Směšný trest dvou let africkému – prý psychicky nemocnému – invazistovi za znásilnění na severu Čech

Napsal
Sdílet článek

Dnes proběhl soud s jedním z multikulturních obohacovačů, kteří dorazili do Evropy na pozvání Merkelové, africkým vetřelcem Abdallahem Ibrahimem Diallem, který vloni znásilnil na Litoměřicku šestnáctiletou dívku. Připomínám, že se jednalo o invazistu, který přišel – jako asi většina – původně do Německa bez dokladů. Tam byl vězněn za méně závažnou trestnou činnost a nakonec mu ani nebyl udělen azyl, ale nacházel se v tzv. “režimu strpění”. Takových mají v Německu statisíce, aniž by cokoli věděli o jejich pohybu.

Po dopadení se Diallo odmítal ke znásilnění přiznat s tím, že z Německa směřoval do Francie a zřejmě zabloudil. De facto právě díky schengenu se mohl tento primitivní živočich bez sebemenšího problému dostat z Německa do Čech. Po dopadení také násilník tvrdil, že je z Mali, ale narozený v Libyi. Naše loutkové úřady tedy jeho totožnost odvozují čistě z jeho tvrzení.

Zajímavé je, že stejné jméno, kterým se prezentuje, má jeden z fotbalistů reprezentace Mali. Ale to nepřišlo nikomu z kompetentních úředníků zvláštní. Ostatně, diví se tomu ještě někdo? Úplně stejně uvěřili udanou identitu i údajné Somálce, známé z kauzy “hidžáb na škole”. I ta se v ČR objevila bez dokladů a naše úřady akceptovaly její tvrzení, že je ze Somálska, stejně, jako zřejmě zcela smyšlenou totožnost.

Pár měsíců po dopadení se objevily informace o tom, že byl Diallo seznán psychicky nemocným. Invazista prý trpí schizofrenií, jeho ovládací schopnosti byly podle znalců v době skutku snížené, ale nikoliv vymizelé. Pochyboval snad někdo, že se vše svede na psychickou nemoc? Myslím, že kdo sleduje podobné případy v zahraničí, ten dokázal průběh vyšetřování i samotného rozsudku predikovat. Ostatně, o průběhu vyšetřování a závěrech znalců z oboru psychiatrie jsem již psala zde.

A co nakonec tento “psychicky nemocný chudáček” tvrdil u soudu? Dívce se prý snažil vysvětlit, že potřebuje pomoc, že shání něco k jídlu. Na dotaz, zda ji znásilnil, prohlásil: „Mlátila mě, byl jsem v šoku a nepamatuji si to.“ Podle svědectví dívku přepadl zezadu, srazil ji na zem, serval z ní šaty a znásilnil ji. Po znásilnění pak dívce sebral mobil a sluchátka.

Směšný rozsudek, který údajně zohledňoval psychickou nemoc pachatele, je jen ostudnou ukázkou toho, že naše soudy mají stejné zadání, jako jiné evropské soudy, které podobné násilníky osvobozují nebo jim dají směšné tresty a nařídí ústavní léčbu. V  tomto případě dostal násilník pouhé dva roky vězení a nařízenou ústavní léčbu.

Podobné rozsudky invazistům ukazují, že Evropanky jsou pro ně jen dostupnou lovnou zvěří. Kdyby nešlo o afrického černocha, věřte, že trest by vypadal úplně jinak. Dívce zůstane doživotní trauma a invazistu nejspíš pustí za rok na svobodu za dobré chování. Ten si pak jen tak mimochodem znásilní další dívku, která mu náhodně padne do cesty. A to je jeden z milionů, další jemu podobní do Evropy míří nebo už zde jsou.

 

(Visited 288 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *