Somálský vetřelec znásilnil patnáctiletou Švédku, nebude deportován

Napsal
Sdílet článek

Další případ velmi naivní, zcela zřejmě v duchu multikulturalismu vychované mladé dívky. Ta cestou do obchodu narazila na cizího černocha, který ji před obchodem oslovil. To, co se dělo dál, bylo jen ukázkou bezbřehé naivní důvěřivosti, která jasně ukazuje na fakt, že dívku doma ani ve škole nikdo nenaučil jisté nedůvěřivosti k čemukoli cizímu. Pubertální slečna tak nakonec za svoji důvěřivost zaplatila tak, že si to bude pamatovat do konce života…

30. května 2020 byla 15letá Švédka znásilněna ve Stockholmu 32letým Somálcem Mohamedem Farou. Dívka řekla policii, že šla do obchodu, když ji zastavil Mohamed, kterého nikdy předtím nepotkala. 

Když se dal Mohamed s dívkou do řeči, tak se zmínila, že by chtěla cigarety, ale není dost stará na to, aby jí je prodali. Mohamed nabídl, že je koupí a pak od ní dostal pětisetkorunovou bankovku.

Bezpečnostní kamery z obchodu ukazují, že dívka opustila obchod, zatímco Mohamed kupoval cigarety. Venku jí pak cigarety dal.

Když se dívka vydala domů a zapálila si cigaretu, Mohamed k ní přišel a požádal ji o jednu cigaretu.

Zatímco kouřili, snažil se ji přinutit k polibku, přičemž ji chytil za ruku. Potom ji Mohamed násilím odtáhl a přimáčkl ji ke zdi, kde se jí začal dotýkat na prsou a na zadku. Posléze z ní začal strhávat oblečení.  Když se dívka pokusila zavolat policii, Mohamed ji chytil za ruku, křičel na ni a začal se dotýkat jejích genitálií.

Dívka žádala Mohameda, aby okamžitě přestal, odstrčila ho a pokusila se utéct. Nicméně, nakonec ji chytil a znovu ji silou přitlačil ke zdi, přičemž ona cítila, že jí Mohamed strká prsty do její genitálií. Řekl “Miluju tě”, zatímco se ho snažila odstrčit a křičela, že to nechce.

Během útoku dívka viděla projíždět kolem nich policejní dodávku, proto na ni v zoufalství zamávala, ale auto jelo dál.

Před dveřmi u popelnice se Mohamed pokusil o sex a vytáhl penis, ale dívka se bránila. Mohamed ji silou přinutil kleknout,  vrazil jí penis do úst a držel ji za hlavu. To pokračovalo pět až deset minut. Vzorky z Mohamedova penisu a jeho spodního prádla po analýze ukázaly, že sekret pochází od dívky. Na místě činu byla nalezena také dívčina náušnice a nedopalky cigaret, které také potvrdily DNA dívky i Mohameda.

Nakonec se po znásilnění uvolnila z Mohamedova sevření a pokusila se mu utéct, ale on ji dohnal, popadl ji a nabídl jí peníze a drogy, pokud bude pokračovat v orálním sexu. Řekla ne a vydala se ke dveřím bytu. Mohamed chtěl jít dovnitř, až odemkne dveře. Ale ona mu dveře před nosem zabouchla a pak ho viděla mávat venku.

Doma si důkladně umyla si ústa a hlasitě plakala. Když její otec zjistil, co se stalo, vzal ji ven, aby mu pomohla najít  pachatele. Viděla ho v parku za domem a ukázala na něj. Otec zavolal policii, která dorazila na místo a Mohameda zatkla.

Už 3. dubna 2009 požádal Mohamed o povolení k pobytu ve Švédsku. O něco více než šest měsíců později ukazují záznamy  švédského migračního úřadu, že Mohamed požádal o švédské občanství.

28. července 2020 byl Mohamed obviněn. V žalobě se uvádí, že potřeboval somálského tlumočníka.

Mohamed má již několik záznamů v trestním rejstříku, mimo jiné za krádež, napadení u soudu, několik případů napadení, obtěžování a vyhrožování úředníkovi.

Okresní prokurátorka Charlotte Nordströmová nikdy nepožádala o deportaci, i když byl Mohamed obviněn z různých trestných činů mnohokrát předtím.

Podle okresního soudu Mohamed popřel, že by dívku kdy viděl, navzdory důkazům DNA.

Dívka dělala velmi věrohodný dojem a její příběh byl podrobný a bez nadsázky. Svědecká prohlášení o dívčiných reakcích po událostech její výpověď potvrzují.

Dívka trpí po události duševní chorobou ve formě deprese a posttraumatické stresové poruchy.

17. srpna 2020 vydal rozsudek stockholmský okresní soud.

Mohamed Mohamoud Fara (11.03.1988), občan Somálska, byl odsouzen za znásilnění. Trest byl uložen na dva roky a tři měsíce ve vězení. Zaplatí také 115 000 SEK jako náhradu škody dívce.

9. září 2020 byla podána žaloba k odvolacímu soudu ve Svea. Mohamed žádá odvolací soud, aby obvinění zamítl. Podpůrně žádá o snížení trestu a o zproštění povinnosti zaplatit dívce náhradu škody.

Několikrát trestaný Somálec nebyl nikdy deportován a ani po tomto činu není deportace navržena. Ostatně, jak už jsem zde mnohokrát zmínila, Somálsko přijímá jen ty svoje občany, kteří sami s deportací souhlasí. V praxi tak nikdy žádní Somálci deportováni nejsou a to ani tehdy, kdy je k jejich deportaci v jakékoli evropské zemi vydán soudní příkaz. Navíc je jisté, že po polovině trestu bude na svobodě, což je nejen ve Švédistánu obvyklé.

Je vám nyní jasné, že vetřelci, kteří jsou v Evropě či do ní míří, zde většinou už zůstanou? A Evropa není nafukovací, už nyní vás mohu ujistit, že se nenajde jediná země EU, která by se nestala cílem muslimských invazistů, ať už z Afriky nebo Asie…

(Visited 1 226 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *