Sandy Fitzgerald: Trump je nominován na Nobelovu cenu míru

Napsal
Sdílet článek

Od presstitutek se to nedovíte a globalisté teď vyvinou obrovský tlak na Nobelův výbor, aby mu Nobelova cena pro rok 2021 udělena nebyla. Trump je nominován za svoje úsilí při vypracování mírové dohody mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty.

„Myslím si, že při snaze nastolit mír mezi dvěma národy vykonal Trump víc, než většina dalších nominantů na tuto cenu“, řekl televizi Fox News člen norského parlamentu Christian Tybring-Gjedde hned poté, co byl Trump na cenu nominován.

Christian Tybring-Gjedde je předsedou norské delegace v parlamentní radě NATO a v dopise, obsahujícím návrh na Trumpovu nominaci píše, že dohoda mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty by se mohla stát „měničem hry“ na Středním východě, protože i další země půjdou v jejích stopách. Citoval též Trumpovu klíčovou roli při „vytváření nové dynamiky i při řešení jiných vleklých konfliktů, jako je spor o kašmírskou hranici mezi Indií a Pakistánem, konflikt mezi Severní Koreou a Jižní Koreou a při jednání o nukleární kapacitě severní Koreje“.

Dopis též chválí Trumpa za stažení značného počtu amerických vojáků ze Středního východu a též za plán Pentagonu snížit svoji přítomnost v Iráku z 5 200 na 3 500 mužů.

Tybring-Gjedde v dopise dále uvádí, že“ lidé, kteří obdrželi Nobelovu cenu míru v minulosti vykonali pro mír mnohem méně než Trump. Např. Obama pro něj neudělal nic“.

  •  Lubomír Man
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *