Smrt Kásima Sulejmáního Evropě prospěch nepřinese

Napsal
Sdílet článek

 

Mnozí odpůrci islámu se pochopitelně po zabití generála Sulejmáního radovali, protože byl zabit muslim, navíc ze země, kde vládnou fundamentalisté, což Írán bezesporu je.

Je nutno však podotknout, že pro nás, Evropany, nejde v jeho případě ani o pomstu, ani o počin, který by byl pro náš kontinent přínosný.

Je třeba si totiž uvědomit, že v Íránu vládne šíitský islám, kdežto ve většině arabských zemí, podobně jako v Africe a Evropě převládá islám sunnitský. Už po staletí se různé větve islámu mezi sebou „perou“, o dominanci stojí jak sunnité, tak šíité. V Evropě je tedy téměř výhradně islám sunnitský a pokud bychom nepočítali Velkou Británii, tak na kontinentální Evropě by sunnitský islám čítal řádově snad 99,5% všech muslimů. Ostatně, také imám, který v roce 2015 veřejně vyzval muslimy k invazi do Evropy, je sunnita.

Mnozí z těch, kdo se ze zabití generála radují, by si měli uvědomit, že tento akt nepřinese pro Evropu do budoucna vůbec nic dobrého, ostatně podobně, jako jakékoli intervence do muslimských zemí. Reakcí na vměšování se do zemí jako Irák, Sýrie, Libye nebo Afghánistán byly proudy muslimů, migrujících do Evropy, ale došlo také k další radikalizaci muslimů již narozených na území Evropy.

Těm, kdo se tak nadšeně radují ze smrti Sulejmáního, bych ráda připomněla, jak dopadlo odstranění Saddáma Husajna v Iráku, kam vtrhla vojska pod falešnou záminkou existence ZHN nebo na to, co se dělo po zavraždění Kaddáfího v Libyi. V Iráku došlo k rozvratu země a vzniku či průniku islamistických bojůvek jako ISIS, Al Kajda, An Nusra a dalších, v případě Libye pak k otevření migrační trasy z Afriky do Evropy. A samozřejmě došlo k další radikalizaci místních a posílení jejich nenávisti k Západu – tedy především k USA, ale i Evropě. I proto je jasné, že do Evropy přichází do značné míry dobře cvičení hrdlořezové plní nenávisti, bývalí členové různých islámských bojůvek a to jak z Asie, tak z Afriky.

Jak možná víte, tak proti ISIS bojoval také Írán, ale ze zcela jiného důvodu – členové ISIS jsou sunité, kteří mají zájem na ovládnutí světa právě formou jejich větve islámu a jsou tedy odpůrci šíitů, k nimž patří právě Íránci.  Islám je nenávistná ideologie a rozhodně se ho nezastávám v ŽÁDNÉ jeho formě, ale opravdu bychom se měli naučit rozlišovat, co je pro nás v Evropě větší hrozbou. Navíc, rozvracením další země oblasti Blízkého východu – tentokrát země Peršanů, Íránu –  může dojít k tomu, že začnou do Evropy proudit migranti i z této, podstatně větší země. Navíc, vzhledem k tomu, že k atentátu došlo v již rozvráceném Iráku, může se i tam situace ještě víc destabilizovat.

Za mnohem větší a zcela reálnou hrozbu pro Evropu považuji právě sunnitský islám, tedy lépe řečeno ty, kdo patří k hlavním sponzorům islamizace. Jenže to jsou všechno paradoxně země, které jak Evropa, tak samozřejmě i USA považují za „spojence“

Saudská Arábie, Katar a Turecko patří k největším sponzorům islamizace Evropy, dalšími významnými sponzory jsou arabské země  Kuvajt, SAE a Omán. Tyto země financují mešity, modlitebny, muslimské obce, islámské školy a školky, muslimská střediska, halal porážky a další atributy islámu na území Evropy. Především Saúdská Arábie a Turecko navíc vysílají do evropských mešit imámy či evropské imámy přímo u nich proškolují. Je prokázáno, že právě ty mešity, kde jsou kazateli tito imámové, patří k nejradikálnějším.

Zabitím íránského generála se tedy nedocílilo de facto ničeho, co by jakkoli napomohlo ukončit pokračující islamizaci Evropy, naopak, nakonec se může ukázat, že šlo o čin, který bude mít přesně opačné důsledky. Další válka totiž ještě víc destabilizuje Blízký východ a na druhé straně radikalizuje evropské muslimy či ty nejradikálnější podnítí k dalším útokům.

Bojovat proti islámu musíme, ale ne tak, že se budeme bratříčkovat se zeměmi, které za islamizací kontinentu stojí. Saúdská Arábie může provádět genocidu v Jemenu, může praktikovat tu nejtvrdší formu práva šaría a nejtužší wahhabistický islám, může své diplomaty rozpouštět v kyselině, finančně podporovat ISIS a Al Kajdu a nic se neděje. Budou to stále přátelé, budeme jim dodávat zbraně, aby mohli dál zabíjet Jemence a budeme dál povolovat jejich imámům kázat v evropských mešitách či bohatým Arabům rozprodáme pozemky a nemovitosti.

S Tureckem budeme dál v NATO, budeme s touto zemí, jejíž nejvyšší představitel je členem Muslimského bratrstva, provádět přístupové rozhovory pro vstup do EU a Evropané budou dál jejich letoviska brát útokem.

Kuvajt, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Katar a Omán patří mezi monarchie Perského zálivu, kde je uplatňován wahhábismus, což je náboženské učení Muhammada ibn Abd al-Wahhába z poloviny 18. století. Podstatou jeho učení je potlačování žen, militantnost a extremismus. A všechny tyto tři „golfské monarchie“ jsou zároveň spojenci Západu, tedy USA i většiny evropských zemí. Zároveň jde o země bohaté na ropu a tedy i země, které si mohou dovolit islamizaci v Evropě sponzorovat a jimž právě díky ropě cokoli projde.

Dokud se nepřestane Západ bratříčkovat s těmito zeměmi, díky nimž také destabilizujíe Blízký východ a dokud jim dovolí pokračovat v islamizaci Evropy, včetně ČR, tak se vůbec nic nezmění k lepšímu. A už vůbec ne zabitím íránského generála, jehož smrt žádný prospěch nejen Evropě, ale všeobecně Západu nepřinese.

Proti islámu je třeba bojovat, ale ne tam, kde už dávno panuje. Proti islámu je třeba bojovat u nás, v Evropě. A to tím, že se praktikování této nenávistné ideologie, včetně všech ji doprovázejících atributů zakáže, že se nebude na území Evropy dávat azyl muslimům a mešity se přestaví k jinému účelu nebo zbourají. Že se přestaneme bratříčkovat s těmi, kdo nás skutečně chtějí už dlouho islamizovat a naši civilizaci zlikvidovat a přestaneme jim dobrovolně rozprodávat náš kontinent.

 

4.7/5 - (6 votes)
(Visited 205 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Tento komentář neprošel cenzurou v diskusi na PP, zkusím ho tedy napsat sem – není od věci.

  Kdo si prostuduje historii USA, snadno pochopí, kde jejich obchodní a technologická převaha vzala počátek: od války Sever proti Jihu se na území USA neválčilo, zato se válčilo – s výjimkou Austrálie – úplně všude jinde. USA na tom vydělaly hned dvakrát: dodávaly zbraně všem, kdo měli chuť střílet (to byl efekt přímý) a vzájemně si rozmlátit hospodářství, průmysl, všechno (to byl efekt nepřímý). Takovým zemím je pak možno, poté, kdy už není co rozmlátit, “rozvojově pomáhat” a draho jim prodat vše, co bude draho nakoupenými zbraněmi rozmláceno v dalším kole.

  Tak jsou potenciální konkurenti neustále vyčerpáváni opakovaným úsilím o obnovu rozbité země, zatímco USA na tom hned několikrát vydělávají a žijí a budují v míru. Tak to má být: chceš-li mír, připravuj válku – pokud možno co nejdál od vlastních hranic.

  Že tato taktika funguje, vidíme i v opačném směru: stačí, když se někde dvacet let neválčí a věci se otáčejí k lepšímu. Rusko a Čína žijí už několik dekád v míru a technologicky (i hospodářsky) jsou na tom alespoň tak dobře, že světový zločinec už nemůže sáhnout k přímé konfrontaci.

  To je skutečný smysl a cíl působení toho, čemu souhrnně říkáme deep state. Vše ostatní je clona, povětšinou kouřová, ve 100% z válečných požárů, které hoří v zemích, kde mají USA “své zájmy”. Jsme vůbec s to vnímat ještě tu ultimátní zvrácenost? USA, to jest stát o rozloze samostatného kontinentu, plný nerostného a jiného bohatství, má svoje zájmy v Iráku, v Iránu, v Afghánistánu, v Kosovu… zemí, kde by USA neměly své zájmy, není na zeměkouli příliš mnoho. Není to absurdní? USA hrdinně brání své lidi v zemích, kam je nikdo nezval a kde nemají co dělat.

  Shrňme to: USA není světový četník, nýbrž světový zločinec. Jejich modus operandi je stále týž: vnášet neklid tam, kde by mohlo vyrůst cokoli, byť i jen vzdáleně připomínající konkurenci. Každá záminka je dobrá. A to tím spíš, že náskok, který USA mají, začínají ztrácet i vlastním přičiněním; stačí si přečíst článek o výuce černošských studentů. V kombinaci s tamním demografickým vývojem to má chmurnou prognózu.

  Takhle by bylo možno pokračovat ještě dlouho, ale prozatím to stačí. Že likvidace Solejmáního je ze stejného soudku, není třeba dodávat. – Pro méně bystré a hodně zažrané, vaginálně uvažující ideology dodám, že výše napsané nikterak není obhajobou islámu. Stupidní a násilný islám není příčinou, pouze nevědomým prostředníkem: je pouze běsným psem, kterého na vás někdo poštval. Chcete-li přežít, ovšemže se musíte nejdříve ubránit tomu vzteklému psu; samo o sobě to ale nestačí.

  1. Nelze, než s většinou souhlasit. Problém je myslím hlavně v tom, že spousta lidí není schopna si ty procesy, odehrávající se v rozvracených muslimských zemích vysvětlit, tak lehce naskakují na mainstreamovou propagandu, protože samozřejmě nelze opominout, že i my jsme v řadách těch agresorů.
   Co se týká islámu, tak to je velmi účinná zbraň k likvidaci Evropy, navíc zbraň, kterou jen málokdo vnímá coby zbraň skutečnou. V Evropě právě probíhá tichý džihád, oni ani nemusí bojovat, nabízíme se jim na zlatém podnose. A rozvrácené muslimské země ještě víc podnítí k invazi do Evropy další džihádisty. I to je však jeden z účelů jejich rozvracení.

 2. SMRT KÁSIMA SULEJMÁNÍHO EVROPĚ PROSPĚCH NEPŘINESE

  – evropskí politici USAkom zatlieskajú, a ich potlesk im prinesie lásku ich kamoša – USA. Toto bude ten PROSPĚCH EVROPĚ . A USAci nám za odmenu predajú spustu ich predražených zbraní. O evropskí ovčania budú tlieskať, spievať a voliť svojich grázlov.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *