Somálci ve Skandinávii: chceme zdarma luxusní bydlení, mešity, dětská hřiště a štědré dávky! (Video)

Napsal
Sdílet článek

Už v několika svých předchozích článcích jsem se zmínila o skutečnosti, že se skandinávské země potýkají s nebývalým přílivem vetřelců z muslimského Somálska. Somálci jsou ti nejprimitivnější z muslimů vůbec, dokonce i jejich soukmenovci ve víře jimi pohrdají. Nicméně Švédsko, Norsko i Finsko jsou země, které v posledních letech tyto primitivy vítaly s nadšenými ovacemi.

Nyní se skandinávským zemím jejich “vítání” patřičně vrací. Konkrétně Švédsko zaznamenalo celkem 11 445 potvrzených případů COVID-19 a 1 033 úmrtí. Finsko má 3 161 resp. 59, zatímco Norsko 6 696 a 139 úmrtí. Šíření pandemie se týká především Somálců, ale i přistěhovalců z Iráku, Sýrie, Finska, Turecka, Íránu, bývalé Jugoslávie a Eritreje. „Máme nadměrné zastoupení lidí narozených v zahraničí“, řekl státní epidemiolog Anders Tegnell, přičemž poukázal především na migranty ze Somálska a Iráku. Podle Tegnella může být možným vysvětlením to, že se jedná o muslimy z přeplněných předměstských oblastí. Dalším z nich je jejich nepříznivé socioekonomické zázemí.

Somálci sami dokonce přiznávají, že jejich komunita není ochotna dodržovat jakékoli pokyny, dané vládou. Tedy nedodržují jak zákaz shromažďování, tak hygienické pokyny. To se samozřejmě týká Somálců v celé Skandinávii. Finské Helsinky, upozornily na prudký nárůst případů COVID-19 mezi tamní somálskou komunitou. Mezi somálským obyvatelstvem bylo odhaleno asi 200 případů z celkových asi 1 000, které se dosud objevily  v Helsinkách. To představuje 1,8 procenta helsinské somálské populace, na rozdíl od 0,2 procenta tamní finské populace. Jeden ze 4 hospitalizovaných s COVID-19 v Norsku je Somálec a to přesto, že Somálci tvoří jen 0,8% populace celého Norska.

Ostatně, Somálci považují dokonce za povinnost Evropanů nejen Somálce přijímat, ale také jim zajistit zdarma bydlení, stavět dětská hřiště, mešity, dávat jim velmi štědré dávky a postupně pozvat do Evropy celé Somálsko. Ne, to není vtip! Na tuto realitu se můžete podívat na videu níže, kde se Somálci na demonstraci před sociálním úřadem ve švédském městečku Katrineholm skutečně všeho výše uvedeného, včetně přestěhování všech Somálců do Evropy, dožadují:

Jeden Somálec stojí  finský sociální systém zhruba milion eur. Představa Somálců je taková, že by měla Evropa pojmout celé Somálsko a živit jej. A víte proč tomu tak je?? Současní Somálci patří k těm generacím, které již nezažily nic jiného, než natahování rukou po tzv. “humanitární pomoci”. Pamatujete na tzv. “fond solidarity” ještě za minulého režimu, později na neustávající “masáž” různých neziskovek o tom, jak je nutné přispívat na chudou Afriku (aby se mohli Afričané ještě víc množit) či mediální propagandu? Jak dlouho nám ukazují podvyživeného černouška s mouchou u oka?

Somálsko má nyní 15 725 591 obyvatel. Ti všichni prý patří do Evropy. K nim si přičtěte téměř čtvrt miliardovou Nigerii a mnohé další africké země. Ti všichni si totiž myslí, že Evropa je povinna se o ně postarat!!! A co je na tom nejhorší? Že neziskovky, které jejich přesun do Evropy organizují, jim v tom přizvukují. Neziskovky, které si Evropané platí ze svých daní, přesně ty neziskovky, jejichž jediným zadáním je nastěhovat Afriku do Evropy. Ale samy o sobě by nic nezmohly, pokud by ve své podvratné činnosti nebyly plně podporovány EU, odkud získávají většinu dotací.

Takže oklikou jsme opět u EU a máme zde další důkaz škodlivosti celé této podvratné organizace!

 

 

(Visited 13 976 times, 1 visits today)
Sdílet článek

12 comments

 1. Cituji: “…přesně ty neziskovky, jejichž jediným zadáním je nastěhovat Evropu do Afriky.”
  Nechtějí spíš nastěhovat Afriku do Evropy? no

 2. Video z roku 2011. Tak myslím, že ani tenhle článek nemá cenu číst. Akorát další článek, který je dezinformační a nazývajíc se svobodným. Akorát vytváříte paniku.

  1. Je snad celkem jedno, ze které doby je, jde o to, že tyto požadavky skutečně somálská komunita má!! Článek, na který je na začátku odkaz, pojednává o šíření koronaviru právě touto komunitou a k tomu bezesporu dochází ve všech uvedených zemích. Je také prokázáno, že mezi Somálci – především těmi, co přišli v poslední době – je nemalý počet členů islamistických bojůvek ISIS a Boko Haram, tedy situace je ještě mnohonásobně horší, než z doby, kdy bylo pořízeno video. Mezitím už tam také došlo k pěkné řádce brutálních znásilnění ze strany (nejen) Somálců. Pár let staré video jen podtrhuje současnou situaci, kdy je například v Oslu už několik let nejčastějším jménem novorozence Mohamed. Video nedezinformuje, ale ukazuje v plné nahotě důsledky politiky otevřených dveří, na které Evropa doplácí. Není se ostatně čemu divit, pokud mají všichni myšlení jako vy. To se pak ta Evropa islamizuje velmi rychle!!

   1. Pár let? Je to skoro 10 let, tohle strašení Islamizací si nechte na kampaň pro Tomia a strašně ostatní s ním. Pochopil bych, kdyby byl článek o migraci z Turecka, tak by se tady tomu bludu dalo věřit, ale tohle cucání informací z prstu. To rovnou můžete napsat článek o chystané invazi z Ruska kvůli soše Maršála Koněva a použít záběry z roku 1968.

    1. To nejsou lži o islamizaci, ale fakta. Evropa se skutečně islamizuje a to jak ve směru z Blízkého východu, tak z Afriky. To, že se od té doby somálská komunita rozrostla jsou fakta, která lze dohledat v mnoha relevantních zdrojích, jen chtít. Stáří videa je v kontextu článku nepodstatné, jen se ukazuje, že za tu dobu získali Somálci vše, co požadovali. A samozřejmě požadují i nadále, protože do skandinávských zemí stále proudí. Video má tedy velmi úzkou souvislost s tím, co se píše v článku. Ostatně, také originál ho dal záměrně k aktuálním informacím o šíření koronaviru v souvislosti se Somálci, jejichž požadavky prostě jsou z pohledu Evropana šílené. Navíc, každý, kdo zná kupecké počty ví, že islamizace Evropy je při stávající invazi a vysoké porodnosti muslimek zcela nezvratná. A samozřejmě lví podíl na tom mají všichni, kdo muslimskou invazi podporují!!

    2. Pokud jste obdivovatelem islamu na zdejsim blogu opravdu nemate co delat. Argumenty zrejme nemate pouze mluvite o Okamurovi. Jde videt ze jste typicky mainstreimovy zvanil kterym uveril muslimskym lzim o mirumilovnosti a tolerantnostni islamu.

     Pokud mate zajem o krasy islamu doporucuji seznam, idnes, respekt a jine fake reality weby.

     Mate pravdu, islam je uplne normalni nabozenstvi kde trestem za opusteni je smrt, v muslimskych zemich je nejmirnejsim trestem vezeni, povoluje biti zen. Muslimove jsou prakticky neintegrovatelna skupina protoze vyzaduji zvlastni zachazeni a ustupky ktere mi jim musi plnit.

 3. V Nigérii bolo v roku 2017 niečo cez 200mil obyvateľov… Fake článok na robenie zlej krvi…
  Keby ste si aspoň ustriehli fakty…

   1. Vubec si ho nevsimejte, to jsou ti idioti kterym nevadi vrazdeni a znasilnovani puvodnich obyvatel Evropy, ale vadi jim pravda o islamu, ktera samozrejme vyvolavava negativni emoce.

    Ted uz tu opravdu jenoch chybi ta silena skupina obdivovatelu islamu jako maximus, bouse a helenka.

    1. Když jim vadí pravda o islámu, tak to přihodím pár autorů, kteří ji odhalují – Robert Spencer, Bill Warner, Ibn Warraq, Ali Sína, Kirsten Heisig.

 4. Somálci ve Skandinávii: “chceme zdarma luxusní bydlení, mešity, dětská hřiště a štědré dávky!”
  Já v České republice: “Naserte si!”

  A myslím, že můj hlas nezní osamocen.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *