Sedm mrtvých po očkování v německém domově důchodců

Napsal
Sdílet článek

Průběžně nacházím podobné zprávy z celého světa, otázkou pak je, kolik mrtvých je skutečně, je totiž nasnadě, že lze očekávat úpornou snahu podobná úmrtí zahrnout do jiných kolonek, tedy zde zcela zřejmě obligátně do kolonky „s covidem“.  Už měsíce se porůznu na rozličných našich i zahraničních alternativách objevují varování od odborníků, kteří ovšem nejsou za svoje varování dobře placeni tak, jako ti, kdo za slušný peníz propagují očkování v mainstreamových médiích. Jde o varování před neotestovanou mRNA vakcínou, jejíž účinky v dlouhodobém horizontu nejsou známy.

Jak je možné, že tolik lidí je ochotno se naočkovat čímsi nevyzkoušeným? Jak je možné, že nikomu nevadí, že tyto vakcíny nejsou dlouhé roky testované jako tomu bylo v případech vakcín v minulosti?

Nejdůležitějším ponaučením v současné době je, že je neskutečně velkým rizikem být obyvatelem domova důchodců. Zpočátku se těchto institucí týkalo „jen“ omezení svobody pohybu a kontaktu s blízkými, takže starší lidé museli mnohdy psychicky trpět tím, že nevidí své příbuzné, ale teď se stává strašákem očkování na covid-19, kterému se lze v domovech důchodců jen stěží vyhnout.

Poslední dny se množí zprávy o úmrtích v domovech důchodců po masovém očkování obyvatel. V poslední době bylo hlášeno přibližně 23 případů z Norska.  V Německu byla nyní zaznamenána řada úmrtí v pečovatelském domě v okrese Miesbach v Horním Bavorsku záhy po očkování.

Jak oznámil okresní úřad v Miesbachu, 41 obyvatel domova důchodců mělo pozitivní test na koronavirus. Stejně jako tomu bylo předtím v Norsku, 34 z nich dříve obdrželo vakcínu od společnosti BioNTech/Pfizer. Sedm očkovaných obyvatel zemřelo a mezi neočkovanými bylo pouze jedno úmrtí. Před očkovací kampaní došlo od března do prosince v domovech důchodců v okrese Miesbach pouze k pěti úmrtím „s covidem“.

„Vzhledem ke krátké době mezi očkováním a vypuknutím nákazy lze předpokládat, že očkovaný byl již infikován v době očkování,“ stojí v oficiálním prohlášení. Kromě toho okresní úřad poukázal na to, že „plná očkovací ochrana“ nastává až po druhé vakcinaci.

Podporuje vakcína nástup onemocnění? Je však více než zřejmé, že očkování za přítomnosti viru v těle subjektu podporuje vypuknutí a následný smrtelný průběh Covid-19.

Pokud by se nyní takto pokračovalo v masovém očkování v domovech důchodců, hraničilo by to s hrubou nedbalostí. Politické zájmy však stojí v cestě takovému vyšetřování, které by spojitost očkování s úmrtími potvrdilo, takže bude pravděpodobně mnohem více obětí.

Studie Moderna a Pfizer výslovně uznaly, že jejich netestovaná technologie genové terapie nemá žádný vliv na virovou infekci nebo přenos a pouze zprostředkovává příjemci schopnost produkovat protein S1  endogenně, zavedením syntetické sekvence mRNA. Je třeba zdůraznit, že výraz „vakcína“ znamená speciálně připravený antigen, který po podání dané osobě povede k imunitě. Tedy v tomto pohledu se ani o vakcínu nejedná.

Německý novinář Boris Reitschuster, brojící proti očkování, na svých webových stránkách poukázal na to, že neexistují žádné důkazy o tom, že by vakcíny BioNTech nebo Moderna pomohly lidem starším 74 let.

Očkování je podle politiků a médií v současné době nejdůležitější strategií při řešení koronaviru. Je však třeba vzít v úvahu tři střízlivá fakta: Za prvé, podle samotné německé vlády (ale i jiných loutkových vlád) není dosud známo, zda očkování vůbec chrání před přenosem viru. Za druhé, nechrání proti samotné nemoci, ale proti závažné infekci. A za třetí, že tyto závažné, život ohrožující infekce jsou velmi vzácné u lidí mladšího až středního věku. To však není případ starších osob a zejména velmi starých, pro které může SARS-CoV-2 v mnoha případech představovat smrtelné riziko (asi jako každá těžká infekce). Logický závěr tak zněl: zejména starší lidé musí být očkováni.

Ale v 74-stránkovém „Epidemiological Bulletin 2/2021“ Robert Koch Institute (RKI) ze 14. ledna se na straně 27, uvádí: „Věk: analýzy také v některých případech vykazovaly široké intervaly spolehlivosti, nebo již nebyly statisticky významné. V nejvyšší věkové skupině (≥ 75 let) je proto prohlášení o účinnosti očkování značně nejisté.“

Tato „značná nejistota“ je způsobena především tím, že ani pět procent ze 40 000 účastníků studie nebylo starších 75 let. Zajímavé, když vezmeme v úvahu, že vakcína je zvláště doporučena pro tuto skupinu.

V Evropě přetrvává velký strach z geneticky modifikované kukuřice. Naproti tomu strategie očkování, která do organismu zavádí uměle generované geny, je špatně prozkoumána a nese riziko závažných vedlejších účinků, je nějakým způsobem přijatelná.

Mezitím se v Německu zavádí další nesmyslné přísné restrikce, přičemž další evropské protektoráty tyto kroky následují. Kroky v údajném boji proti pandemii, o kterých bylo v Německu rozhodnuto v úterý, zahrnují kromě pokračování v uzavírání škol a prodloužení uzamčení až do poloviny února přísnější požadavek na nošení roušek, kdy je již ve veřejných uzavřených prostorách nařízen respirátor FFP2 (totéž v Rakousku, přičemž u nás se o tom také uvažuje). Soukromá setkání jsou omezena na vaši vlastní domácnost a maximálně jednu další osobu z jiné domácnosti. To vše završuje zřizování detenčních center pro ty, kdo poruší karanténu.

 

5/5 - (7 votes)
(Visited 1 880 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *