Otevřený dopis Lee Vojtekové Sofránkové

Napsal
Sdílet článek

Leo, co to zase povídáš ? Nejsem a nebyl jsem žádný Tvůj stalker. Vedli jsme spolu skoro dva roky skvělou chatovou a emailovou komunikaci. Pak jsme si přestali rozumět a přešlo to až do ostrých hádek.

A protože jsem buran, který to nedokázal ovládnout, tak jsi dostala několikrát vynadáno. Oba jsme to řešili veřejně a nevedlo to k ničemu dobrému. Akorát jsme do toho našeho soukromého konfliktu zatáhli spousty lidí, kteří neznají jeho pozadí a kontext a chtějí být našimi arbitry. Na těch hádkách máme vinu oba. A Ty prý o mě šíříš, že Tě chci zabít.🤣 Můžeš kdyžtak ten konkretni email zveřejnit ? To by byl nezpochybnitelný důkaz. A také není dobré šířit informační šum, že mé vyšetřování má něco společného s naším konfliktem. To spolu vůbec nesouvisí. Když se ukázalo, že asi nebudeme přáteli, ani kamarády, zkusme nebýt ani nepřáteli. 

Zkusme to co se mezi námi stalo, nějak zastavit. Nechce se mi věřit, že by jsi mi přála perzekuci za mé antisystémové aktivity jen proto, že se ode mě cítíš ukřivděná. Zas až tak krutá snad nejsi. Pojďme se zkusit oba dva konečně překonat k nějakému pokusu o smíření. Víš jaká by to byla inspirace pro rozhádané lidi na vlastenecké scéně, kdyby jsme to nakonec dokázali ? No a až mě za ty “teroristické činy zavřou😊”, tak mě snad přijdeš navštívit do basy, ne ? Vždyť i přes to, co se mezi námi stalo, pořád patříme na jednu stranu barikády.

 

Jaroslav Volfšic

(Visited 212 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *