Somálci, teroristovi, vytrénovanému ve výrobě výbušných pásů, dali v Německu azyl

Napsal
Sdílet článek

Brusel ani Německo už se nijak nepřetvařují. A vlastně ani mnohé jiné evropské země, které s otevřenou náručí přijímají bojovníky islámských teroristických organizací. I když se na členství v podobné organizaci přijde, není to nakonec důvod k deportaci. Dokonce pak dostane terorista vše, co jako nadřazený muslim od podřadného káfira očekává – ubytování, stravu, tučné kapesné a jistotu, že se o něj budou němečtí daňoví poplatníci starat i nadále a to mnohem lépe, než o vlastní důchodce, kteří zemi budovali.

Jak jistě víte, tak po požáru tábora Moria se Merkelová se souhlasem většiny německých politiků rozhodla, že Německo přijme nemalou část tamního osazenstva. Jak potvrzuje svědectví německé fotografky, tak v táboře Moria se do značné míry nacházeli dobře cvičení a dokonce i slušně vyzbrojení džihádisté, kteří ještě nedávno trénovali v řadách Talibánu, ISIS, Al Kájdy či jiné podobné bojůvky. A jak se zdá, Němci zřejmě k teroristům poněkud víc tíhnou, neboť se nezdráhali přijmout i somálského džihádistu, cvičeného ve výrobě výbušných vestiček.

Somálec, vyškolený člen teroristické organizace „Al Šabáb“ a podle jeho vlastních prohlášení velmi dobře obeznámený s výrobou výbušných pásů, žije v chráněném městě Döbeln ve středním Sasku s 24 000 obyvateli.

Somálec Omar byl vycvičen jako sebevražedný atentátník ve věku 14 let, do Německa přišel ve věku 16 let coby “sirotek bez doprovodu”.  Nyní už tedy tři roky pobývá v ráji všech teroristů Germanistánu. Dnes 19letý Afričan přišel do Saska v srpnu 2017 a v současné době žije v azylovém domě v Döbelnu. 10. dubna 2018 na jednání BAMF uvedl, že byl v roce 2015 – ve věku 14 let – vyškolen v somálském výcvikovém táboře „Al Šabáb“ v manipulaci s pásy s výbušninami za účelem útoku.

Omar se tedy pravděpodobně účastnil mnoha útoků tím, že před příchodem do Německa vyráběl výbušné pásy pro sebevražedné atentátníky z Al Šabábu. A dokonce věděl, že to může v klidu přiznat, neboť pokud se prezentuje coby “nezletilý bez doprovodu”, nemůže být deportován ani kdyby v Africe vyvraždil celou vesnici.

Na kuriózní, ale příkladnou situaci německé azylové politiky, upozornil veřejnost saský člen AfD Dr. Rolf Weigand, který podal podnět k prošetření celého případu. Jenže německé bezpečnostní orgány považují islámského teroristu, který má zkušenosti s výbušninami za „chráněnce“ a za docela „neškodného“. V červenci předal spolkový generální prokurátor případ generálnímu prokurátorovi Saska z důvodu „malého významu“.

V reakci na Weigandovo šetření  musel saský ministr vnitra Roland Wöller (CDU) připustit, že údajní teroristé IS byli bez překážek dováženi do Středního Saska od roku 2015 až do současnosti a nyní jsou většinou ubytováni ve Freibergu a Döbelnu, kde si zcela nerušeně žijí ze štědrých sociálních dávek. Wöller také připustil, že ve Středním Sasku existují další podezřelí z terorismu, o nichž se ví, že byli vyškoleni ve výcvikovém táboře IS.

Super, že? Takže Němci si platí své vlastní budoucí vrahy a to vše s vědomím zločinné vlády a EU. Nebo si myslíte, že Brusel v tom nejede? Vždyť už se prokázalo, že německé neziskovky stojí za požáry v Řecku, které jejich členové zapalovali spolu s afghánskými džihádisty. A to jen proto, aby byli džihádisté importováni co nejrychleji dál do Evropy.

A nakonec, neříkejte, že to je jenom Německo. Uvědomte si, že s Germanistánem máme de facto nefunkční hranice a jakýkoli džihádista si může přijet v praxi vyzkoušet to, co se doma naučil, třeba i do Prahy nebo jiného českého města. Ostatně, jeden host Merkelové už na severu Čech vloni znásilňoval…

(Visited 210 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *