Somálská muslimka brutálně zavraždila sedmiletou britskou holčičku

Napsal
Sdílet článek

Emily Jones (viz foto) si užívala jarního slunečného dne s rodinou v Queen ’ s parku v Heatonu v Boltonu, aniž by kdokoli tušil, že jí ubíhají poslední minuty života. Odporný zločin se odehrál 22. března, když opodál lavičce sedící třicetiletá somálská muslimka, jejíž identita je utajena, bezdůvodně bodla teprve sedmiletou holčičku do krku a zabila ji.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, “ pronesl Walsh.

Policistka Rebecca Gardner během soudního vyšetřování soudu řekla: „Emily jezdila na dětském skútru a hrála si. Když projížděla kolem lavičky, na které somálská muslimka seděla, tak žena náhle na Emily zaútočila, bodla ji do krku a způsobila jí smrtelné zranění.  “ Obviněná  žena byla zatčena ještě v parku a zůstává v zařízení s vysokou ostrahou. Sociální média označila pachatelku za somálskou muslimskou migrantku. Úřady zatím totožnost vražedkyně tají.

Co myslíte, jak dopadne tato džihádistka, která se neštítila ve jménu nenávisti k bezvěrcům zabít malou holčičku? Džihádistka, jejíž identita je úzkostlivě zatajována, jen aby se nedala do rukou zbraň „xenofobům a rasistům“? Třeba Tommymu Robinsonovi?

Můj tip? Černá muslimka bude nakonec shledána psychicky nemocnou a bude umístěna na psychiatrii se vším komfortem. Myslíte, že to pak odradí od takto odporných zločinů jí podobné muslimské zrůdy?

A na závěr se ptám: „Takovéto muslimské zrůdy by k nám chtěli přivážet sluníčkáři, kteří horují pro dovoz alespoň žen a dětí z Afriky?“

Dodatek: Po zveřejnění jsem na jiných stránkách, kde se článek sdílel, narazila na debatéry z řad mladých sluníčkářů, kteří tvrdí, že je tato zpráva fake news, hoax a nevím, co ještě. Přitom odkaz na zdroj je hned na začátku, zde je tedy ještě další zdroj a pokud vám ani dva zdroje nestačí, tak i třetí. Stupidita vás, sluníčkářů skutečně nezná hranic. A co je na tom nejhorší? Že kvůli takovým, jako jste vy, je ta dívenka po smrti. Kvůli vítačům podobných zrůd!!!!

5/5 - (9 votes)
(Visited 11 841 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Na starší by si netroufla. Jsou to zbabělci a sadisti, útočí na děti, ženy,nebo na muže v mnohonásobné přesile. Jediná možnost je být ozbrojen a ve střehu a hned jednat tvrdě a bez slitování. V Anglii jsou útoky nožem na denním pořádku – výsledek jejich přísného zákazu nošení zbraní https://www.youtube.com/watch?v=d1dH30wwzvE

  2. Pochopitelně, že je to fake news – čerpáte totiž z fake news stránek. Vaším cílem je zřejmě podpořit ve společnosti nenávist – efekt je ale úplně opačný! Nejsem sluníčkář nebo vítač. Stejně jako vy tady ty lidi nechci a budu naši zem bránit jak jen budu moci. Ale lživé informace nahrávají protistraně, která je dokáže obratem vyvrátit a tím podpořit „svojí pravdu“. Zkuste nad tím přemýšlet.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *