Skupina “mladých mužů tmavé pleti” sexuálně napadla ženy v Erfurtu a Karlsruhe…a nejen tam

Napsal
Sdílet článek

Ano, přesně tak vypadají titulky na německých serverech, které o událostech informují. Tedy přesně v duchu současné politické korektnosti, kdy ponechávají vše na fantazii čtenáře. První, co se mi po přečtení titulku vybavilo, byly silvestrovské události z Kolína nad Rýnem, ale i jiných německých měst, kdy došlo k předem koordinovaným útokům proti ženám, slavícím v ulicích příchod nového roku.  Tehdy byla snaha mainstreamu vše ututlat a jen díky tomu, že se ženy samy ozývaly na sociálních sítích, nakonec vše prasklo. Stejně, jako skutečnost, že oněmi “muži s tmavou pletí” byli muslimští vetřelci, vesměs Arabové.

Karlsruhe: Po sexuálním útoku, který byl spáchán na 20leté ženě čtyřmi neznámými pachateli v úterý kolem 21:00 v Karlsruhe, vyšetřovací orgány hledají svědky. Podle dosud dostupných informací mladá žena nejprve opustila tramvaj kolem 20.25 hodin. Po cestě od zastávky, kde vystoupila, ji čtyři neznámí muži obstoupili a chytili, násilně ji částečně svlékli a osahávali ji. Žena hlasitě křičela o pomoc, ve vhodnou chvíli se jí pak podařilo uprchnout. Zjevně traumatizovaná žena se příští den ohlásila policii. Podle jejího popisu byli všichni čtyři muži tmavé pleti.

Erfurt: Ve středu kolem 8. hodiny ráno, byla 16letá dívka obtěžována třemi muži v podchodu stanice ve směru do městského parku. Muži mladou ženu drželi a osahávali ji proti její vůli. Muže popsala poškozená dívka následovně:  Přibližně 185-190 cm, svalnatí, tmavá pleť, tmavé oči. Mluvili lámanou němčinou a měli na sobě bílá nebo černá trička. Mladé ženě přišli na pomoc dva muži, kteří byli rovněž napadeni pachateli. Zachránci zůstali u dívky, dokud nenastoupila do svého autobusu.

Tyto případy rozhodně nejsou ojedinělé, k podobným případům “importovaného sexuálního násilí” dochází po celém Německu neustále.

Kromě Berlína, kde jsou sexuálně motivované útoky každodenní realitou, dochází k podobné trestné činnosti velmi často v Severním Porýní-Vestfálsku. Jen v roce 2019 bylo zaznamenáno 15 174 podobných trestných činů. V nejlidnatějším městě této spolkové země, v Kolíně nad Rýnem, se počet hlášených sexuálních deliktů zvýšil o 5%. Případy sexuálního zneužívání dětí se ve srovnání s předchozím rokem zvýšily o 15,8%.

A zde je nádavkem ještě několik případů z Německa posledních dnů:

Mannheim: Ve středu v regionálním vlaku směr Biblis, krátce před zastávkou Mannheim-Waldhof, seděl neznámý pachatel vedle 19leté ženy a masturboval, zatímco zíral na svou oběť. Kolem 13:09 opustil vlak na zastávce Lampertheim. Pachatel je popsán následovně: 25–30 let starý, silné postavy, vysoký přibližně 175cm,  tmavá barva kůže, krátké, tmavé, kudrnaté vlasy , tmavě zelený batoh, světlé kalhoty, brýle s černými rámečky, poutavá rouška ​​s otisky zubů a krví.

Stuttgart: 23letou dívku v neděli (13.09.2020) kolem 14:45 dopoledne v tramvaji na lince S1 mezi Österfeldem a Schwabstraße osahával neznámý muž. Mladá žena už seděla v tramvaji ve které bylo jen několik cestujících, když skupina čtyř mladých mužů nastoupila do vozu. Jeden z těchto mužů se údajně posadil vedle 23leté dívky a během jízdy se jí dotýkal stehna, osahával ji a položil jí hlavu na rameno. Jeho společníci byli v bezprostřední blízkosti a údajně incident pozorovali a komentovali jej v cizím jazyce. Když tramvaj zastavila na stanici Schwabstrasse, mladá žena unikla a následující den informovala policii. Údajný pachatel je popisován jako 20–25letý muž s tmavší barvou pleti a černými vlasy.

Lehrte: Šokující zážitek pro 19letou dívku začal kolem 23:55 v oblasti ulice Wandelgraben. Mladá žena byla na cestě domů, když k ní přistoupil muž maskovaný rouškou. Maskovaný muž požádal 19letou dívku, aby zastavila. Žena to však neudělala, ale spěchala pryč a křičela na cizince, že se bojí a že by ji měl nechat na pokoji. Muž  ji sledoval a krátce nato mladou ženu obklopili čtyři cizí lidé. Podle policie ji pak muži chytili za hýždě, hruď a intimní partie a osahávali ji. Muži se také pokusili svoji oběť políbit. Když žena hlasitě křičela o pomoc, tak ji pustili a uprchli. Oběť popisuje útočníky jako “středomořské typy” s krátkými, tmavými vlasy. Všichni mluvili německy s přízvukem. Pouze hlavní pachatel měl tmavou roušku, další tři měli respirátor.

Stuttgart: V sobotu ráno kolem 3:20 byla žena jdoucí po ulici náhle zatlačena do kouta a pachatelé ji začali osahávat v oblasti prsou a genitálií. Poté donutili 24letou dívku otevřít tašku a ukradli jí malé množství peněz a mobilní telefon Huawei v hodnotě 600 eur. Pachatelé uprchli. Dívka je popsala takto: 26 až 30 let, 160 až 170 cm vysocí, tmavá pleť.

Eslohe: Ve čtvrtek večer byla v lázeňských zahradách napadena mladá žena. Protože se napadení aktivně bránila, muž uprchl. Kolem 21:30 procházela 21letá dívka parkem s kamarádkou. Přišel k nim muž a chtěl vědět jméno jedné z dívek.  Ženy muže ignorovaly a pokračovaly v chůzi. Muž poté chytil jednu z nich za paži a políbil ji na ústa. Žena vzdorovala a kopla pachatele do oblasti genitálií. Po kopnutí ji muž pustil a uprchl směrem k hlavní ulici. Popis pachatele: Štíhlá postava, tmavé krátké vlasy, jižní vzhled, výška asi 1,80 m, špatná znalost němčiny, červené / oranžové tričko, tmavá riflová bunda, tmavé dlouhé kalhoty.

Bad Waldsee: Policie hledá svědky příhody, která se stala 2. září kolem 17:00 v Seewegu. Matka byla s batoletem v dětském labyrintu, když si všimla muže, který se skrýval v nedalekém křoví, díval se na děti a masturboval. Poté, co žena o něco později informovala policii, bylo zahájeno policejní pátrání. Svědek muže popsal následovně: Asi 40 let, vysoký asi 170 cm, jižní vzhled, černé krátké vlasy, třídenní vousy, pivní břicho, oblečený v bílé košili, šedém svetru a modrých džínách. Nesl s sebou průhledný pytel papírových ručníků. Doposud neznámý pachatel byl v oblasti několikrát za posledních několik týdnů, ale choval se nápadně.

Viersen-Süchteln: 36letá žena z Viersenu zavolala ve čtvrtek ráno policii a podala stížnost na neznámého muže. Ve čtvrtek ráno kolem 5.45 byla venku se svým psem v parku, když se k ní přiblížil cizinec.  Potom vytáhl z kapsy předmět, možná nůž, a vyhrožoval ženě. Žena hned běžela domů a zavolala policii. Cizinec mezitím uprchl. Muž je vysoký asi 1,85 metru, má krátké černé vlasy a tmavou pleť.

A to je samozřejmě jen špička ledovce, protože mnoho podobných činů ani není nahlášeno. Co mají všechny případy společného? Mimo pachatelů “tmavé pleti” – tedy multikulturních obohacovačů – jsou všichni pachatelé stále na svobodě a je velmi nejisté, že kdy budou dopadeni a i kdyby dopadeni byli, není jisté, že budou jakkoli potrestáni. Pak je jen otázkou času kdy přitvrdí a někoho znásilní nebo dokonce zavraždí.

Mimochodem, povinné roušky jsou skvělým prostředkem jak výrazně ztížit identifikaci pachatele…

(Visited 702 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. docela výživná čísla by byla,kdyby se sečetli statistiky podobných zločinů dejme tomu od roku 1970 mezi SRN(západní,demokratické německo)a DDR(východní,totalitní německo),kde si myslím,že si podobné věci neuměli snad ani představit,protože na rozdíl od “demokratů se tam díky sovětům docela dobře obešli bez islámu a třech milionů turků nebo jiné černé pakáže-a docela výživná čísla by to dozajista byla i dnes…A také by mě zajímalo,jak se na to dívají ti obyčejní germoši,kteří ještě mohou srovnávat,jestli jim to sjednocení a západní marka za toto všechno stála…???

  2. Elity názor lidí nezajímá. Mají své plány. Tento se jmenuje Euromed, propojení severní Afriky a Evropy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *