Sněmovní tisk 1242/0 – scénář je jasný – apartheid!

Napsal
Sdílet článek

Takže tady čerstvě máme vládní návrh zákona o zvláštních způsobech hlasování ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2021 a o změně některých zákonů. Je to tady. Kytarista, který rád vesele slaví své narozeniny ve sněmovně na řečnickém pultíčku, právě vyhlásil stav legislativní nouze. Nyní, kdy v ČR covid prakticky není. Nyní, kdy tento národ buď covid prodělal, nebo je vakcinován “zázračnou látkou”. Nyní, kdy jsou prázdné špitály a kdy počet nakažených odpovídá tak maximálně falešné pozitivitě. Tento člověk se plně a definitivně odhalil, tečka.

Tzn., dosud směřovala rétorika vládních představitelů i většiny opozice a jejich odborníků (i médií) směrem k totální vakcinaci národa. Nyní, kdy 9.6.2021 na zcela zaplněném malostranském náměstí (demonstrace Volného bloku) dostali políček od tohoto národa, utrpěli tito představitelé doslova šok. Náhle pochopili, že se zřejmě příliš nad 50% očkovaných nedostanou, pochopili, že jim na to druhá polovina národa hází bobek. Také pochopili, že se něco děje ve společnosti. Pár se jich na demonstraci přišlo nenápadně i podívat, třeba pan poslanec Blažek z ODS se kolem mě pěkně protáhnul a čučel s otevřenou hubou.

Společnost už jim tak zarytě nevěří. Důchodcům dochází, že peněžní předvolební dárečky pouze zadlužují jejich děti a vnoučata. Ostatním už leze krkem nemožnost chodit do práce. Neb také lidem dochází, že zázračný vakcinační kokteil neznamená, že budou neinfekční. Také jim dochází, že ten supr covid pas bude platit jen do další dávky. Kdo jí naordinuje ? Lékař nebo farmalobby?? A kdo jí zaplatí? V každém případě covid pas jim bude na prd, pokud do sebe nenaperou další a další dávky. Hmmm, to je trošku jinak, než jsme si mysleli….. Také děcka ve školách stále nosí na čumáčku masky, ač tedy jen na chodbách. Ostatní lidi je ale ve vnitřních prostorách musí nosit všude a všichni. Sakra… Sakra… Něco tady nesedí. Venku 30 stupňů, covid nikde a bonďák i superdvojíministerskej stále velí roušky budou i v létě!

První pokus, t.j. zákon o ochraně veřejného zdraví, zablokovali stoupenci Volného bloku 9.6.2021 na zmíněné skvělé demonstraci. Pitomci, kteří tady píšou negativní pasáže o této demonstraci, tam evidentně nebyli. Zde video: https://www.youtube.com/watch?v=QVB83Hlohl8.

K zablokování došlo mimo jiné i tím, že sněmovna 9.6.2021 neodsouhlasila projednání tohoto zákona v legislativní nouzi.

Nyní, týden poté, zde tedy máme legislativní nouzi zpět. Ti stejní, kteří 9.6.20221 hlasovali proti, nyní hlasují pro. Je to jasné, zradili sebe i národ, tečka. Neuvěřitelné!!!

Samozřejmě Volný blok a Trikolóra drží pozice a tento hnus nepodpořili. Ale to je samozřejmě minimum hlasů.

Média tyto souvislosti nikdy nesdělí a tak průměrný občan ani nic nezaznamená a řekne si “no jasně, to je přece jasné, že lidi PCR pozitivní a lidi v karanténě musej volit a tak se jim to umožní v bedýnkách či autíčkách. Vždyť to je správný nééé??” O nějakém možném zneužití voleb po vzoru amerického Deep state a Black Rock v médiích ani zmínka. Jistě, ani se to nedalo čekat. Však co, teď tam mají prezidenta, co čtyřikrát spadne ze schodů, než nastoupí do letadla a to, že porazil chlapa v plné síle s jasnou a proobčanskou pozicí, vůbec není podvod, že.

Občanovi ani nedojde, že snad není důvod, aby tady někdo řešil něco, co bude v říjnu. No jo, ale děje se to. V klidu, s úsměvem na rtech na všech poslaneckých klubech. 9.6.2021 jim to neprošlo, tak teď to projde a “no stress”. KSČ i SPD jsou pro mě osobně už zcela na vlně Babiše, Pirátů i SPOLU. Ostatně ten volební luxusní kamion SPD asi není z peněz japonsko-české cestovní kanceláře….. Tečka.

Snad zde ta kolektivní imunita již je a celý rok nám všichni mediálně známí mudrlanti tvrdí, že bude vyhráno. A co vy prezidente? Vy jsi tvrdil, že v září bude po epidemii!!! Vy tento zákon schválíte??? Snad ne! Proč??? Čekám vaše vysvětlení. Proč okamžitě nezasáhnete? Jaképak karantény v říjnu? Proč? Jsme snad z toho venku ne ?

Myslím, že je zaděláno na pořádný lockdown, který začne před volbama. Je zaděláno na nějakou super karanténu od září. Začne to testováním PCR všech děcek, pak to samé v práci. Z toho vznikne obrovská obava z nějaké mutace. Vystoupí zase Prymulák a Mesesesesák a vyplaší celý národ. Blonďák se zaprodanou hygieničkou to zavřou a bude !!! Uvidíme. Pokud se tohle má naplnit, je potřeba se na to připravit. Proto blokují, pardon zrušili, Volného facebook a proto v médiích ani prd o Volném bloku. Nechat tohle jen tak, znamená konec svobodných voleb a konec národa. Národ zabíjí lhostejnost občanů. Vy všichni, kteří se teď válíte v Chorvatsku po očkování, dopadnete úplně stejně blbě jako my, kteří si zachováváme zdravý rozum. Když Krajnová posílala fotky z Karibiku v době totálního lockdownu se slovy, “jsem s vámi”, bylo to očekávatelně úsměvné. Ovšem, když se někdo navakcínuje a tím i pochopitelně rezignuje na všechno politické dění u nás, jen kvůli Chorvatsku 2021, je to přinejmenším trapné, ubohé a smutné, ale hlavně krátkozraké, velmi velmi krátkozraké a vrátí se mu to už v říjnu 2021.

Občanská válka, popř. revoluce, prokazatelně v průměru probíhá jednou za 40 let. Zbývalo by tedy 8 let do doby, kdy tato společnost přestane být laxní. Je to moc nebo málo?

  • TOMÁŠ TISOVSKÝ
(Visited 258 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *