Shrnutí politické situace

Napsal
Sdílet článek

Zase jsem narazil na definici, kdo je idiot, protože volí tu a tu stranu, takže abysme si to ujasnili. Oni jsou voliči totiž skoro všichni idioti.

Voliči ODS jsou idioti, protože si myslí, že ODS je pravicová strana. Voliči TOP09 jsou ještě větší idioti, protože si myslí, že je TOP09 pravicová strana. Voliči socanů jsou idioti, protože myslí, že je správný víc rozdávat a tím pádem se budeme mít líp. Voliči komunistů jsou idioti, protože si myslí, že bude zase rohlík za 30 halířů a dovolená u Baltu za pár šupů, jako když se tam platilo východí markou. Voliči SPD jsou idioti, protože si myslí, že Okamura zastaví migraci a kvůli tomu to dělá. Voliči Zelených jsou idioti, protože si myslí, že jim jde o ekologii. Voliči Pirátů jsou idioti, protože si myslí, že nová strana bude lepší než ty starý a vůbec jim nevadí, že jsou to komunisti, kteří umí navíc jen zacházet s počítačem. Voliči ANO jsou idioti, protože si myslí, že Babiš bude řídit stát jako firmu, zatočí s korupcí, ušetří, a o ty ušetřený peníze se rozdělí s poddanejma. Voliči KDU-ČSL jsou idioti, protože si myslí, že je to slušná strana, ve který všichni dodržujou desatero. A já jsem idiot, protože jsem volil 3× Svobodný, ale můj hlas jsem vyhodil a navíc se strana stihla odklonit od původního programu ještě dřív, než se dostala do parlamentu. Teď jsem asi nasral všechny, ale sám sebe taky…

LUKÁŠ DOKSANSKÝ

5/5 - (8 votes)
(Visited 202 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Já jsem spokojená.Volila jsem ODS 20 let,nevedli si špatně,i když jim do toho havloidi a kmotři házeli vídle…Po jejich ideologické zradě (sčuchli se v Praze s ČSSD) jsem na ně zanevřela.
  Pak jsem jednou jedinkrát volila Svobodné,to jsem se teda HODNĚ sekla,jediný počin pana Macha v EP bylo založení obskurního spolku Přátelé Judeje a Samaří….Tak to né,Machu,svojí polívčičku si vař jinde,né pod vlajkou ČR.
  Dneska jsem zase v klidu,volím SPD a věřím a doufám.Věřím,že v EP vznikne antisystémový blok,který začne pracovat a potírat ty agresivní liberofašouny.
  Nikomu a ničemu nevěřit,to bych blila.Už proto,že mám potomky.

  1. „Nikomu a ničemu nevěřit,to bych blila.“

   – Múdry človek verí hlavne SEBE. A iným ľuďom verí iba v prípade, keď si to môže priebežne kontrolovať (!!! ), a neumožní im zničiť svoj život a majetok. Človek, ktorý zverí svoj majetok a život do rúk politikov si zaslúži, aby ho oň obrali.

 2. Všetci voliči sú idioti, pretože si myslia, že politici chcú pre nich dobro .

  Nie že by nemohli existovať slušní politici. Lenže – väčšina voličov NIKDY nedá hlas slušnému politikovi. Pretože slušný politik ODMIETNE BRAŤ PENIAZE INÝM ĽUĎOM, A DÁVAť ICH SVOJIM VOLIĆOM.

  Preto ŽIADNY SLUŠNÝ politik nie je nikdy zvolený.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *