Skandální video!! Vetřelec na člunu je – zřejmě neziskovkou – telefonicky naváděn do Řecka!!

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak poslední dobou se opět invaze rozběhla naplno. A to jak od libyjských břehů směrem do Itálie, tak z Turecka do Řecka. Jak se samy neziskovky chlubí, tak invazisty, kteří putují z Afriky, sbírají přímo u libyjských břehů. Řekové v těchto dnech instalují nové pohraniční bezpečnostní prvky, které by měly ohlídat alespoň oblast východní části Egejského moře, kudy pluje nejvíc vetřelců. Nicméně z videa je patrné, že s invazisty spolupracují pravděpodobně neziskovky a zcela zřejmě i podplacená řecká pobřežní stráž.

Na tomto skandálním záběru muslimského vetřelce, který pluje z tureckých do řeckých vod, můžete slyšet na druhé straně ženský hlas, hovořící lámanou angličtinou. Žena podává invazistovi instrukce k tomu, kam má plout a informuje ho o tom, že si je z člunu vyzvedne loď řecké pobřežní stráže. Na video se můžete podívat zde:

Pozn.: Videa z twitteru jsou často blokována. Pak stačí přejít na originál na twitter autora.

Zde je nutné upozornit hned na několik velmi zajímavých skutečností.

  • invazista musel někde vzít mobil, přičemž jeho číslo musela mít osoba, která mu telefonovala, či musel mít on číslo na ni; mobil musel být dostatečně nabitý
  • invazista musel vědět, že tam bude loď pobřežní stráže, na níž bude nejspíš předem dohodnutá, zkorumpovaná posádka
  • invazista musel navázat kontakt z osobou v telefonu ještě na území Turecka

O čem to vše svědčí? Že už někde v Turecku musí působit zřejmě zaměstnanci podvratných neziskovek, které buď vetřelcům mobily rozdávají nebo si vezmou jejich čísla, či je zde druhá možnost a to ta, že sám invazista musel od někoho získat kontakt na ženu z neziskovky, se kterou telefonoval. Už když ovšem člun vyrazil z Turecka, muselo být vše dohodnuté.

Shrneme-li to, tak vše muselo být předem do puntíku zorganizované, včetně dohody s předem uplacenou posádkou pobřežní hlídky. Toto video tedy jasně ukazuje, že celá invaze je velmi dobře zorganizovaná a s nejvyšší pravděpodobností se podobným způsobem dostává do Řecka mnohem víc invazistů. A jistě nejen do Řecka.

 

(Visited 170 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *