Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

Napsal
Sdílet článek

Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. t.m. nazvaném „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku“ obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu, čili občanské války. A to nikoli prý ani ne tak proto, že by se do toho sám hnal, ale prý proto, že tak plní zadání ruské strany a konkrétně pak ruského prezidenta Putina. Protože ten konflikt je prý z ruské strany a též s tichým souhlasem prezidenta Zemana promyšlen a naplánovan tak, že na jeho konci budeme tím nejpoddanějším poddaným Ruska i Putina.

Takže občane rozuměj: Zeman není žádný tvůj prezident, ale je to prachobyčejný agent cizí mocnosti, kterého tudiž za svého svého prezidenta už déle považovat nemůžeš. A cokoliv tedy proti němu i proti premérovi Babišovi, který zrádnému prezidentovi ve všom zobe z ruky – nejspíš tedy i v tomhle – od tohoto okamžiku provedeš, půjde k dobru republiky, demokracie a svobody.

A co že by to „cokoliv“ mělo asi tak být?

Neuvádí snad pan Šaraptka přímo v titulu svého článku, že Zeman žene zemi do konfliktu? A není tedy nejjistějším způsobem, jak tomuto Zemanem a snad i Babišem zamýšleném konfliktu zabránit to řešení, kdy druhá strana – to je Šarapatka a všichni za ním a kolem ně – vyvolají svůj vlastní konflikt dřív než lidé Zemanovi? A tím plánovanému prezidentovu konfliktu tzv. vypálí rybník?

Poslouchejte! Vždyť on ten Šarapatka to takto téměř doslova navrhuje. Ve svém článku totiž píše:

„Druhá Letná v listopadu je ještě daleko. Za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o 30 let zpátky příliš pozdě. Občané bděte!“

Nezní to spíš jako jako: Občané, běžte do toho!? Hned teď, dokud je čas! Tak, jak do toho šli naši bratři na Majdanu! Zbavte zemi tyrana a zrádce.

NA HRAD!

Co se dělá, když někdo takto buntuje lid proti vším lidem zvolenému prezidentovi? A proti prezidentem jmenovanému předsedovi vlády a tím i vládě celé?

LUBOMÍR MAN

(Visited 140 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Tak pozor, prezident nebyl zvolen vším lidem, ale trochu málo nad polovinou volícících. To se ohrazuji, a vyznělo to významově a matematicky stejně, jako co řekl náš premiér “všichni kradnů”.
    Ozvěte se kdo nevolil tohoto současného prezidenta a kdo nekradne!!! Já se ozývám a nechci patřit a nepatřím ani do jedné z těchto množin!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *