Šestiletou holčičku nechali rodiče změnit na kluka

Napsal
Sdílet článek

Opět zde máme případ, kdy nechali rodiče změnit pohlaví velmi malému dítěti. Tedy natolik malému, že z toho rozhodně ještě nemůže mít rozum. Navíc předpokládám, že mnohé podobné případy, kdy dojde ke změněně pohlaví dítěte na žádost rodičů, mohou být důsledkem dlouhodobé manipulace.

A nyní konkrétně, k případu, na který chci upozornit. Holčička jménem Talia začala už ve věku pouhých tří let tvrdit, že je chlapec. Její matka říká, že ji to prý nijak nepřekvapilo, protože od narození  se identifikovala s opačným pohlavím, odmítala dívčí oblečení a nechtěla nosit ani dlouhé vlasy. Tedy tím zřejmě míní období 0-2 roky. Jenže kolikpak dětí ve věku okolo 1 roku se asi zajímá o to, co mají na sobě? Vždyť před tím třetím rokem z toho ještě nemohl(a) mít příliš rozum.

Po oznámení Talie, že je chlapec, s ní šli rodiče k psychologovi, který jim sdělil, že dcera trpí genderovou dysforickou poruchou, během níž jedinec zažívá stres a úzkosti spojené s jeho vlastním pohlavím. Jen o něco později si prý sama Talia začala říkat “Dexter”. Rodiče ji pak plně podpořili v jejím přání změnit si pohlaví a nechali ji zapsat na kliniku pro dětské transgender pacienty. Takže v Londýně (a předpokládám, že i v jiných “pokrokových” zemích) již mají dokonce kliniky pro dětské pacienty, kteří si chtějí změnit pohlaví!!!

Talia je tedy již Dexter a jen on(a) a její (jeho) rodiče ví, kde je pravda. Myslím, že je vysoce pravděpodobné, že se současné “módy” změn pohlaví velmi často chytají ultraliberálně zaměření jedinci, kteří jsou schopni už od narození záměrně vést dítě tak, aby mu vsugerovali to, že patří k opačnému pohlaví. Tento případ totiž není v západním světě zdaleka první, ale jistě ani ne poslední.  Současné protlačování genderové ideologie, zahrnující 100 a snad už i více pohlaví, bezpohlavní, tzv. “fluidní” výchova už od jeslí a mnohdy i vliv podobně “ultraliberálně” smýšlejících rodičů, může vést k razantnímu nárůstu počtu malých dětí, které podstoupí změnu pohlaví.

Je nasnadě, že se tím zároveň zvýší počet jedinců, kteří budou v budoucnu neschopni reprodukce. Jde tedy o další krok ke snížení populace původního Evropana. Budou-li navíc děti už od jeslí vychovávány “fluidně”, tedy tak, aby se nijak nekonkretizovalo jejich pohlaví, vznikne jim v hlavách pouze zmatek a genderová propaganda dokoná své.

Nevěřím, že dítě ve věku kolem tří let (či dokonce mladší) může s jistotou, bez jakékoli vnější manipulace tvrdit, že se cítí být jiným pohlavím. Zde mi to spíš zavání šíleností rodičů těchto nešťastných dětí. Změna pohlaví by měla být běžně povolena až po osmnáctém roce věku, kdy už za sebe nese každý vlastní zodpovědnost. Je možné, že jednou, až dospěje, bude Dexter (dříve Talia) nešťastný(á), protože si uvědomí, že se vlastně cítí jako žena. Nebo bude mít jen psychické problémy z neschopnosti identifikovat sebe sama.

Rodiče mohou velmi malé dítě lehce zmanipulovat a to tak, že si to samo ani nepamatuje. Sama za sebe mohu říct, že jsem se sice narodila jako levák, ale rodiče mne od momentu, kdy si toho všimli, začali přeučovat na praváka (to bývalo kdysi běžné). Vůbec jsem to netušila, protože mi byl asi jeden rok, když s tím začali a nejspíš mne na pravačku naučili velmi brzy na to, abych si to “přeučování”, byť jen matně, pamatovala. Pravdu jsem se dozvěděla až téměř v dospělosti. Skutečně jsem si do té doby myslela, že jsem rozený pravák. Pokud tedy začnou rodiče jakkoli “předělávat” dítě ve velmi ranném věku, mohou dětem třeba vsugerovat i to, že jsou jiným pohlavím. Pokud s tím začnou velmi brzy, ani si to manipulovaný jedinec nemusí pamatovat. 

Jenže mne ta přeměna z leváka na praváka v životě nijak výrazně nepoškodila (i když na druhou stranu kvituji, že dnes už se nic podobného dětem nedělá), naopak, mám levačku o trošku šikovnější, než běžní praváci. Pokud ale někdo od nejútlejšího věku vsugeruje dítěti, že je opačného pohlaví, může to dotyčného jedince v dospělosti až fatálně poškodit. Mnohdy se s tím nemusí vyrovnat a vše může skončit sebevraždou.

Proto by se měly podobné experimenty se změnou pohlaví u dětí zakázat. A pokud se bude jakékoli dítě projevovat podobně, mělo by se počkat, až doroste plnoletosti. Měnit však pohlaví takto malým dětem, je zrůdnost. O to větší, že se podobných činů dopouští přímo rodiče těchto dětí. 

 

 

 

(Visited 548 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *