Saúdská Arábie požaduje po OSN, aby z internetu odstranila islamofobii

Napsal
Sdílet článek

Jak známo, tak Saúdská Arábie patří k hlavním sponzorům atributů islamizace větší části západního světa. Patří především k předním sponzorům islámských obcí, modliteben, mešit a v poslední době spolu s Katarem velmi výrazně posílila sponzoring islámských škol. Na druhou stranu se jedná o zemi, která sama o sobě neuznává žádná práva jinověrcům, na území Saúdské Arábie můžete legálně praktikovat výhradně islám.

Saúdská Arábie požaduje po OSN především to, aby odstranila islamofobii z internetu, požaduje tedy rušení jakýchkoli stránek, které jsou kritické k islámu. Ale nejen stránek, celkově jakýchkoli protiislámských projevů, které údajně považuje Saúdská Arábie za rasistické. Jak dlouho potrvá, než hlupákům konečně dojde, že islám není rasa? Islám je nenávistná ideologie, šířící se světem jako morová nákaza. Ale není to nic o rase.

Než se podíváme samotné Saúdské Arábii na zoubek, tak bych jen ráda upozornila, že v Evropě už se nějakou dobu skutečně “bojuje” proti islamofobii. A to i u nás. Několik islamofobů v ČR již bylo odsouzeno k podmíněným trestům a z youtube jsou kritické zmínky o islámu nemilosrdně mazány, o čemž jsem se nedávno sama přesvědčila. Moje video, upozorňující na nebezpečí islamizace, bylo velmi rychle smazáno, nevydrželo na youtube ani několik hodin.

U nás tedy k mazání dochází, ale jak jsem uvedla výše, tak ostřejší výroky směrem k islámu a muslimům již dokonce končí před soudem. I proto je zapotřebí  – píšete-li o islámu – patřičná autocenzura, bohužel. A diví se někdo, když máme na ministerstvu vnitra kovaného islamofila? Naše silně proislámská vláda také před časem uzavřela nadstandartní smlouvy o spolupráci právě se Saúdskou Arábií. Smlouvy, které jsou dle vyjádření vládních politiků na tak nadstandartní úrovni, jako nikdy předtím.

V jiných evropských zemích, tedy těch, které jsou o poznání více islamizovány, již padají za islamofobii nepodmíněné tresty, nedávno tak byl odsouzen třeba protiislámský dánský politik Paludan, u něhož je navíc vysoká pravděpodobnost, že pobyt ve vězení nepřežije. Nebyl by rozhodně první islamofob, který odpor proti islámu zaplatil ve vězení životem. Nicméně ani tyto tresty Saúdské Arábii očividně nepřipadají dostatečné.

A jak bojuje proti islamofobii sama saúdská Arábie, na jejímž území stále platí právo šaría?  V Saúdské Arábii platí od roku 2007 zákon, na základě kterého lze stíhat jednotlivce, kteří využívají internet k šíření rasismu a nenávisti. Mohou dostat trest až jeden rok vězení, či pokuty přes 130 000 dolarů nebo obojí. Za přímou kritiku islámu  (především pak jejich lžiproroka Mohameda) je pak samozřejmě dle práva šaría trest nejvyšší.

Saúdové jsou jedni z nejhorších porušovatelů lidských práv na světě, přitom o nemuslimských zemích světa tvrdí, že jsou islamofobní a požadují od nich vstřícnost k islámu. Oni sami však ve své zemi akceptují zase jen islám. Dá se s jistotou říci, že v Saúdské Arábii neexistuje vůbec žádná náboženská svoboda. Zde si můžete přečíst zprávu ministerstva zahraničí Saúdské Arábie za rok 2018 (v AJ). V podstatě zdůrazňuje, že Saúdská Arábie se řídí právem šaría. Právo šaría znamená islámskou nadřazenost. Muslimové mají všechna práva, nevěřící má právo snášet, že se s ním zachází jako se psem, nebo hůř.

Snaha donutit internetové cenzory ke zpřísnění stíhání islamofobie a docílit tak toho, aby na internetu úplně přestala existovat kritika islámu (ostatně, k těmto krokům už postupně dochází), je jen součástí snahy těchto islámských fundamentalistů na zavedení všesvětového práva šaría.

A na závěr pro rejpaly, kteří se opět budou snažit odvést řeč jinam, tak samozřejmě je mi jasné, že třeba v Evropě je islám využit coby nástroj k destabilizaci a rozvrácení Evropy. Je hlavní součástí této destrukce, o tom snad již nikdo nepochybuje. Jenže právě fakt, že různé podvratné organizace (OSN, EU) i vlády jsou ochotny spolupracovat i s nepokrytě totalitními režimy, k nimž SA patří, je důkazem, že v rozvratu evropské společnosti “jedou” svorně, ruku v ruce. 

Ti, kdo Evropany trestají za islamofobii přece nejsou muslimové, ti, kdo mažou nepohodlná videa či příspěvky na sociálních sítích, opět nejsou muslimové. Jejich kroky však mají podnítit další šíření islámu v Evropě a zde už jim vydatně pomáhá právě i Saúdská Arábie. Je třeba si uvědomit, že právě SA vysílá do evropských zemí vlastní imámy, financuje spoustu mešit, modliteben a jiných atributů islámu v Evropě a v neposlední řadě provádí školení evropských muslimů přímo v SA, kde se zpravidla ještě víc radikalizují (viz Samer Shehadeh, který byl též proškolen v SA).

Za přívalem muslimských vetřelců posledních let pak stojí opět především ti, kdo celou invazi organizují a zároveň zákulisně svět ovládají. A Saúdská Arábie je pak jednou ze zemí, které pomáhají muslimským vetřelcům vytvářet v Evropě patřičné zázemí. Zázemí, které je nikdy nedonutí k integraci, ale naopak dopomůže k rychlejšímu vytváření paralelní společnosti, která by měla časem pohltit tu původní, evropskou. 

A nakonec jeden z velmi důležitých veršů Koránu, který je pro pravověrné muslimy svatý:

Zabíjejte nevěřící všude, kde je potkáte….

(Visited 351 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *