Šílené!! Švédská policie de facto přiznala, že Malmö už plně patří muslimům!

Napsal
Sdílet článek

Nedávno jsem zde zveřejnila dva články, informující o tom, že dánský protiislámský politik Rasmus Paludan se chystá do švédského Malmö, kde by se mělo konat pálení Koránu, jeho máčení v prasečí krvi a moči bezvěrců. Tato akce se měla konat nejprve před místní největší mešitou, což ovšem nebylo povoleno. Nakonec tedy akci přemístili na jiné místo v centru Malmö. Jenže nakonec i tam jim to policie na základě výhružek muslimů zakázala.

Demonstrace, která se měla konat v pátek ve 13 hodin, byla zrušena. Švédská policie ustoupila po hrozbách násilí ze strany muslimů ve Švédsku. Nyní je Švédsko zesměšňováno a Švédům je vyhrožováno online z arabských stránek na Facebooku. Jedná se o stránky pro Araby, kteří chtějí emigrovat do Švédska či ve Švédsku žijí.

“Jsou to blázni. Chtěli upálit Korán v Malmö. Myslí si, že jsou ve Švédsku.” To je jeden z výroků Arabů, který hovoří za vše. Švédsko už dávno není Švédů, ale patří muslimům. Jedná se o chalífát, což zřejmě většina etnických Švédů netuší.

Právě na facebookové stránce Alkompis s více než 2,2 miliony sledujících se nyní Arabové zaobírají demonstrací, ale také reakcí policie, která muslimům plně ustoupila.

příspěvku o Paludanovi, který v době psaní “lajkovalo” více než 2000 muslimů, mnoho Arabů plánovanou akci i její zrušení komentovalo. Níže se můžete podívat na devět výroků Arabů, většinou žijících na území Švédska. Myslím, že výroky hovoří o skutečném stavu nejen Švédska, ale celé Evropy, více než jasně:

  1. 1. Ibrahim Younes:  Policie ví, jaké by byly následky”.

2. Khalid Al Subihi: “Díky Alláhovi. To znamená, že můžeme odvolat odstřelovače a bomby.”

3. Rabie Ammar: “Dobře, ať to udělají. Přísahám Bohu, že ho upálíme zaživa a všechny, kdo jsou s ním.”

4. Shukri Hasan: “Jsou naprosto šílení. Chtěli upálit Korán v Malmö. 😂😂😂 Myslí si, že jsou ve Švédsku. Ne, nejsou. A nejzábavnější věc je, že ho chtěli spálit v Rosengårdu. 😂😂

5. Am Asem: “Žádný mír. Budou-li bojovat proti islámu, islám bude silnější. Když to nechají být, islám beztak expanduje. Dejte si pozor na ty, kteří loví.”

6. Alaa Ben: Ne, je to pravda? Chtěli upálit Korán v Malmö? Naši chlapi nebudou bezmocní. Jestli má někdo námitky, ošukám jeho sestru.”

7. Wissem Romdhani: “Pokud bude Korán spálen, musíte očekávat válku. Korán je červená čára, limit.”

8. Princ Hamada: “To je způsob, jak  přilákat lidi k islámu. Děkuji!”

9. Mohammed Faour: “Policie neschválila událost, protože by nebyli schopni ho ochránit.”

Poslední, desátý výrok jednoho z muslimů v jiné diskuzi (již ve švédštině), je zcela vypovídající. Ukazuje pravdu, kterou nechce většina Evropanů slyšet, jen je třeba si místo slova “Malmö” dosadit slovo “Evropa”. :

10. Amo Abri na Facebooku: “To je Malmö a Malmö je ve vlastnictví muslimů nezapomeňte na to….”

Právě na případu Malmö můžeme názorně vidět, jak rychle lze Evropu islamizovat. Tomuto tématu jsem se zde věnovala už v několika článcích, přičemž stávající situace Evropy je taková, že zatím spěje tam, kam nejen švédské Malmö a Švédsko vůbec, ale i jiná města a země Evropy. Naše Brno bude za 30 let tam, kde je dnes Malmö, podobně Teplice a další lázeňská města. Tedy netýká se to výhradně severu a západu Evropy, který se samozřejmě islamizuje o poznání dřív.

Na to, jak rychle se dokázalo Malmö demograficky proměnit za pouhých 28 let, se můžete podívat na tomto videu:

V současné době připravuji aktuální mapku, kde budou vidět všechny atributy stávající islamizace naší země. Pokud někdo máte informace o mešitách, modlitebnách nebo jiných atributech islámu ve svém okolí, napište mi to do diskuze. Nebudou-li dané objekty zahrnuty ve stávajícím seznamu, do připravované mapky je doplním.

(Visited 2 761 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *