Sluníčkáři, nenávist zde šíříte vy (plus video, které vás tak konsternovalo)

Napsal
Sdílet článek

Klasika. Tak jsem byla sluníčkáři nařčena z šíření nenávisti za to, že jsem si dovolila zveřejnit tento článek z amerického protiislámského serveru a to včetně reálného videa. Videa, které názorně ukazuje, oč jde 95% migrantů, kteří přichází do Evropy. To, že video dělí od současnosti 9 let je zcela nerelevantní. Nebo spíše jde o nezpochybnitelný důkaz toho, že Somálci z videa si „vyřvali“ nejen štědré dávky, komfortní bydlení, dětská hřiště a mešity, ale také náležitou „dodávku“ svých soukmenovců.

Článek tedy zcela jasně ukazuje motivaci většiny migrantů z Afriky, přicházejících do evropských zemí. Ukazuje ale také na naivitu vás, sluníčkářů. A mám v úmyslu dokázat, že to právě vy jste těmi, kdo zde soustavně zasévá nenávist. Nenávist přímo koncentrovanou, jinak se jí také říká islám.

Mne a myslím, že i většině dalších lidí, kteří brojí proti nezřízené invazi jiných kultur do Evropy, vůbec nevadí zcela integrovaní migranti. Projděte si moje články, nikde nenajdete jediné slovo třeba proti Vietnamcům. Tedy rasista rozhodně nejsem.

Zářnou ukázkou nenávistného jednání vás, sluníčkářů je například případ Somálky Ayaan Hirsi Aliové. Její životopis jsem si měla možnost přečíst už před mnoha lety v knize Podvolení. Tato Somálka utekla před nuceným sňatkem do Holandska. Tam pochopila, že islám, ve kterém vyrůstala je zlo, stejně jako celá společnost, ve které do té doby žila. Nejen, že ihned konvertovala od islámu a plně se integrovala do společnosti, pracovala, vystudovala a žila tak, jako každá Holanďanka, ale také se dala na pole protiislámského aktivismu.

Ona sama jako 95% Somálek byla nucena jako malá podstoupit velmi bolestivou obřízku rezavou, špinavou žiletkou. Mnoho děvčat na následky obřízky umírá, což Somálcům nevadí, žena je tam ve stupínku hodnot níže, než koza. Ayaan tedy brojila nejen proti islámu, ale také obřízkám, které jsou jinak v Evropě tiše tolerovány. Dala se dokonce na politiku ve straně, která podporovala multikulturalismus. Ta ji však časem vyloučila právě proto, že brojila proti islámu. Jako protiislámská aktivistka byla pronásledována i holandskými muslimy a byla na ni uvalena fatva. Proto musela být pod neustálým dohledem ochranky.

Nakonec byla příkladně integrovaná Somálka zcela vyloučena z veřejného života, pranýřována sluníčkářskými médii a promigračními aktivisty. Tlak společnosti, které vadil její nekompromisně záporný přístup k islámu ji nakonec donutil znovu emigrovat, takže nyní už žije v USA.

Další Somálkou, která emigrovala do Evropy, kde konvertovala od islámu, je Mona Walter, která dnes žije ve Švédsku. Také ona varuje před islamizací Evropy a nezřízenou muslimskou invazí, kterou vy sluníčkáři podporujete. Velmi zajímavý rozhovor s touto exmuslimkou, varující před islámem si můžete přečíst zde.

Takoví migranti jako Aiaan Hirsi Ali nebo Mona Walter jistě nikomu z nás nevadí. Ale vadí vám, sluníčkářům. To vy jste jednu z těchto Somálek vyštvali svým proislámským a promigračním aktivismem. Obě se vás, sluníčkářů děsí, neboť vidí, co děláte z Evropy. Jsou to totiž právě tyto exmuslimky, kdo upozorňuje na fakt, že údajně sekulární Evropa se začíná islamizovat. Varují před další invazí nejen ze Somálska, ale i z dalších islámských zemí. Ony ze Somálska utekly, protože tam nechtěly žít v podmínkách, kdy jsou jen nástrojem k plození dětí, bytostmi v hierarchii nižšími, než koza. Ony nechtěly mít to Somálsko zde. Jenže to Somálsko, Afghánistán či Pákistán děláte z Evropy vy, sluníčkáři, podporovatelé nezřízené muslimské invaze. 

To vy brojíte proti těmto Somálkám, které varují před islamizací Evropy. To vy nejen tyto Somálky, ale nás všechny, kdo zde tu nenávistnou ideologii nechceme, nazýváte xenofoby, islamofoby a rasisty (těmi samozřejmě můžete nálepkovat tak jedině nás, bílé). Nicméně většině z nás údajně „xenofobů a rasistů“ tyto Somálky nevadí (naopak, říkám: víc takových), pak tedy – jak můžeme být rasisté? A slovo islamofobie začali před asi dvaceti lety poprvé používat muslimští imámové, je zajímavé, jak rychle jste to od nich přebrali. Nicméně k islamofobii se já sama hrdě hlásím. Takže klidně mne i nadále islamofobem nazývejte. V tom jediném vám dávám za pravdu.

A kohopak zde tak nadšeně vítáte vy?? Na území Somálska operuje hned několik islamistických bojůvek – z těch větších třeba ISIS, AŠ Šabáb a Boko Haram. Vysoké procento Somálců se k některé z nich hlásí. Část Somálců z pobřeží se pak zabývá pirátstvím. Přepadávají většinou evropské lodě, přičemž mnohdy jejich posádka nepřežije. Peníze na cestu do Evropy pak mají především ti, kdo si je dokázali získat podobným způsobem – nejen pirátstvím, ale i přepadáním somálských vesnic v řadách některé z uvedených bojůvek.

Somálci, kteří jdou do Evropy, jdou většinou přesně za tím, oč žádají Somálci v devět let starém videu. Ale berou si s sebou i svůj nenávistný islám a styl života, který mimo jiné považuje ženy za podřadné. Víte, že znásilnění je v Somálsku zcela běžné a není vesměs ani trestné? Právě proto je v Evropě tolik případů brutálních znásilnění Evropanek ze strany Somálců. Spolu s Afghánci patří k nejčastějším původcům znásilnění ve skandinávských zemích.

(Ne)vážení sluníčkáři! Už jste svým neustálým napadáním trapní. Vaše argumentace je na úrovni argumentace dítěte z mateřské školky, tedy vlastně žádná. Ze zoufalství se chytáte překlepů a slovíčkaříte. Zkuste si něco zjistit o islámu. Ale ne z pofiderních mainstreamových zdrojů, od proislámských aktivistů typu Al Hamajdy či Rozumka nebo od promigračních neziskovek, které na dovozu muslimských invazistů velmi slušně vydělávají. Přečtěte si třeba něco o politickém islámu, či knihy z řad literatury faktu, pojednávající o životě žen v muslimské společnosti. Zjistěte si, kolik mrtvých má už tato nenávistná ideologie na svědomí, kolik jich má za sebou za včerejší den, dnes, za minulý měsíc. Za posledních dvacet let najdete jen velmi málo dnů, kdy nebyl nikde na naší planetě nikdo zavražděn ve jménu islámu.

A na závěr opět ono video, které před devíti lety natočil naštvaný občan Švédska. Video, jehož zveřejnění vás tak konsternovalo. A opět připomínám, že požadavky Somálců byly ze strany Švédska i dalších skandinávských zemí (a nejen jich) bezezbytku splněny.

4.2/5 - (5 votes)

(Visited 439 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *