Šéf NYPD se nejprve před BLM ponižuje a poklekne před nimi, o něco později je pak sám výtržníky z BLM zbit (video)

Napsal
Sdílet článek

Opět příklad z ranku “kdo s čím zachází, tím také schází”. Pokud dokáže i šéf newyorské policie (NYPD) před vřavou křiklounů z BLM pokleknout a ponížit se, pak není divu, že byly prostředky na policii právě v tomto městě značně osekány. Úplně stejně jako liberální šéf policie totiž smýšlí i starosta města. V rámci protestů BLM klečeli před davy černochů a členů Antify a podobných bojůvek policisté po celém západním světě, tedy šéf NYPD nebyl žádnou výjimkou. Avšak po celém světě, kde výtržnosti BLM proběhly, také zaznamenali nemálo zraněných policistů. Proč se tedy policisté ponižují před někým, kdo jimi očividně přinejmenším pohrdá??

Týkalo se to tedy nejen amerických policistů, ale třeba i britských, známý je i případ mladé švédské policistky, která namísto bránění výtržností davů z BLM se k nim přidala, poklekla a kála se za to, že je bílá.  Nevím, jak dopadli evropští ponižující se policisté, nicméně  šéfovi NYPD se jeho poklek “vrátil”

Terence Monahan, šéf newyorské policie, a několik dalších vysoce postavených důstojníků byli 15. července 2020 napadeni a zraněni členy Black Lives Matter (BLM) a Antify v Brooklynu. Jen pár týdnů předtím byl  náčelník Monahan  natočen, jak se podřizuje nebezpečným výtržníkům z BLM a Antify. K útoku došlo během policejní demonstrace v Brooklynu. Výtržníci z Black Lives Matter se pokusili zablokovat ty, kdo podporují vymáhání práva. Náčelník Terence Monahan šel s policejní kolonou spolu s dalšími důstojníky, když byl napaden.

Výtržníci z BLM použili k útoku na některé důstojníky baseballové pálky. Videozáznam ukazuje demonstranty, kteří obdrželi  zásilku pálek předtím, než došlo ke střetu s policií.  Zásilka pálek extremistům z Black Lives Matter je děsivou ukázkou koordinované, organizované povahy těchto násilných výtržností. Během masových nepokojů byly po celé zemi záhadně ponechány zásoby různých zbraní, včetně cihel, jak můžete vidět na záběrech níže. Kdopak je tam asi nechal??

Image

Image

 

Image

Před několika týdny projevil náčelník NYPD Monahan, nejvýše postavený uniformovaný člen newyorské policie svou údajnou solidaritu s BLM, když se v Brooklynu uklonil a poklekl s nimi. Šéfův reklamní trik ohrozil životy jeho kolegů z newyorské policie a vlastně sebe i celou policii tímto krokem před výtržníky z BLM ponížil. Policie, která se takto ponižuje, nemůže mít před výtržníky žádný respekt. Pak není divu, že jen o něco později byl šéf policie výtržníky, vůči nimž byl on sám servilní, napaden.

Na videu níže se můžete podívat na oba záběry – jak na ten, na kterém šéf NYPD servilně poklekává ruku v ruce s představiteli BLM, tak na záběr, který byl pořízen o pár týdnů později (tento týden ve středu) a na němž je dalšími výtržníky z BLM napaden předem dodanými pálkami.

 

 

(Visited 543 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *