Slovanka: Sedm německých policistů odvádí sedmdesátiletou paní v poutech jen proto, že neměla na ulici respirátor!! (video)

Napsal
Sdílet článek

Současný systém i vlády nemají s demokracií nic společného. A už vůbec nejde nikomu o ochranu zdraví. To je to poslední, oč jde všem těmto vládám, ať už naší nebo německé či jakýmkoli jiným, které záměrně ničí životy milionům lidí. Vlády nevěnují peníze na prevenci či léčbu, nestarají se o to, že ničí psychickou pohodu většiny občanů (na té je závislé celkové zdraví), likvidují vzdělanost, brání i mladým v jakýchkoli sociálních kontaktech (přitom mladí je nutně potřebují) a decimují ekonomiky svých zemí. Zadlužují další generace ve stylu “po nás potopa”. A najdou se i tací, kdo jim tleskají. Pak mne ani neudivuje, když  se objevují stále šílenější ukázky toho, kam až to současné fašistické vlády dokázaly dovést.

Všimla jsem si, že svědci covidovi shlížejí se zbožnou úctou k Německu. Nadšeně kvitovali, když němečtí policisté vyháněli sáňkující děti ze svahů, vrtulníky rozháněli bruslaře a vodními děly na podzim demonstranty. Když se psalo o koncentrácích pro neposlušné Němce, ihned požadovali zavést totéž u nás. Tomu všemu svědci covidovi tleskají a do toho dodávají, jak jsou ti Němci disciplinovaní. Přitom se v Německu demonstruje neustále, každý víkend jsou plné ulice naštvaných lidí. Ano, svědci covidovi, vězte, že i tam už je hodně naštvaných lidí. A možná i víc, než u nás.

Vážení milovníci respirátorů, dvojitých roušek a brzy zřejmě i plynových masek, mám zde právě pro vás video, které se vám jistě bude líbit. Sedmdesátiletá paní, jdoucí po poloprázdné ulici, je zatčena sedmi policisty, spoutána a odvedena do policejního vozu.  A to jen proto, že neměla na té poloprázdné ulici povinný respirátor!!!

Jistě vás, svědci covidovi, na druhou stranu potěší, že zatímco váš vzor Německo loví “neposlušné důchodkyně” po liduprázdných ulicích, v mešitách nechává modlit až 200 muslimů a do jejich ghett se také policie nevydává kontrolovat nařízená opatření, neboť se jednoduše německá policie tamního osazenstva, které jim na nějaké respirátory zvysoka kašle, bojí…

A i kdyby se nebáli, asi nikdo z nich by nechtěl být nařčen z rasismu a xenofobie. Tak se raději soustřeďují na německé důchodkyně nebo sportující děti. Ostatně, myslíte, že v ČR nebo na Slovensku se nějak pečlivě hlídají ghetta u nás roky protěžované menšiny??

Podobných videí jsem viděla v poslední době mnohem víc, zde jsem už před časem jedno ze stejného ranku zveřejnila. Ve jménu koronafašismu se dějí věci,  nad nimiž zůstává rozum stát. A to přesto, že se ukazuje, že podobná nesmyslná nařízení a restrikce nevedou vůbec nikam. Jen do slepé uličky, dalšího rozdělování společnosti, likvidace ekonomiky i životů dosud na státu nezávislých lidí. Obhájci toho všeho jsou vesměs lidé plně závislí na státu. Jenže jsou natolik hloupí, že si neuvědomují, že i jich se důsledky zhroucené ekonomiky jednou dotknou.

Dnes má přijít vláda s novými drakonickými restrikcemi. Uzavře kdeco, avšak montovny nadnárodních korporací pojedou tak, jako dosud. Jinak bude život v naší zemi zcela “umrtven”. Jenže ten umrtvuje už rok. Rok, za který nám odrůstá jedna nevzdělaná generace, středoškoláci a učni nemají už druhým školním rokem (!!) žádnou praxi, ničí se mezilidské vztahy, narušený je celý segment služeb, který – na rozdíl od montoven – tvoří 60% naší ekonomiky.

Ale svědci covidovi tomu stále tleskají. Tak doufám, že stejně zatleskali i sedmi “chrabrým” policistům za zneškodnění sedmdesátileté pachatelky vysoce závažného trestného činu…

(Visited 2 443 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *