Šéf německé Pegidy musí zaplatit pokutu za to, že nazval pašeráckou neziskovku „pašeráky“

Napsal
Sdílet článek

Dnes už je trestné dokonce nazývat věci jejich pravým jménem. Stále častěji musí nejen politicky nekorektní politici, ale i řadoví občané například při komentářích na sociálních sítích, používat po celé EU autocenzuru. Německo, které začalo mezi prvními soudit za islamofobii a předsudečnou nenávist, samozřejmě nezůstává v prosazování politické korektnosti pozadu. Nazvat tak pašeráckou podvratnou neziskovku „pašeráky“ už je samozřejmě přespříliš.

Organizace převážející muslimské vetřelce z Afriky do Evropy „Mission Lifeline“ úspěšně žalovala organizaci Pegida a jejího šéfa. Neziskovku totiž nazvali na internetu „pašeráky“. Drážďanský vrchní zemský soud proto odsoudil šéfa Pegidy Lutze Bachmanna a jeho sdružení k zaplacení celkem 4 000 eur nebo náhradnímu zadržení v délce 200 dnů, jak oznámila v úterý „Mission Lifeline“.

Zástupci Pegidy Siegfried Däberitz a Lutz Bachmann popřeli, že by právě oni neziskovku nazvali „pašerákem“ nebo „pašeráckou organizací“.  Soud však prohlásil, že jsou rovněž povinni zajistit, aby k dotyčnému obsahu již nebylo možné přistupovat na internetu. Soudci proto vyhodnotili „houževnatost“, s níž se měli Bachmann a Pegida bránit proti urovnání, jako přitěžující okolnost. Kromě toho kritizovali jejich slovní vyjadřování.

„Pravicoví extremisté nyní musí zaplatit pokutu 4 000 eur. Jsme rádi, že nás nelze beztrestně urazit, “ napsala Mission Lifeline. Člen jejího představenstva Axel Steier uvedl, že nyní doufá, že neustálé znevažování neziskovky skončí. Takovéto znevážení prý znejistilo jejich dárce, na nichž je neziskovka, úzce spolupracující s nechvalně známou pašeráckou neziskovkou Sea Watch, závislá.

Takže zapamatujte si, prosím, že pašeráky nesmíte nazvat pašeráky, jinak vám hrozí pokuta. To tedy minimálně v Německu, kde jsou podvratné pašerácké neziskovky obzvláště chráněné. Myslím, že slovo „pašeráci“ bylo ještě velmi mírným, neboť ti, kdo se vydatně zasluhují o likvidaci Evropy jsou těmi nejhoršími zločinci. Tedy pokud by si někdo skutečně zasloužil trest, pak především právě zástupci těchto podvratných neziskovek.

A trest, který by si neziskovky za zaplevelení Evropy muslimskými invazisty zasloužily, by měl být větší, než nějaká symbolická  pokuta.

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 233 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *