Šojdrová a další evropští vítači stále touží po vousatých sirotcích

Napsal
Sdílet článek

Šojdrová už je se svojí urputnou snahou nasunout k nám vousaté sirotky zralá na Chocholouška. Neuplyne snad měsíc, aby se v této věci nepřipomněla. Opět totiž přišla s tím, že bychom měli “sirotky” konečně přijmout. Už přes rok se nám tato europoslankyně snaží namluvit,  že je Řecko plné syrských sirotků, kteří netrpělivě čekají na to, až si pro ně přijede autobus, který je rozveze do rodin dobrovolníků z celé ČR.

Tentokrát ovšem nadneslo téma syrských sirotků z Řecka hned několik různých vítačů napříč Evropou. První, kdo nyní opět – v souvislosti se stávající invazí – přišel s nápadem začít do Evropy importovat chudáčky vousaté sirotky, byl odpůrce národních vlaječek v europarlamentu David Sassoli, italský socialista. Ten prohlásil:

„Musíme se zavázat pomoci tisícům nezletilých bez doprovodu, kteří dorazili k evropským břehům. Naléhavě potřebujeme strategii na jejich ochranu a ochranu jejich budoucnosti“.

Tohoto prohlášení se opět chytila Šojdrová, jejíž snahy o nasunutí padesáti džihádistů do ČR snad nikdy neskončí. Je totiž jasné, že v Řecku mohou najít “sirotka bez doprovodu” jedině v pubertálním věku, což již ovšem může být dobře cvičený voják. V muslimských zemích jsou chlapci považováni za dospělé už ve 12 letech, takže třeba v patnácti může jít o poměrně zkušeného vojáka. Ostatně, třeba zacházet s nožem se tam učí dřív, než číst a psát.

Obrázky takových “zkušených” syrských sirotků, jaké jistě najdeme i v řeckých táborech, si můžete prohlédnout třeba zde. Není to ještě ani měsíc, kdy se Šojdrová ozvala přímo na půdě europarlamentu, kde si postěžovala, že už na sirotky čeká nějak moc dlouho. 

Připomínám, že Šojdrové už sirotky Řecko před dvěma měsíci nabídlo, jednalo se – samozřejmě – o údajné pubescenty, což mohli být samozřejmě i dospělí muži, vydávající se za nezletilce. Ale i kdyby šlo o třeba sedmnáctileté “sirotky”, pak by se pravděpodobně jednalo o dobře vycvičené vojáky. Šojdrová na dopis z Řecka reagovala s tím, že tedy požadavek na 40 sirotků nejspíš změní na požadavek na relokaci celých rodin.

No a nyní jsme zase zpět u sirotků. Třeba se Šojdrová nakonec nějak dohodne s Rozumkem, jehož neziskovka OPU se snaží u nás legalizovat migranty, kteří byli na našem území zachyceni bez dokladů a tvrdí, že jsou nezletilí. Ostatně, zrovna nedávno došlo k soudu, který se konal právě na podnět pěti afghánských migrantů, zachycených ve východních Čechách. Ti tvrdili, že jsou nezletilí, nicméně kostní testy ukázaly, že jim není sedmnáct, jak tvrdili, ale zhruba o deset let víc.  Prostě klasika. Nicméně, toto zjištění napadla právě Rozumkova neziskovka, která pomáhá těmto “falešným nezletilcům” zajistit legální pobyt.

Všichni víme to, co potvrdilo i Řecko. Sirotci, po kterých Šojdrová tak prahne, jsou buď pubescenti nebo spíš dospělí chlapi, kteří se jen vydávají za nezletilce tak, jak byli ostatně instruováni už před cestou do Evropy. 

Není žádným tajemstvím, že Turci okamžitě poté, co vtrhli do Sýrie, propustili ty nejhorší hrdlořezy z ISIS, zavřené v kurdských věznicích. Nyní už jsou nejspíš v davech vetřelců, kteří se snaží dostat do Evropy a z jejichž řad by si nejen Šojdrová, ale i mnozí další vítači napříč Evropou (například rakouští vládní Zelení) nejraději vybrali “sirotky”, kterými by rádi “obohatili” svoje země.

Nakonec – i přes úpornou snahu řecké armády a policie, zabránit vetřelcům ve vstupu do Evropy – se mohou džihádisté na území našeho kontinentu dostat zcela legálně právě díky podvratným neziskovkám a politikům jako je Sassoli či Šojdrová.

 

(Visited 239 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *