Somálec v Německu vážně pokousal ženu v obličeji za to, že se bránila znásilnění

Napsal
Sdílet článek

Od jednoho z hostů Merkelové, údajně šestnáctiletého Somálce, zažila “multikulturní obohacení” tento týden v pátek žena, která se snažila bránit znásilnění. Žena sice nakonec znásilněna nebyla, ale nejspíš si ponese šrámy v obličeji po celý život. Somálský vetřelec totiž ve vzteku z toho, že se žena brání, ji velmi těžce pokousal v obličeji.

16letý Somálec byl v pátek večer zatčen v Mühlackeru poté, co byl podezřelý z vážného zranění 23leté ženy. Zraněná žena musela být  po útoku převezena do nemocnice s těžkými zraněními a hlubokými ranami, způsobenými pokousáním v obličeji. Podle dosavadního vyšetřování kriminální policie prý 16letý muž požadoval po vdané ženě sex, což odmítla.

Somálec byl velmi agresivní, v době, kdy přijela policie, ještě držel ženu a celý od krve ji dál kousal do obličeje.  Policisté museli Somálce od ženy odtrhnout násilím. Žena měla v obličeji velmi hluboké, krvácející rány. Více o činu není zatím známo, protože žena zatím nebyla schopna vypovídat.

Podle zdrojů mělo jít i v případě ženy o cizinku (národnost nebyla uvedena), kterou se pokusil znásilnit v azylovém domě. Tedy Somálec sice neobohatil Němku, nicméně asi by stejně dopadla jakákoli žena, která by mu v ten moment padla “pod ruku”.

I podle vyjádření jednoho z původních zdrojů je zde předpoklad, že vetřelec bude shledán psychicky nemocným, na čas umístěn na psychiatrii a posléze propuštěn. Navíc, Somálec tvrdí, že je mu šestnáct let a bude tedy souzen coby nezletilý, což mu od začátku zaručuje velmi mírný trest. Přitom – jak sami dobře víme – drtivá většina invazistů, přicházejících do Evropy, se za nezletilce pouze vydává.  Úředníci v zemi, kde pak žádá “nezletilec” o azyl, takovému vetřelci bez dokladů uvěří cokoli, co on sám řekne. Nebo tedy spíš musí uvěřit, aby nebyli nařčeni z rasismu a xenofobie a nepřišli o práci.

Každopádně, i kdyby bylo Somálci třeba třicet, bude souzen coby šestnáctiletý a i jeho trest tomu bude odpovídat. A to bez ohledu na to, zda bude či nebude seznán psychicky nemocným.

 

(Visited 6 154 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Když má pes vzteklinu, pokouše člověka.
    Když má muslimský pes vzteklinu, pokouše člověka.

    Pes se vzteklinou bývá utracen.
    Muslimský pes se vzteklinou … (doplň sám).

    Ano, měl by být.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *