SDÍLEJTE NEŽ TO ZAKÁŽOU

Napsal
Sdílet článek

… je název knihy Andreje Babiše. Knihu jsem nečetla, proto se nemohu k jejímu obsahu vyjadřovat. Ovšem název zmiňované knihy mě přiměl k napsání následujících řádek. Mám potřebu něco čtenářům sdělit – NEŽ TO ZAKÁŽOU. Jenže kdo to zakáže, kdy, proč, co a komu?

Andreje Babiše je vskutku někdy třeba vnímat jako studnici zajímavých nápadů. Otázkou je zda uskutečnitelných, či se jedná o pouhé fantazírování. Účelové fantazírování – účelovku.

Andrej Babiš myslí i na babičky. Hovoří o tom, že by bylo záhodno mít DEN BABIČEK.

Ten den by pracovali jen muži. I tohle pan Babiš vymyslel. A aby toho nebylo málo, pro ženy nad 70 roků zdarma týdenní pobyt v lázních. A aby toho nebylo ještě málo každý rok každé babičce tisícovku. Ke Dni babiček dá Babiš babiŠEK.

Jestliže se již delší dobu hovoří, a ono to tak je, o rozdělování společnosti, nebudou se cítit diskriminováni dědečkové?

Když vyrukoval v rámci předvolebního boje Okamura s prodejem českých vajec, proč by, v rámci předvolebního boje, nemohl vytasit Andrej Babiš Den českých matek a babiček.

Ještě vám sděluji, než sdílení zakážou, že se na ten den D těším (však jsem již babička), že se těším i na babiŠEK, ale panu Babišovi hlas nehodím.

P. S. Ty lázně, za pár let, taky beru.

  • MAJKA DUBOVÁ
1/5 - (1 vote)
(Visited 292 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *