Šokující ponižování Švédů ze strany muslimů (video)

Napsal
Sdílet článek

V reakci na to, co se dnes děje v západní Evropě a zejména pak v silně “multikulturně obohacených” zemích, k jakým patří například Švédsko, se mnoho lidí ptá, jak je vůbec možné, že podobné takřka každodenní incidenty jako znásilňování, rabování, zapalování aut, ponižování či týrání místních obyvatel Švédové, ale i další národy vůbec dopouští. Proč se nebrání? Proč stále volí stejné politiky, podporující nezřízenou muslimskou invazi?

Odpověď je jednoduchá. Za vším je výchova.  To ostatně časem poznáme i u nás, jak budou postupně odrůstat další uvědomělí euroobčané, indoktrinovaní multikulturní propagandou, která nyní probíhá nejen v médiích, ale také na školách či prostřednictvím k tomu účelu “odchovaných” youtuberů. K multikulturní propagandě se pak přidává i LGBT propaganda a to přesto, že je multikulturalismus, prezentovaný islámem zcela neslučitelný s LGBT ideologií. Ale o tom jsem již mnohokrát psala, proto si myslím, že to není třeba více rozvádět.

Genderové šílenství, které hlásá genderově vyváženou výchovu pak tvrdí, že dívky nesmí být vychovávány tradičně jako dívky a chlapci nesmí být vychováváni jako chlapci. Ostatně, také naše vláda podporuje genderovou ideologii, kterou míní zavádět už od jeslí. Takto vychovávané dítě se má až v dospělosti rozhodnout, zda se chce stát mužem či ženou nebo snad nějakým dalším pohlavím. A to bez ohledu na druhotné pohlavní znaky. V zásadě pak takováto výchova, která právě v průkopnickém Švédsku probíhá již více než 20 let, způsobí v hlavě takto vychovávaného jedince především jeden velký zmatek.

To se pak stupňuje tehdy, kdy je dítě takto vychováváno nejen ve vzdělávacích zařízeních, ale také v rodině. V muslimských rodinách, kde jistou hierarchii určuje šaría, je rozdělení rolí jasné, ne tak v rodinách “pokrokových, ultraliberálních”.  Pak dochází k tomu, že chlapci, kteří prodělali genderově vyváženou výchovu, jsou velmi změkčilí, až zženštilí. Sami jsou si zřejmě i nejistí, k jakému z dnes asi 100 pohlaví se mají hlásit. Dívky naopak svoji ženskost ztrácí podobně, jako mateřský instinkt. 

Pak není divu, že právě ve Švédsku je velkou zálibou muslimů nejen znásilňování žen a dívek, ale také mučení a ponižování bílých švédských chlapců. Ti si navíc nechají tyto praktiky líbit. Muslimští invazisté jim nadávají, močí na ně, kopou do nich, okrádají je, mučí a to vše často beztrestně. Většinou se totiž mladí Švédové bojí incident nahlásit, ať už ze studu nebo proto, aby nebyli nařčeni za rasisty, jako se to nejednou obětem muslimských invazistů stalo. 

A především: mladé Švédy nikdo neučí se bránit. Zodpovědnost tedy nesou již jejich rodiče a samozřejmě celá společnost, která z nich odchová “poslušné ovce na porážku”.

Pod článkem se můžete podívat na jedno takové video, jedná se o čerstvý “zážitek”, incident se přihodil včera. Muslimští vetřelci chlapce týrali, nutili ho líbat jim boty a svléknout se do naha. Důvod útoku? Mladík je bílý nemuslim.

 

 

(Visited 5 355 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Není to jen výchova. Úředníci samospráv dostávají “dlouhé” peníze když přijmou imigranty. Spoustu peněz, které nedokážou odmítnout. To je hlavní příčina, ne špatná výchova…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *