SKUTEČNÁ PANDEMIE JE OČKOVÁNÍ

Napsal
Sdílet článek

Doufáte, že očkováním se brzy všechno skončí? Musím vás bohužel zklamat. Bude hůř. Takzvaná pandemie je uměle udržována při životě a tento podzim – zimu naplno udeří právě kvůli očkování. Účinnost všech těch donucovacích opatření, jakými jsou FFP2 respirátory testování, Lockdown a očkování proti koróně na potlačení viru nejsou vědecky podložené. Vláda jedná svévolně bez jakékoliv logiky. Varování řady vědců zůstávají nevyslechnutá, stejně tak i protesty lidí, protože ti u moci nemají zájem ukončit výjimečný stav.

Sociální odloučení, neosobní lidé s překrytými tvářemi a chabé vyhlídky nám berou jistoty a orientaci. To vše lidi mimořádně oslabuje a vyčerpává. A to je přesně to, co chtějí. Protože vládci potřebují slabé a bezradné lidi, aby společnost přes “Great Reset” tzv. velký restart bez kladení odporu přeformátovali. Sociální izolace, ponižování, pocity bezmocnosti lámou lidí a dělají je snadno ovladatelnými.

Očkovaných stále přibývá. Ale proč je to špatné? Špatné je to proto, že přibývají důkazy, že skutečná pandemie nás teprve čeká, a to právě v důsledku očkování. Masivní se zvýší počet úmrtí, protože covid-19 by se kvůli očkování mohl stát skutečnou hrozbou pro očkované i neočkované.

Pokud očkovaný přijde do kontaktu s neznámými viry koróny, jeho vlastní imunitní systém napadne jeho tělo, což může mít smrtelné následky. Kvůli masovému očkováni se v podstatě neškodný korona virus změní na nekontrolovatelného zabijáka. A ten bude infekčnejší, agresivnější a vyvolá onemocnění i u mladých lidí.

Bill Gates: “Budeme se muset připravit na další virus. A ten opravdu vzbudí pozornost”, předpověděl Bill Gates s úsměvem na tváři. Zřejmě měl na mysli přesně takový vývoj kvůli očkování.

Očkováním se nikdy nedá získat přirozená kolektivní imunita. Bez očkování bychom měli šanci získat přirozenou kolektivní imunitu díky relativně neškodnému viru. Ale s očkováním se dostáváme do nekonečné spirály závislostí s ničivými důsledky pro naši svobodu a zdraví.

Vyrobila redakce: wochenblick.at

Zdroj videa:
https://www.wochenblick.at/kein-ende-der-pandemie-die-impfung-entfesselt-das-virus

Byli jste varováni. Teď je to na vás…

  • LADISLAV KOPECKÝ
(Visited 15 046 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Tady v Rakousku v tom mají jasno. O očkování moc zájem není, protože mezi lidma panuje idea, která nutí lidi zvedat si imunitu sportem, dobrým jídlem, ovocem, zeleninou… prostě žijí normálně. V televizi se o tom moc nemluví. Nepociťuji na ulici žádný stres. V české republice jsou lidi vystrašení, sledování televize a chaosem naší vlády se snižuje samozřejmě imunita, proto jsme na tom tak špatně, ne proto že bychom byli nějak nedisciplinovaní. Jen se podívejte na ty fronty před obchodama. brzda plyn, to je to co mě děsí a co uvrhává českou republiku do ekonomických pekel. Podle mne to jsou něčí zájmy a asi víme čí. Nebudu zmiňovat. Bůh s Váma

  2. Cha, cha, to by museli být lidí ovce. Tady je taková obrana už vyzkoušená. Vychází z přírodního zákona o ochraně před nákazou viry. Je to, že mrtvý virus po podání do organismu způsobí imunitní reakci tvorbu protilátek a likvidace nákazy. Toto používají výrobci při výrobě vakcín. Tady si trochu pomůžeme. Při zjištění počátku nákazy máme ústa plná virů. Tak výplach úst. Nebo stačí jen obsah kávové lžičky, kterou naplmime obsahem úst a dáme do právě uvařeného čaje. A zázrak je na světě. Nastane popsaná imunitní reakce a likvidace nákazy. Není to žádný kec, skupina Heureka provádí takto prevenci již rok. A za tu dobu nebyla nákaza covidem. Pravidelným denním prováděním třeba i v hotelu, postup není absolutně nápadný protože si toho nikdo nevšimne. Lákame podporovatelé k založení strany Heureka. Potom by se mohly pořádat konference a podobne. Nevěste hlavu, vše se rozšíří a hrozba covidem zanikne. Nikoho nepotřebujeme. Ani vlády ani farmaceutické společnosti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *