Seznamte se: Banksy – velký podporovatel invaze afrických vetřelců a sponzor jejich importu do Evropy (video)

Napsal
Sdílet článek

To, že mezi hlavní podporovatele muslimské invaze do Evropy patří OSN, EU, UNHCR, OSF a různé na ně napojené neziskovky ví dnes snad již každý. Mimo rozličných nechvalně známých neziskovek, často štědře dotovaných nejen z EU, ale i z rozpočtu národních států, podporují invazi i někteří jedinci, kteří jsou dostatečně bohatí na to, aby mohli invazi spolufinancovat.

Politicky korektní pouliční umělec „Banksy“ financuje loď, která pašuje Afričany do Evropy přes Středozemní moře. Nyní jeden Afričan zemřel, když se loď, napěchovaná nelegálními vetřelci, dostala do nesnází na moři.

Loď Louise Michel se dostala do nesnází u pobřeží Malty poté, co vyzvedla stovky nelegálních vetřelců z Libye.

The Banksy-funded rescue vessel the Louise Michel

Loď je pojmenována po francouzském ultralevicovém extremistovi a zabývá se pašováním lidí z Afriky. Operace plně financuje  „Banksy“ a na straně lodi je obraz tohoto jinak anonymního britského pouličního umělce. Obraz ukazuje dívku v záchranné bundě, která drží záchranný kruh ve tvaru srdce.

Tak zde musím podotknout, že pokud shlédneme osazenstvo lodí z Afriky, tak na obrázku by měl být statný, dobře vykrmený černoch. Holčička tam tak působí velmi nepatřičně.

V sobotu posádka napsala na Twitter, že loď byla doslova tak přeplněna Afričany, že nebyla schopna cestu absolvovat. Bylo rovněž uvedeno, že jedna osoba zemřela a že tísňová volání byla bez problémů odeslána na Maltu, Itálii a do Německa.

Italská pobřežní stráž pak podle televize Sky News evakuovala 49 „nejzranitelnějších“ Afričanů na palubě. V sobotu večer posádka Louise Michel oznámila, že další plavidlo, Sea-Watch 4, vzalo na palubu zbývající nelegální vetřelce. Zde je nutno podotknout, že se jedná o plavidlo, jehož kapitánkou je nechvalně známá Carola Racketeová.

Posádka složená z deseti levicových aktivistů na Twitteru vyzývá země EU, aby Afričany okamžitě přijaly. „Požadujeme bezpečné místo pro všechny přeživší,“ píší.

„Banksy“ se na Instagramu chlubí tím, jak si koupil loď, a také obviňuje EU z ignorování tísňových volání od „neevropanů“.

Invazisté na Banksyho lodi:

Onen „umělec“ vystupuje pouze pod pseudonymem „Banksy“ a je docela problém najít jeho pravou podobu, kterou můžete vidět na titulním obrázku. Tedy jedná se o další konkrétní tvář z těch, kdo invazi podporují a kdo mají na svědomí všechny okradené, znásilněné, oloupené  a zavražděné Evropany.

Nejsou to tudíž jen loutkoví politici a neziskovky, tedy za podvratnou činnost velmi dobře placení kolaboranti, kdo Evropu systematicky africkou invazí ničí. Jsou to také šílenci, jako tento anonymní, údajně pouliční umělec Banksy, který je natolik bohatý, že si může dovolit financovat loď i s posádkou.

Otázka je, zda jsou prostředky, které za dovoz vetřelců vydá, skutečně jeho vlastní nebo zda je sponzorován někým dalším. Každopádně ten, kdo za jeho „dílo“ platí, tím platí i samotnou invazi. A jak jsem zjistila, tak tento „umělec“ měl dokonce i co do činění s Prahou….

5/5 - (3 votes)
(Visited 189 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *