Současné snahy bruselských (j)elit potvrzují, že EU je hlavní nástroj likvidace národních států a islamizace Evropy

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě většina z vás ví, tak právě dnes má proběhnout to, nač zde upozorňuji asi dva měsíce – jednání o jednotné azylové a migrační politice v rámci EU. Asi nikoho neudiví, že tato agenda byla v EU svěřena na různých stupních těm, kdo mají s vítáním největší zkušenosti. Ano, dobře tušíte, že se jedná o “Švédy”. Ale agendu, která má podpořit invazi z Afriky i Asie nemá v Bruselu na starosti pouze Ylva Johanssonová, což je eurokomisařka pro migraci a azyl, ale na jakési obnově zastaralých kvót pracuje i další “Švédka” v EP.

Proč ty uvozovky u slova Švédka? Neboť jednou z hlavních iniciátorek nuceného přerozdělování zejména afrických vetřelců je černá europoslankyně frakce Zelených, zástupkyně Švédska v EP, Alice Bah Kuhnkeová. V minulosti jsem zde o ní psala v souvislosti s tím, že právě ona spolu s jinou černou europoslankyní z frakce Zelených prosazovaly a dokonce i prosadily kvóty na černochy v EP, neboť jim vadí, že 97% europoslanců je bílých (považte, v Evropě jsou v převaze běloši, jak ostudné!!) a ještě víc jim vadí, že dosud nebyl jediný eurokomisař černý. Zajímalo by mne, zda by se úplně stejně rozhořčovala třeba nad tím, že je somálský, ugandský či třeba keňský parlament převážně (a možná dokonce 100%) černý. To jistě ne. V Evropě však převaha bělochů vadí.

Takže právě tato “Švédka” prohlásila, že “si přeje závaznou solidaritu mezi členskými státy, pokud jde o uprchlíky, a aby EU porušila své současné dohody o uprchlících se zeměmi, jako je Turecko a Libye.” Tedy to v překladu znamená, aby EU nadále místo placení výpalného začala ty, kdo mají zájem přijít do Evropy, přijímat. Asi si říkáte co má co taková řadová europoslankyně říkat. Jenže ona je hlavní koordinátorkou migrační politiky nejen v rámci frakce Zelených, ale je také ve Výboru Evropského parlamentu pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci, jemuž je návrh na zřízení společné azylové a migrační politiky z legislativních důvodů zaslán.

Alice Bah Kuhnkeová

Tedy i švédská eurokomisařka Ylva Johanssonová se řídí doporučeními tohoto výboru, kde má hlavní slovo Afričanka, navíc zcela nepokrytá rasistka. Švédské zástupkyně v EP, tedy zástupkyně země, kde již existují lokality pod právem šaría, země, která vévodí žebříčkům kriminality a to především co se týká znásilnění a granátových a bombových útoků, země, v níž dochází ke každodenním přestřelkám v rámci války tamních muslimských drogových gangů se rozhodla, že se o podobné obohacení podělí se zbytkem zemí EU.

Jak známo, tak v EP je obrovská převaha eurojhujerů, kteří se zrušením Dublinských dohod i zavedením jednotné azylové a migranční politiky budou souhlasit. Předpokládám, že stávající politika EU podnítí nejednu evropskou zemi k tomu, aby následovala Velkou Británii a z chomoutu totalitní EU odešla. Stejně tak moc dobře vím, že my mezi těmi, kdo bude Británii následovat nebudeme, neboť u nás není – jak je vidět i na výsledcích každých dalších voleb – o vystoupení z EU většinově zájem.

Mnozí z vás se bojí, že by naše země po vystoupení výrazně zchudla, aniž by si kdo uvědomili, že jsme 14 let (1990-2004) v žádném hospodářském paktu nebyli a žili jsme si v pohodě i bez diktátu EU. Myslím, že právě současná hysterie kolem koronaviru má mimo jiné zakrýt i to, co se v těchto dnech děje v Bruselu. Dnes se právě tam rozhodne oficiálně o tom, o čem je už dávno rozhodnuto, což je jasné i podle toho, že se u nás připravuje výstavba nových integračních center pro mimoevropské cizince.

Potvrdí se jen to, nač zde už dlouho upozorňuji. Jdeme švédskou cestou, akorát o něco rychleji, než Švédové. Poslední dobou se o tom přesvědčuji dnes a denně. Většině lidí nevadí rostoucí počet mešit, modliteben, kebabáren, halal porážek. Co si mám myslet o národu, jehož nejoblíbenějším politikem  je obdivovatel islámu a podporovatel islamizace naší země? Snad jen to, že si pak osud Švédska nejspíš zasloužíme.

EU nebyla založena pro dobro Evropanů, což už začínají některé národy chápat a je nasnadě, že během několika let budou následovat Velkou Británii. Velký odpor proti EU nyní panuje třeba v Itálii nebo Finsku, ale i Švédové už začínají mít jejich eurohujerských politiků plné zuby, proto poslední průzkumy vyhrávají euroskeptičtí Švédští demokraté. Konečně už mnohde začínají chápat, že je lepší odejít, než se nechat zničit. Ale není to v uvedených případech poněkud pozdní procitnutí??

Návrh, který byl vytvořen zástupci takřka nejvíce islamizované země EU, která se chce o svoje “obohacení” zřejmě podělit, má být dnes projednán Radou ministrů a europarlamentem. V případě těchto hlasování není potřeba jednomyslná shoda, ale stačí pouhá většina. Jak asi myslíte, že hlasování při současném složení europarlamentu dopadne? Předpokládám, že ani není třeba dnešní jednání sledovat. Výsledek je předem jasný….

 

 

 

(Visited 201 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *