Rvačky Turků s Kurdy a Antifáky ve Vídni (videa)

Napsal
Sdílet článek

Ani sousednímu Rakousku se v nevyhnuly nepokoje, které nyní ve všech větších městech vyvolává Antifa, většinou spolu s tamními menšinami, ať už černochy nebo muslimy. Nejinak tomu bylo také ve Vídni, kde byl poměrně rušný večer i celá noc. Zde však byli hlavními strůjci nepokojů Turci, nicméně i druhá strana nezůstala v řádění pozadu. Myslím, že není třeba dlouhého komentáře, snad jen, že tentokrát výjimečně neútočil dav na kolemjdoucí, ale došlo ke rvačkám mezi Antifáky, Kurdy a Turky, konkrétně pak členy extremistické islamistické organizace Šedí vlci.

Členové tureckého islamistického uskupení „Šedí vlci“ ve čtvrtek večer zaútočili ve Vídni na levicové extremisty z Antify a Kurdy. Zaútočili také na místní kurdský klub v bezprostřední blízkosti. Policie zaregistrovala četné majetkové škody a zatkla šest osob. Většina z nich byla zatčena za kladení odporu při zatýkání. Vzbouřenci jsou převážně muži s tureckými nebo rakouskými pasy.  Turci také zapálili balkón a kameny zranili policisty.

K první potyčce mezi Kurdy a Turky došlo už ve středu, kdy také musela policie zasahovat. Potyčky pak pokračovaly i další den. Nutno podotknout, že Šedí vlci jsou v Rakousku zakázáni, účastníci nepokojů pak neustále ukazovali gesto šedých vlků, které je jasným projevem islámského extremismu a je také zakázané.

Na to, jak to ve Vídni vypadalo, se můžete podívat níže::

 

Video natočené Antifou:

A zde Turci ukazují gesto Šedých vlků:

(Visited 292 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

  1. Tak to by autorka asi vůbec neměla chodit na metalový koncerty-podle toho by tam byl šedej vlk asi každej… rofl

    1. No jo, to máte pravdu. Ono je těch významů, co mne napadá víc. Jenom nevím, jestli se na tom koncertě k tomu všemu občas ozve i pokřik Allahu Akbar?? pardon

    2. To gesto se poněkud liší, tři spojené prsty směřující vpřed představují čenich vlka.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *