Skandální!! EU vyplácí Muslimskému bratrstvu miliony eur!!

Napsal
Sdílet článek

Ano, skutečně tomu tak je!! Tedy EU samozřejmě sama o sobě žádné peníze negeneruje, jde to tudíž celé z kapes daňových poplatníků. Když to vezmeme do důsledků, tak Evropané si tímto způsobem platí vlastní vrahy. Ten, kdo ví, za jakým účelem byla EU založena, má samozřejmě jasno a vůbec se tomu nediví. A drtivé většině Evropanů je to vlastně úplně jedno. Přitom právě v minulých dnech vyzvalo Muslimské bratrstvo ke džihádu Evropy.

Podle informací národní a protiimigrační frakce ID zaplatila EU 36,5 milionu eur řadě skupin napojených na organizaci Muslimského bratrstva, která je v několika zemích klasifikována jako teroristická organizace. Program skupin zahrnuje islamizaci Evropy.

“Je to obrovský skandál,” řekl Joachim Kuhs z frakce ID.

Informace se objevily poté, co místopředseda frakce ID Nicolas Bay prohledával systém finanční transparentnosti EU v letech 2014–2019. Během těchto pěti let bylo evropské síti proti rasismu, zastřešující organizaci neziskovek v členských státech EU, vyplaceno 5 422 678 eur.

Členy sítě je Fórum evropských muslimských mládežnických a studentských organizací FEMYSO, které v roce 2015 označil německý Spolkový sněm za přední organizaci Muslimského bratrstva

FEMYSO zase působí jako lobbistická organizace v Bruselu. V roce 2019 mimo jiné protestovala proti tomu, že Evropská komise neměla dostatečnou “rozmanitost”, a proto byla “krajně pravicová”.

Mezi členské organizace FEMYSO patří odnože Muslimského bratrstva, jako jsou Jeunes Musulmans de France, Young Muslims UK a Islamic Foundation a Milli Görus. Posledně jmenovaná radikální turecká neziskovka je německou policií označena za odnož Muslimského bratrstva. Její ambicí je podkopat demokratickou ústavu a zavést právo šaría.

Další organizací v rámci organizace FEMYSO je muslimská mládež v Německu, která byla poté, co byla označena za hrozbu pro německou demokracii, pod dohledem. Organizace pravidelně organizuje akce s imámy, kteří mají vazby na Muslimské bratrstvo a slouží jako náborová základna pro Bratrstvo.

Dalších 5 milionů eur šlo do organizace Islamic Relief, která je také organizací muslimského bratrstva v první linii a více než milion pro britskou muslimskou pomoc, která se zasazuje o chalífát pod nadvládou práva šaría v Evropě. Druhá skupina má také vazby na Hamás.

24 milionů EUR bylo rovněž přiděleno na různé projekty zahrnující islamistickou propagandu, včetně boje proti “islamofobii”.

Celkem EU vyplatila těmto organizacím za pětileté období 36 523 142 EUR.

“Nepřijatelné,” říká Nicolas Bay, který také poukazuje na to, že jsou to peníze evropských daňových poplatníků, které jsou využívány k posílení džihádistických skupin a šíření jejich myšlenek.

Tak co, ještě se divíte, že EU podporuje muslimskou invazi a zasazuje se o islamizaci celé Evropy? Stále vám nejde do hlavy, jak je možné, že všechny státy 4. říše soudí muslimy mírněji, než domácí?? Politika 4. říše je tedy prokazatelně genocidní pro původní Evropany, kteří mají být nahrazeni muslimy, zpravidla Araby a černochy.

A víte, co je na tom ze všeho nejšílenější? Právě to, že si drtivá většina Evropanů platí své vlastní vrahy či vrahy svých potomků zcela dobrovolně a mnozí dokonce s nadšením..

Pokud by náhodou někdo z vás uměl francouzsky, tak zde je vyjádření francouzského europoslance z frakce ID, který patří k těm, kdo celé financování muslimských extremistů rozkryli.

(Visited 275 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *