Somálec dostal za znásilnění dvanáctileté Švédky jen 2 roky vězení

Napsal
Sdílet článek

Další případ, u nějž pokládám za spolupachatele celou švédskou společnost, adorující a dlouhodobě prosazující multikulturalismus, švédské školství, ale také rodiče dívky. Neboť to, co zanedbá společnost, musí nahradit především rodiče. To nejmenší, co mohli pro svoji dceru udělat, bylo poučit ji, že je třeba se podobným individuím, ze zcela jinými a zvrácenými “hodnotami”, vyhýbat. Tento případ je tedy dalším příkladem naivní dívky, která na svoji bezbřehou důvěřivost doplatila.

Dívka spala, když byla probuzena nahým Somálcem Abderisaqem, který ji právě znásilňoval. Zprvu popíral jakékoliv provinění a tvrdil, že se s dívkou nikdy nesetkal. Podle svědků se dvanáctiletá dívka po útoku cítila velmi špatně a byla traumatizovaná. Trest byl vzhledem k nízkému věku pachatele stanoven na 2 roky ve vězení.

Letos na jaře znásilnil 12letou dívku v Trollhättanu osmnáctiletý Abderisaq Omar Muhamed ze Somálska. V minulých dnech se případ projednával před soudem, přičemž švédský mainstream záměrně tajil původ pachatele. A není se čemu divit, Somálci jsou ve Švédsku nejčastějšími pachateli znásilnění. Politicky korektní média tak nechtěla přiznat, že se i v tomto případě jedná o afrického vetřelce, tedy jednoho z těch, které Švédsko v minulých letech tak nadšeně vítalo.

Dívka řekla policii, že se s Abderisaqem setkala přes jeho bratra. Poznala ho už v roce 2019, kdy jí a její kamarádce bylo nabídnuto, aby si nabily mobily v bytě, kde žije Abderisaq a jeho bratr. Dívku také kontaktoval přes “Snapchat”, ale po každém hovoru smazal všechny chaty a také nařídil dívce, aby učinila totéž. Abderisaq začal dívku fotografovat a požadoval, aby byla spoře oblečená, což jí bylo nepříjemné.

V jednu chvíli našla dívka  Abderisaqův průkaz totožnosti. Uvedla, že byla šokována, že se narodil v roce 2001. Netušila prý, že je mnohem starší než ona.

Jednoho pozdního odpoledne dívka usnula v jeho pokoji. Později se ale probudila, přičemž Somálec ji právě znásilňoval. Byl úplně nahý a ona se mu snažila utéct. On ji však odmítl pustit a začal na ni opět útočit a vyhrožovat jí. Dívka Abderisaqovi opakovaně řekla, že to nechce, a snažila se ho odstrčit. Nakonec to vzdal a nechal ji jít.

Dívka se oblékla, odešla z bytu a vydala se domů. Neví, jestli Abderisaq během znásilnění ejakuloval, ale pamatuje si, že nepoužíval kondom. Dívka vypověděla, že Abderisaq už předtím po ní chtěl pohlavní styk, s čímž ona nesouhlasila. Také ji už dříve zkoušel osahávat.

Po znásilnění, Abderisaq opět kontaktoval dívku na Snapchatu s otázkami, jako: “chceš se setkat?” a “jak se máš?”. Poté dívka Abderisaqův profil zablokovala. Po útoku se bála, že bude těhotná.

Dne 27. září 2017 se Abderisaq stal občanem Švédska. Stále má však i somálské občanství. Abderisaq přišel do Švédska, když mu bylo osm let, ale přesto mu byl nyní poskytnut tlumočník do somálštiny. K tomu jen podotýkám, že přidělení tlumočníka v kontextu toho, že byl schopný se domluvit se Švédkou, se mi jeví poněkud podivné.

Abderisaq má dosud již čtyři záznamy v trestním rejstříku. Zločiny, za které byl usvědčen, jsou krádeže, napadení, nedovolený vstup a napadení u soudu. V minulosti byl za tyto zločiny odsouzen k trestu odnětí svobody pro mladistvé a k pokutě.

Dívka se s tím, co se jí stalo, svěřila nejprve svojí kamarádce, která ji odvedla ke školní poradkyni, ta pak případ nahlásila na policii. Škola informovala zároveň rodiče znásilněné dívky.

Školní poradkyně vypověděla, že dívka k ní přišla začátkem května. Bylo to poprvé, co se s dívkou setkala a trvalo asi 20 minut, než byla dívka schopna říct, co se jí stalo. Rozhovor pak trval více než hodinu a poradkyně vnímala dívčin příběh jako věrohodný a všimla si, že byla silně traumatizována.

Dívčin podrobný popis toho, jak vypadal Abderisaqův pokoj, je v souladu s výsledky policejního vyšetřování z místa činu. Její vysvětlení, jak se poznala s Abderisaqem a o tom, jak měli kontakt přes internet, je také pravdivé. IT forenzní vyšetřovatel, který prošel Abderisaqův mobil, našel účet na Snapchatu spojený s dívkou. Podle informací byl Abderisaqův účet na seznamu blokovaných.

Několik lidí kolem dívky si všimlo, že se její chování hodně změnilo. Otec prohlásil, že dcera odmítla o incidentu mluvit. Také její kamarádka vypověděla, že se dívka cítila špatně. Poradkyně vypověděla, že se dívka zhoršila i ve škole.

Abderisaq byl zároveň obviněn ze tří případů krádeže. 8. června 2019 v obchodě Hugo Boss v Göteborgu ukradl oblečení v hodnotě 11 500 SEK. Hned druhý den, 9. listopadu 2019, ukradl v NK Sports Fashion v Göteborgu bundu v hodnotě 6 999 SEK. Oba incidenty se údajně odehrály ve spolupráci se členy Abderisakova gangu. 7. ledna 2020 ukradl v nákupním centru Runway v Göteborgu dvě tašky v celkové hodnotě 34.080 SEK. 30. prosince 2019 se Abderisaq společně se svým přítelem Munasarem Hashi Mohamedem pokusili koupit energetické nápoje v Cirkel K pomocí falešné bankovky v hodnotě 500 švédských korun.

2. října 2020 vydal okresní soud ve Vänersborgu rozsudek. Abderisaq Omar Muhamed, narozený 27.11.2001, občan Somálska a Švédska, byl odsouzen za znásilnění dítěte, tři případy krádeže a nezákonné platby padělanými penězi.

Za výše uvedené trestné činy mu byl udělen trest dva roky vězení. Zaplatí také škodu ve výši 115000 SEK dívce, 14799 SEK společnosti Departments & Stores Europe AB a 27264 SEK společnosti Image Group AB.

Skutečnost, že navzdory závažným a četným trestným činům spolu s předchozím rejstříkem trestů odnětí svobody je trest odnětí svobody stanoven na pouhé dva roky, Soudní dvůr odůvodňuje tím, že zohlednil fakt, že Abderisaqovi je pouze 18 let.

Podle dalších informací má Somálec 11 sourozenců, takže je pravděpodobné, že i ti budou pro Švédsko velmi podobným “přínosným multikulturním obohacením”.

A na závěr tlumočím jeden z mnoha názorů Švédů, kteří se ke kauze vyjádřili v diskuzi. Jedná se o názor, který měl v dané diskuzi nejvíce souhlasných bodů:

Tato invazivní odrůda Homo Sapiens se nám vůbec nepodobá. Tato neustálá znásilňování mimozemskými druhy, které nemají schopnost žít bok po boku s námi, protože jsou více přizpůsobeny k životu se svými vlastními druhy mezi svými chatrčemi postavenými z hlíny a kravského hnoje. Nic jiného není důležitějšího než to, že vrátíme tyto sračky do jejich sraček. Je pravda, že ty sračky mají dvě paže a dvě nohy, ale tím to podobenství končí, švédský národ už dostatečně trápily a drancovaly, zeptejte se všech znásilněných švédských žen.

(Visited 453 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *