 920 000 bojovníků.

Nepřetržitou modlitbou nechceme nahradit upřímnou iniciativu 54 denní modlitby růžence. Naopak, chceme ji podpořit.

Největším příkladem v modlitbě je nám sám Ježíš. On řekl: „… následuj mě!“ (Mt 16,24) Nestačí teoreticky mluvit o modlitbě, je třeba přijmout každodenní modlitební řád. Modlit se můžeme růženec a také jiné osvědčené křesťanské modlitby. Modely vnitřní modlitby jsou uvedené na stránkách patriarchátu v oddílu Vnitřní modlitba, např.: Modlitba jednoty a síly (Mk 11,23), Prorocká modlitba dle Ez 37, Sedm slov z kříže…

Kdo se modlí, bude spasen, kdo se nemodlí, bude zavržen.“ (sv. Alfonz z Liguori)

Tvá spása, ale i budoucnost Ameriky závisí na tvé modlitbě!

  • BKP
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 119 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *