Soudní případ Covid-19 předložen Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu

Napsal
Sdílet článek

Celkem neznámá advokátka Hannah Rose a sedm dalších, nejmenovaných, podali 6. prosince 2021 oficiální stížnost Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu (International Criminal Court), kde obvinili čtyři hlavní provinilce: Anthony Fauci, Peter Daszak, Melinda Gates a Bill Gates spolu s dvanácti dalšími ze zločinů proti lidem, na základě Norimberského kódu a Římských stanov. Obvinění podávali za lid Velké Británie, kterým bylo tímto způsobem ublíženo.

Dalších z obviněných jsou:

Vedoucí zúčastněných farmaceutických firem:

1. Albert Bourla, ředitel, Pfizer (jeho plat za r. 2020 byl 21 milionů dolarů)

2. Stephane Bancel, ředitel, Moderna (jeho plat za r. 2020 byl 12,85 milionů dolarů)

3. Pascal Soriot, ředitel, Astra Zeneca (jeho plat za r. 2020 byl 18,21 milionů Euro)

4. Alex Gorsky, ředitel, Johnson and Johnson (jeho plat za r. 2020 byl 23 milionů dolarů)

Tito lidé vydělávají tolik peněz jen proto, že poctivě bereme jejich pilulky a necháváme si píchat jejich vesměs nefunkční a často velice škodlivé injekce.

Britští politikové a vedoucí zdravotníci:

5. Boris Johnson, premiér Velké Británie (plat 93 727 Euro za r. 2020)

6. Christopher Whitty, hlavní medikální poradce

7. Matthew Hancock, bývalý ředitel organizace Zdraví a sociální péče

8. Sajid Javid, současný ředitel organizace Zdraví a sociální péče

9. June Raine, ředitelka organizace Mediciny a zdravotních produktů

Různí další:

10. Tedros Adhanhom Ghebreyesus, generální ředitel, WHO

11. Dr. Ravid Shah, ředitel Rockefellerovy nadace

12. Klaus Schwab, ředitel Světového ekonomického fóra (WEF, World Economic Forum). Jeho plat je asi 1 milion Euro za rok.

Schwab, ďábelsky chytrý manipulátor s jedním doktorátem z ekonomie a s druhým doktorátem z technického inženýrství zacvičil do jejich rolí mnoho současných presidentů, premiérů, a jiných vysoce postavených vedoucích osobností. Je v přátelském poměru s vedoucími politiky v mnoha zemích, z nichž ten hlavní je president Číny, Si Tin-pching, který dokonce pronesl v lednu 2021 ve Schwabově Davosu proslov. Schwab ho tehdy uvedl těmito slovy: „Pane presidente, mám za to, že teď je nejlepší čas, abychom znovu nastavili naše plány a společně pracovali na nastolení mírového a prosperujícího světa. Přivítejme jeho excelenci, presidenta Lidové republiky Číny, Si Tin-pchina.“

Z textu je zjevné, že Davos a komunistická Čína sledují ten stejný cíl a že Si je globalisty považován za významného člověka.

Mezinárodní soud v Haagu je znám svou dlouholetou historií pomoci obětem válečných zločinů. Snad proto advokátka Rose a její společníci podali stížnost právě tam.

Norimberský kodex

Na základě zločinů, spáchaných ve 2. světové válce, ustanovil poválečný soud v Norimberku určité zásady, podle kterých každý člověk, včetně hlavních představitelů států, podléhá těm stejným pravidlům, ať už jejich místní, národní právní předpisy je uznávají či ne. Tato pravidla, nazvaná Norimberský kodex na příklad zakazují jakékoliv medikální a jiné pokusy na lidech bez jejich informovaného souhlasu. Informovaný souhlas je souhlas, kdy osoba, na níž mají být pokusy prováděny přesně ví co se bude dít, jaké následky mohou vzniknout a přesto je ochotna se pokusům podrobit.

Toto všecko bylo u tak zvaných očkování opomenuto. Žádný z očkovaných nebyl uvědoměn o tom, že injekce je pokusná a nebyla nikdy řádně vyzkoušena, nebylo mu řečeno co tato injekce obsahuje a také nebyl informován o tom, jaké pravděpodobné následky může očekávat.

Jako další, Norimberský kodex přikazuje okamžité zastavení pokusu ve kterékoliv jeho fázi, kdyby došlo k podezření, že může nastat ublížení na těle, nebo dokonce úmrtí pokusné osoby. A co dnes vidíme? Desetitisíce mrtvých a pořád se očkuje. Úmrtí na následky očkování jsou vydávány za jiné varianty jakési ubohé chřipky, která zanikla již v květnu 2020. To všecko jen aby bylo možno pokračovat v očkování a dostali co nejvíc z nás pod jehlu. Pod jehlu tak jako pod gilotinu – stejný výsledek.

V nacistických koncentračních táborech za druhé světové války byli rovněž lidé podrobováni pokusným procedurám, které mnohým z nich vynesly nesmírné utrpení a někdy i smrt. Jak daleko jsme od těchto nechvalných a nelidských praktik, když s pomocí injekcí způsobujeme to stejné? Rozdíl je pouze v tom, že nacističtí lékaři experimentovali na jednotlivcích; dnešní katové experimentují na celých národnostních skupinách.

Dr. Michael Yeadon a jeho svědectví

Advokátka Rose zakládá svoji stížnost na znalostech Dr. Michaela Yeadona, který je odborník na výzkum léčiv proti zánětům horních cest dýchacích, bývalý hlavní vědec a místoředitel firmy Pfizer. V její stížnosti k soudu v Haagu píše, že:

(tak zvané) ‚očkování‘ proti Covidu-19 nesplňuje předpoklady pro to, aby bylo hodnoceno jako očkování a je to ve skutečnosti genetická terapie. Dr. Yeadon prohlašuje, že ti, kteří tyto injekce nazývají ‚očkováním‘ se dopouštějí manipulace veřejnosti s pomocí chybného označení klinické léčby.

Toto není žádné očkování. Nezabraňuje infekci. Nezabraňuje přenosu nemoci. Slouží jako způsob, pomocí kterého je možno naše těla donutit vyrábět jedovatou látku, na kterou si údajně náš systém má zvyknout. Takže oproti očkování, které má vyvolat reakci imunitního systému, tyto injekce způsobují výrobu jedů.

mRNA používá mechanismus našich buněk k syntéze bílkovin, které mají napodobovat hrotovou bílkovinu (spike protein) viru, což je použito k tomu, aby se s pomocí ACE2 přijímačů (receptors) dostala tato látka dovnitř buněk. Tato bílkovina je pak rozpoznána imunitním systémem, který proti ní začne vytvářet protilátky. Ten skutečný problém je, že se bílkoviny mohou nahromadit někde v těle, hlavně v místech, kde je vyšší koncentrace ACE2 přijímačů, což jsou pohlavní orgány. Jestliže pak bílkovinu imunitní systém napadne, vytváříme auto-imunitní problémy.“

A to ještě neříkají nic o grafénu v očkování, který má tvrdost diamantu a uvnitř těla funguje jako nůž, nebo žiletka, o kovových součástech, které pravděpodobně zastávají funkci antény pro 5G technologii, o živých, smrtelně nebezpečných parazitech, v injekcích obsažených, o mikročipech, které hlásí na dálku skrze bezdrátové spojení všecko o zdravotním stavu člověka, o tom co dělá, s kým se stýká, o čem mluví a dokonce i o čem přemýšlí.

Dr. Yeadon dodává, že vlády nesmírně přehnaly hrozbu, kterou pro nás Covid-19 představuje, protože tato chřipka není vůbec nic jiného a nic horšího než každoroční chřipka. Kvůli ní byla ale zničena ekonomická podstata světa, společenský život a zdraví celých národů. Podle něho nebylo nutno podniknout vůbec nic a nechat všemu volný průběh. Nebylo zapotřebí žádných roušek, karantény, hromadného testování a vakcín, obzvláště když existují účinné a prověřené léky jako je na příklad Ivermectin, který je schopen odstranit 90% veškerých příznaků nemoci, včetně úmrtnosti.

Podle něho se nemáme vůbec starat o vliv případných odrůd této chřipky. Ti, kteří mají proti SARS přirozenou odolnost, vyvinutou dřívějším stykem s touto nemocí, i když bezpříznakovým, získali automaticky odolnost i proti jejím variantám. Tato přirozená imunita se vztahuje i na příbuzné chřipky tohoto typu, i když nejsou úplně stejné. Takže když je nám řečeno že nová varianta je o 0,3%, nebo o 20% jiná než SARS Cov-2, nejsme tím ani v nejmenším ohroženi.

Tito manipulátoři,“ dodává Dr. Yeadon, „si vymyslí nějakého jiného strašáka pokaždé, když se jim to hodí. Celá věc byla jimi pečlivě naplánována a oni dobře vědí jak lidé zareagují. Takže když zareagujeme typicky, tak jak je očekáváno, pak jsme to prohráli. Tady je nutné přijít s něčím naprosto neočekávaným.“

Dr. Reiner Füllmich

Je pravděpodobné, že podání stížnosti k Mezinárodnímu soudu v Haagu je jedním takovým neočekávaným činem. Stejně tak nebyl určitě plánován právní útok, který organizuje Dr. Reiner Füllmich. Ten dělá dobrou práci tím, že sbírá názory nejrůznějších odborníků a tyto zveřejňuje. Některé soudní spory již údajně vyhrál. Takto odhalil i Davos a jeho ultimativní vliv na celou pandemickou situaci.

Seznam obžalovaných, nebo také obžalovatelných podle Dr. Füllmicha obsahuje ještě přídavné osoby jako jsou Sergey Brin a Larry Page (zakladatelé Googlu), Mark Zuckerberk (Facebook), Eric Feigl-Ding (Twitter), Angela Merkel (německá kancléřka), Justin Trudeau (kanadský premiér), Jean-Claude Juncker a Jose Manuel Barroso (bývalí vedoucí EU Komise), Emanuel Macron (francouzský president), Nicolas Sarkozy (bývalý francouzský president), Sebastian Kurz (bývalý rakouský kancléř) a jiní.

Dr. Füllmich říká, že má důkazy, že PCR test byl podvodně použit k tomu, aby přehnaně zvýšil počet nemocných. Má rovněž důkazy o tom, že Corona pandemie neměla nikdy nic společného se zdravím, ale že to byla akce WEF organizace a jejího vedoucího Schwaba, která měla za úkol docílit následující:

Zničit národní ekonomie a udělat populaci států závislou na vládní podpoře.

Přesunout veškerý světový majetek pod kontrolu WEF.

Podstatně snížit populaci země pomocí genocidy.

Nastolit Celosvětovou vládu pod vedením OSN, kterou bude z pozadí ovládat WEF.

Klaus Schwab se už asi vidí jako vládce světa.

Že by bylo očkování proti Covidu opravdu škodlivé?

Pro ty, kteří si stále ještě myslí, že mRNA injekce nějakým způsobem pomohly, Universita Johns Hopkins uspořádala informace o úmrtnosti do grafu. česká obdoba 

Bylo by velmi pomocné, kdybychom mohli tyto informace promítnout do procenta očkovaných v každé zemi, ale to není zcela možné. Tyto informace jsou totiž značně zkresleny. Je zde zjevná snaha překládat nám k uvěření, že se převážná většina populace nechala očkovat a přitom podle toho, co vidíme kolem sebe se to nezdá pravděpodobné.

Mnohé oficiální zdroje uvádí tak rozdílná čísla, že manipulace je zde zjevná. Na příklad, ve Spojených státech je procento očkovaných uváděno jako 55%, ale také 62%; Británie je očkovaná ze 66% podle jednoho zdroje a 90% podle zdroje jiného. Nejvýraznější snaha o zkreslení situace je zjevná u Indie, která je vedena jako 33%, ale také 70% očkovaných.

Nigerie má jen 1,3% (nebo 3,4% podle jiného zdroje) populace očkované a tím pádem má pouze 14 úmrtí na milion obyvatel, zatímco na příklad Gibraltar má 99% populace očkované a 2900 úmrtí na milion. Některé části světa jsou na tom ještě hůře.

V Indii, v oblasti Uttar Pradesh provedla WHO organizace test, kdy dala nemocným Ivermectin. Úmrtnost v této oblasti prudce klesla a epidemie Covidu tam prakticky skončila. Proč tyto informace WHO nesdílela se zbytkem světa je otázka, která zatím nebyla nikým zodpovězena. Ten hlavní problém je, že žijeme ve světě, prosáknutém propagandou, cenzurou a korupcí, který v současné době ještě ke všemu sklouzává k totalitarianismu, což musí být za každou cenu zastaveno.

Ivermectin není v Indii běžně používán. Ten je spíš na denní bázi používán v Nigerii, která má 27% veškeré světové malarie. V Indii převládá léčba Plaquenilem, ale je zjevné, že oba léky ochránily populaci těchto dvou zemí i proti Covidu. Někdy je Plaquenil upřednostňován, obzvláště v počátcích onemocnění.

A tak namísto toho, aby nám umožnili přístup k těmto spolehlivým a prověřeným léčebným prostředkům, tak je celosvětově zakázali. Co si myslíte o takovém jednání? Že je lidumilné? Pomocné? Nebo snad prospěšné? Co je to za jednání, když politikové zakážou lék, který spolehlivě funguje?

To je pouze a jenom zákeřný úskok a útok proti nám. Americká vláda objednala hned zpočátku obrovské množství Plaquenilu, protože tehdejší president Trump chtěl, aby každý Američan měl volný přístup k tomuto léku. Ale FDA zaměstnankyně Janet Woodcock a Dr. Rick Bright z Bílého domu zasáhli a úspěšně tuto snahu znemožnili. Je to jednoduché, chtěli nás všecky nemocné a umírající. Buď oni sami, nebo ti, co je manipulují.

  • JANE K.
5/5 - (7 votes)
(Visited 338 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *