Skotsko: Tato přivandrovalá bestie znásilnila 12letou dívku, která v důsledku znásilnění otěhotněla

Napsal
Sdílet článek

K otřesnému případu došlo už před časem, nyní se o něm píše v britských médiích zejména v souvislosti s tím, že následky tohoto odporného činu budou pro dívku doživotním traumatem, přičemž násilník se dokonce pokusil poté, co čin “praskl”, uniknout před spravedlností. Dá-li se však vůbec v případě rozsudku, který je oběti i její rodině absolutním výsměchem, jako o spravedlnosti hovořit.

Soudce určil velmi směšný trest násilníkovi Balwinderovi Singhovi, který uprchl ze země po znásilnění 12leté dívky, která byla před jeho útokem ještě panna. Znásilnění mělo navíc trpké následky.

54letý Singh uprchl do Kanady poté, co jeho oběť, kterou prokurátoři označili za „velmi mladou, naivní, plachou, malou holčičku“, byla převezena ke svému lékaři, protože trpěla silnými bolestmi břicha. Lékaři byla posléze shledána těhotnou, což museli vzhledem k jejímu věku hlásit příslušným orgánům.

V tomto okamžiku matka znásilněné dívky dala lékaři jasně najevo, že si její dcera nepřeje pokračovat v těhotenství, ale těhotenství bylo už natolik pokročilé, že musela dítě porodit.

Dítě na žádost oběti bylo ihned po porodu odděleno od matky, i když soudu dívka vypověděla, že když slyšela pláč dítěte, byla velmi zoufalá. U soudu vypovídal i násilník, kterého mezitím dopadli, ale nebyl v soudí síni fyzicky přítomen, soud sledoval na dálku.

Přesto, že Singh obviňoval svou oběť z jejího vlastního znásilnění, za něž si údajně mohla sama a neprojevil tedy žádnou lítost, považovala soudkyně za vhodné uložit trest pouhých pět let a čtyři měsíce s tím, že zločinci v Británii mají obvykle právo na podmínečné propuštění v polovině nebo zřídka i ve dvou třetinách soudem stanoveného trestu.

“Beru v úvahu, že jste se v raném stadiu přiznal k vině a že nemáte žádné předchozí sexuální trestné činy a žádné relevantní záznamy,” vysvětlila soudkyně při odsouzení Singha, který sledoval jednání z vězení v Saughtonu prostřednictvím videopřenosu.

Singhovu znásilněnou oběť ocenila Skotská národní společnost pro prevenci krutosti k dětem, která uvedla, že násilník „využil naivity a zranitelnosti mladé dívky a poté se pokusil vyhnout následkům těchto děsivých činů. “

Za podobné “tresty” by snad měli být trestáni i sami soudci. Tento případ rozhodně není v Evropě ojedinělým. Soudci už poslední dobou neberou do úvahy dokonce ani věk znásilněných dívek a nesoudí přísněji ani případy, kdy je znásilněno dítě.

A co je na tom nejhorší? Že ho nakonec ani ne za 3 roky pustí a jeho oběť se s ním opět může potkat někde na ulici, jak se to už stalo nejedné oběti znásilňovacích muslimských gangů…

 

 

(Visited 1 800 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *