„Sirotek“ právě importovaný z Řecka do Evropy dává najevo, že ji jde dobýt

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste už zaznamenali, že minulý týden došlo k leteckému importu dalších vousatých sirotků do Evropy, konkrétně do Německa, odkud mají být dále přerozděleni, přičemž část v Německu zůstane. Tito „sirotci“ jsou nám prezentováni coby ubohé dětičky, které dorazily do Řecka přes Turecko bez doprovodu. Ale také bez dokladů, samozřejmě, jak jinak. Oněm dětičkám by mělo být údajně něco mezi 14-17 lety, nicméně všichni víme, že už před vstupem na evropskou půdu jsou invazisté patřičně instruováni – nesmí mít doklady a musí tvrdit, že jsou nezletilí.

V muslimských zemích je každý jedinec považován za dospělého už ve věku 12 let (dívky i o něco dřív, je-li potřeba provdat třeba devítiletou). Tedy i kdyby bylo těmto vetřelcům deklarovaných 14-17 let, tak by mohlo jít o velmi dobře trénované džihádisty. Ostatně, o tom, jak se trénují „dětičky“ v ISIS či jiných bojůvkách jsem už dříve psala v několika svých článcích. Již malé dítě kolem 3 let se učí na hračkách podřezat krk a sedmiletý již „trénuje“ naostro, na svázaných zajatcích. Ve stejném věku se pak učí zacházet i s horkými zbraněmi.

Ale nyní se vraťme k oněm „sirotečkům“, kteří přiletěli před pár dny do Berlína a po nichž dlouhodobě touží i europoslankyně Šojdrová. Pokud se dobře podíváte na titulní obrázek, můžete si povšimnout trička jednoho ze „sirotků“. Má na něm nápis oslavující islámské dobytí Konstantinopole v roce 1453. Tedy je to totéž, jako kdyby hlásal, že hodlá dobýt Evropu. Ostatně, dobývání dalších území je hlavním posláním každého dobrého muslima.

Jaká je šance, že se tento vetřelec integruje a stane se loajálním, stabilním, produktivním občanem jakéhokoli  evropského státu? Tričko tohoto mladíka je jasným důkazem toho, jaký je skutečný cíl muslimských invazistů. Ten, kdo mu tričko dal, jistě také věděl, proč tak koná. Pravděpodobně k němu přišel ještě na území Turecka. A jak známo, Erdogan se nijak netají tím, že má v úmyslu islamizovat Evropu. Pro docílení islamizace pak dělá maximum a to dokonce s podporou většiny Evropanů.

Tričko mladého muslima je vyjádřením dobytí byzantské Konstantinopole Osmany. Je symbolem celé invaze a úpadku Evropy, která se invazi nijak nebrání, naopak jí vychází vstříc. 

5/5 - (6 votes)
(Visited 2 606 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Ano, islamizace Evropy probíhá s nadšenou podporou mladých Evropanů, milionkářů a většiny soudců (i s p. kardinálem Dukou pěkně vyběhli !!!).

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *