Sörösova dlouhá chapadla

Napsal
Sdílet článek

To, že Sörös a jeho všudypřítomné nadace a univerzity ovlivňují politiku po celém světě, je velmi dobře známo. Chapadla této neziskové chobotnice, napojené na nejvyšší světové globalisty, dosahují skutečně daleko. Zatímco “liberálové”, tedy zastánci globalizace, nazývají Söröse filantropem, zastánci národních států a zároveň odpůrci globalizace ho vyhodnocují jako jednoho z největších světových škůdců. A podle nových skandálních zjištění je to skutečně pravda a jeho vliv – či vliv jím založených podvratných organizací – je mnohem větší, než si možná umíme byť jen představit. Ostatně, vzhledem k jeho věku je pravděpodobné, že za nitky už tahají jiní, třeba – mimo jiné – i jeho syn.

A nyní konkrétně. Nedávno bylo zjištěno, že Evropský soud pro lidská práva je silně ovlivňován organizacemi, protlačujícími  ideologii „otevřené společnosti“ prosazovanou Georgem Sörösem (OSF). 

Podle průlomové zprávy Evropského centra pro právo a spravedlnost získala síť nevládních organizací financovaných Georgem Sörösem obrovský vliv u Evropského soudu pro lidská práva (ESLP), soudu, který v podstatě stanovuje mnoho zákonů týkajících se genderových otázek, LGBT, migrace, přistěhovalectví a náboženství v celé Evropě. Zpráva podrobně uvádí, že cílem ESLP je nyní prosazovat ideologii „otevřené společnosti“, kterou razí právě miliardář, globalista a finančník George Sörös.

Podle francouzského časopisu Valeurs Actuelles se Soros stal mistrem „vyvolávání chaosu ve světě, pod rouškou altruismu“. Časopis podrobně popisuje, jak téměř všichni soudci z ESLP získali v určitém okamžiku své kariéry finanční prostředky od Open Society Foundation (OSF). Sörös jim poskytl z vlastních prostředků 18 miliard eur.

Jak uvedl časopis, tak vliv na Evropu byl obrovský:

„Rakousko, Řecko a Itálie jsou nuceny – i přes odpor většiny občanů – legalizovat homosexuální sňatky;  Polsko je vyzýváno k podpoře práva na potrat; Francie je povinna povolit úřední změnu pohlaví bez nutnosti operativních změn; Maďarsko je nuceno zrušit doživotní vězení; Rusko je pokáráno za to, že odsoudilo feministické aktivistky Pussy Riot; Rakousko musí legalizovat adopci homosexuálními páry; schvaluje se právo šaría v Řecku.”

Myslíte, že všechna tato (a nespočet dalších) rozhodnutí spolu nijak nesouvisí? Naopak. Evropský soud pro lidská práva (ESLP) ve všech těchto případech rozhodl proti vůli jednotlivých zemí.

Ve všech výše uvedených případech tedy Evropský soud pro lidská práva (ESLP) nadiktoval své rozporné rozhodnutí některé z uvedených evropských zemí a pokaždé byla do případu zapojena nevládní organizace napojená na síť Open Society Foundations (OSF).

Grégor Puppinck, ředitel Evropského centra pro právo a spravedlnost, tvrdí, že mnoho soudců v ESLP je přímo spojeno se Sörösovou OSF. Zpráva uvádí, že není náhoda, že tolik zemí legalizuje svazky stejného pohlaví, adopce dětí páry stejného pohlaví a potraty na požádání. To vše se děje za pomoci ESLP, zejména soudců, kteří mají úzké vazby na organizace podporované Sörösem.

Puppinck, který je odpovědný za novou zprávu o Sörösovi a jeho vlivu v ESLP, prolistoval životopisy 100 soudců, kteří v ESLP zasedali od roku 2009, aby zjistil, jaké byly jejich předchozí vazby na nevládní organizace. Využíval také veřejné údaje, ke kterým se dostal prostřednictvím Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Po šesti měsících pečlivého výzkumu a zprávě podložené 200 stránkami dodatků odhalil, jak síť nevládních organizací George Söröse rozšířila svůj vliv na Evropský soud pro lidská práva a podrobila ho své vlastní ideologii. Na základě své vyčerpávající studie Puppinck zjistil, že ESLP má zjevně vazby na Sörösův OSF,  přímé vazby na Nadaci otevřené společnosti a její síť má dokonce 22 soudců. Pokud se kritéria rozšíří i na soudce s nepřímými vazbami, jako jsou ti, kteří získávají finanční prostředky ze Sörösovy sítě, pak počet soudců spojených s organizacemi podporovanými Sörösem dramaticky stoupá.

V jakých kauzách bylo Sörösovo ovlivnění nejčastější? Asi nikoho neudiví, že se jednalo o rozhodnutí v sexuálních otázkách (trans, homo, změny pohlaví apod., tedy tzv. genderové otázky), sňatcích homosexuálů, biotechnologiích, přistěhovalectví a slučování rodin migrantů. V těchto otázkách už si dlouhodobě jen málokterá evropská země může rozhodovat jinak, než jak to požaduje současná ideologie, prosazovaná globalisty.

Soudci tedy nejsou v žádném případě nezávislí, ale jsou vybíráni především politickým procesem, přičemž za jejich výběr může Parlamentní shromáždění Rady Evropy, známé jako velmi silně politizovaná a jednostranně ideologicky zaměřená organizace. Soudci také dávají jasně najevo své politické názory. Například už více než deset let upouštějí tito soudci v rámci genderové neutrality od výrazů jako „paní“ a „pan“. Navzdory těmto skutečnostem mnozí v Evropě považují tyto soudce za neutrální arbitry, aniž by vůbec tušili, kdo ve skutečnosti tahá za nitky. Mimochodem, nepřipomíná vám to Evropskou komisi, kde komisařem může být pouze plně oddaný eurohujer?

Takže už je vám jasné, proč je poslední dobou patrný tak silný tlak na přijetí zákona o tzv. “manželství pro všechny”? Tlak, vyvíjený neziskovkami, je dozajista podpořen tučným pašalíkem od jejich bohatého mecenáše. Penězi globalistů, kteří se snaží zničit Evropu takovou, jakou ji známe a přeměnit ji v multikulturní peklo, navíc plné zvráceností.

(Visited 245 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. No tohle je trochu straší látka.Většina vlastenců to zná naspaměť.Je to dobré přeposílat těm co tuhle učebnicovou látku s tím Sorošem ještě neznají.Jsem optimista.Dnes jsou na Slovensku volby a snad ten Marián Kotleba uspěje nebo si aspoň udrží své pozice.
    Zároveň prý má dnes v Praze demonstrovat milionový chlívek co je už také za zenitem.Třeba ty nedosáhli reálně ničeho.Palec nahoru.
    No když tihle globalisté jednají tímto způsobem přirozeně to vyvolá protiakci.Jde o to říci informace těm co politiku a světový vývoj moc neřeší aby se vzpamatovali.

    1. Ano, je to celkem známá věc, všichni ví o napojení OSF na většinu politických neziskovek, ale i na vrcholné politiky. Nicméně článek upozorňuje na fakt, že oficiální kontrolní orgán zjistil toto napojení přímo na ESLP, takže podává důkaz, že v jistých oblastech, na jejichž prosazování se nezvykle tlačí (gender, homo manželství, přijímání migrantů a slučování jejich rodin) skutečně Sörösovy organizace velmi aktivně spolupracují a snaží se je tam, kde to nejde přes národní parlamenty, protlačit právě přes žaloby na ESLP, který je plně pod vlivem OSF. Navíc, nejeden sluníčkář se tomu směje a tvrdí, že jde o konspiraci. A právě výše uvedený článek dokazuje, že nejde o žádnou konspiraci, ale faktické ovlivňování evropské politiky Sörösovými organizacemi.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *