Severoafričtí kriminálníci se vydávají za nezletilce bez doprovodu, potvrzují Holanďané

Napsal
Sdílet článek

Opět totéž, co většina z nás – snad vyjma Šojdrové, Pirátů a jejich fanoušků – tuší. Dospělí kriminálníci se vydávají za “sirotky bez doprovodu”, aby se dostali do evropských zemí, které jim dopřejí velmi štědré sociální dávky, coby nezletilce je nedeportují a zajistí jim nadstandardní podmínky. To už dávno potvrzují v různých evropských zemích. Známé jsou případy ze Švédska, Británie či Německa.

Nejinak tomu je i jinde, aktuálně se ozvali Holanďané. Zaměstnanci v přijímacích centrech migrantů v Nizozemsku tvrdí, že zločinní Severoafričané se vydávají za „nezletilé osoby bez doprovodu“, aby mohli lépe využívat štědrý nizozemský azylový systém. Několik nejmenovaných zaměstnanců pracujících v Ústřední agentuře pro přijímání žadatelů o azyl (COA) tvrdí, že kriminální vetřelci z Maroka, Tuniska a Alžírska, kteří se vydávají za nezletilé bez doprovodu, jim dělají ze života peklo.

„Všichni jsou z nich v koncích, včetně zaměstnanců azylových center. Ničí věci, rvou se pořád dokola a kradou všechno, co se dá,” vysvětloval jeden pracovník. „Nemají k nám absolutně žádnou úctu. Tohle je svinstvo.“

Mnozí ze Severoafričanů po příchodu tvrdí, že jsou nezletilí, aby mohli pobírat další dávky a požívat ochranu, která se běžně neposkytuje dospělým migrantům. „Nezapomeňte, že ti Maročané, Tunisané a Alžířané vůbec nejsou nezletilí, ale mají s sebou falešné nebo vůbec žádné doklady.  Pak ví, že o ně bude postaráno až do 18 let. Prostě to zkusí a často to funguje,” dodal pracovník azylového centra.

Nebylo by to poprvé, co by dospělí nelegální vetřelci ze severní Afriky a Blízkého východu falešně prohlašovali, že jsou nezletilí, aby mohli zneužívat západoevropské sociální systémy. Loni ve Švédsku nuceně ukončil svoji kariéru zubař poté, co prozradil, že 80 procent jeho  pacientů z řad migrantů, kteří tvrdili, že jsou nezletilí, je ve skutečnosti dospělých (viz video níže).

V Německu studie odhalila, že téměř polovina migrantů, kteří tvrdí, že jsou nezletilí, jsou dospělí. Většina vetřelců, kteří končí v azylových centrech, není spokojena se základními vymoženostmi, které jim poskytuje stát. Aby vydělali peníze, uchyluje se mnoho migrantů k obchodu s drogami, loupežím a krádežím. „Jde o zatvrzelé pouliční zločince, kteří nemají co ztratit. Čekáme na první incident, kdy nějakému zaměstnanci vrazí nůž do břicha.“ 

Podle zaměstnance, který hovořil s nizozemskými médii, je většina zaměstnanců v azylových centrech situací hluboce znepokojena. Většina se však bojí obavy vyjádřit nahlas, protože jsou pak označeni za rasisty. “Pokud se je snažíme udržet na uzdě, tak jsme taktéž nařčeni za rasisty.“

Výše uvedené skutečnosti vyplývají ze dvou samostatných zpráv nizozemského ministerstva spravedlnosti a bezpečnosti, které odhalily, že počet zločinů spáchaných žadateli o azyl a incidentů v azylových centrech se vloni ve srovnání s předchozím rokem zvýšil o 30 procent.

Tak copak na to Šojdrová a další sluníčkáři, prahnoucí po těchto “sirotcích bezdoprovodu?”

Na video švédského zubaře, který přišel o kariéru jen proto, že na skutečnost, že vetřelci o věku lžou upozornil, se můžete podívat níže: (video pouze v AJ)

 

 

(Visited 414 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Dost mě zaráží,že to video je z Ruské RT-kde jsou západní “demokratická a pravdomluvná” média jako třeba naše ČT nebo CNN prima fake news????

  2. Nejlepší jsou na takových a podobných stránkách ty klikací reklamy obsahující samé zázraky jak se uzdravit a nebo zbohatnout laugh Sračky 1. stupně .

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *