Šaría pro Evropu – varovná videa

Napsal
Sdílet článek

Dnes jsem narazila na informaci, že již nejen Němci, ale dokonce také OSN, potažmo EU seznává, že největším problémem pro Evropu je údajně “pravicový extremismus”. Za pravicového extremistu se dnes přitom považuje každý, kdo má jiné názory, než jaké razí oficiální propaganda. Tedy jste proti EU a její politice? Jste proti LGBT propagandě? Jste proti islámu a muslimské invazi do Evropy? Jste proti BLM? Pokud něco z toho (či třeba všechno) pasuje na kohokoli z vás, pak jste dle současných definic pravicový radikál. A ti jsou údajně větším problémem, než ISIS.

Alespoň to tvrdí studie jakéhosi Institutu ekonomiky a míru, napojeného na OSN, OECD a různé pofiderní globální neziskovky. Tuto studii si osvojila i EU v čele s Německem, o jehož boji proti pravici jsem psala minule. 

Podle této studie je tedy každý, kdo nemá názory, jdoucí v lajně tzv. “liberální demokracie” pravicový radikál, nebezpečnější, než ISIS.

A samozřejmě pro samotný Brusel bude zřejmě tato studie vítanou záminkou k utužení cenzury. Tedy alespoň se tak domnívám, zatím jede cenzura naplno na sociálních sítích, brzy může zasáhnout dál. To je ovšem v zavedené totalitě zcela běžná praxe.  Aby bylo možné podobné praktiky zavádět, musí to být velmi dobře zdůvodněno. Tedy jste-li horší, než ISIS, pak je dobré se podívat na to, kdo má být tím lepším než všichni ti, kdo jsou dnes za pravicové radikály považováni.

A protože takových praktických ukázek údajně nepříliš nebezpečných muslimů z ISIS je spousta, přičemž sama bych nevěděla, co zvolit, rozhodla jsem se, že se podíváme přímo do sídla 4. říše – Belgie, potažmo Bruselu. Tam už totiž nějakou dobu působí islámská radikální organizace “Šaría pro Belgii”, jejíž cíl je nejen převzetí Belgie, ale i Evropy jako takové a zavedení celoevropského  chalífátu. 

Někteří členové této organizace sice byli uvězněni (mnozí už i propuštěni), nicméně rozhodně ne všichni, přičemž podle všeho je organizace, která má zřejmě celoevropskou působnost, stále aktivní. Jen se již navenek tak vehementně neukazují, pouze občas přijdou s nějakým výhružným videem, většinou zveřejněným na televizi Muslimského bratrstva. Část odešla bojovat do řad ISIS, kde byli zabiti, ale na druhou stranu jim každoročně odrostou či přivandrují noví členové.

Takže seznamte se s těmi, kdo jsou údajně pro Evropu mnohem méně nebezpeční, než výše zmiňovaní pravicoví extremisté.

Video níže je v angličtině. Myslím, že i ten, kdo anglicky neumí pochopí, že bylo natočeno v Belgii, přímo u Atomia v Bruselu. Co tedy – mimo jiné – říká muslim na videu?

Říká, že muslimové zničili všechny buddhistické sochy v Afghánistánu a brzy zničí pyramidy a sfingu v Egyptě, turistické atrakce, které jsou zde pro nevěřící. Říká, že všechny “idoly” – včetně slavného památníku Atomium v Belgii – budou zničeny, když se Belgie dostane pod islámskou kontrolu.

“Když islám ovládne Belgii, všechny formy modlářství – umění, věda, hudba, veřejné festivaly, všechny neislámské rituály – budou zakázány pod železnou vládou práva šaría. Nebude prostor pro kompromisy. Všichni budeme žít v dokonalé svobodě navždy jako otroci Alláha…”

Další video z Belgistánu nepotřebuje komentář, titulky jsou v češtině:

Poněkud čerstvější video z Belgistánu a pouliční řádění muslimů:

I toto je Brusel (v AJ):

V Německu věnovali miliardu eur zejména promigračním neziskovkám, údajně na boj proti pravici. Peníze mají sloužit především na dovoz dalších džihádistů, přičemž také EU již připravuje nová migrační a azylová pravidla a nejen to, chce si džihádisty co nejvíc předcházet, tedy například jim budou přednostně přidělovány byty.

Podvratné organizace, včetně EU, považují za největší problém Evropy pravicový extremismus, ne ISIS či muslimy vůbec. Ty naopak současný systém dlouhodobě silně protěžuje. Bruselští muslimové se přitom těší na to, až nad městem zavlaje prapor ISIS.

 

 

 

(Visited 457 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. EU stále méně skrývá, že je prodlouženou rukou globální agendy islamizace a depopulace původního obyvatelstva.

    Carská policie prorokem:

    But you yourselves perfectly well know that TO PRODUCE
    THE POSSIBILITY OF THE EXPRESSION OF SUCH WISHES BY ALL THE NATIONS IT IS INDISSPENSABLE TO TROUBLE IN ALL COUNTRIES THE PEOPLE’S RELATIONS WITH THEIR GOVERNMENTS SO AS TO UTTERLY EXHAUST HUMANITY WITH DISSENSION, HATRED, STRUGGLE, ENVY AND EVEN BY THE USE OF TORTURE, BY STARVATION, BY THE *INOCULATION OF DISEASES*, BY WANT, SO THAT THE GOYIM SEE NO OTHER ISSUE THAN TO TAKE REFUGE IN OUR COMPLETE SOVEREIGNTY IN MONEY AND IN ALL ELSE.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *