Soudy i u nás jdou na ruku muslimům

Napsal
Sdílet článek

Jen za dnešní den se u dvou různých soudů projednávaly kauzy muslimů, jimž svým rozsudkem vyšla naše justice více či méně vstříc. Předpokládám, že pokud by šlo o našeho řadového občana – nemuslima, tak rozsudky by vypadaly jinak. Rozhodně by nebyly tak vstřícné, jako v případech, které se dnes u soudů v Brně a Praze projednávaly

Prvním je případ Egypťana Mustafy Fathí Ibrahíma Aldavíního (32 let, viz titulní obrázek), který se projednával u Nejvyššího soudu v Brně. Ten nesnesl fakt, že se s ním rozešla jeho partnerka a rozhodl se rozchod, iniciovaný z její strany řešit tak, jak je to v islámských zemích obvyklé: vraždou ze cti. Muž si již plánoval vraždu nejen svojí expřítelkyně, ale také jejího nového partnera. Soudkyně prvoinstančního soudu vloni k případu uvedla:

„Známého žádal o zajištění zbraně, nejlépe pistole, případně výbušného pásu. Bývalou partnerku chtěl zastavit při cestě nedaleko Brna, nastoupit k ní do auta, odjet na neznámé místo a tam ji zabít. Poté chtěl zavraždit i jejího údajného milence. Pak chtěl odjet na letiště do Vídně a odletět do Egypta.“

Známý se nejspíš toho, co Egypťan plánoval zalekl a vše vyzradil policii. Mohamedán byl tedy dopaden dřív, než stihl čin spáchat. Aldavíní se po zadržení hájil tím, že má vše pomíchané. Uvedl, že v oněch dnech, kdy měl čin chystat, byl v depresi, jedl prášky na psychiku v mnohem vyšších dávkách, než měl, a ještě k tomu pil alkohol.

Dodávám, že Egypťan se do Česka přestěhoval v roce 2010, v Egyptě si předtím vzal za ženu o čtvrt století starší Češku. O rok později se rozvedli, pak se oženil znovu. Tedy zde opět zaúřadovaly ženské, které nemají ponětí, co je to islám a podobnou verbež k nám tahají či si ji zde dokonce živí.

Soud uložil Egypťanovi už vloni trest pod hranicí zákonné sazby a to na 6 let odnětí svobody. Dnes se projednávalo u Nejvyššího soudu jeho dovolání, nicméně původní rozsudek byl pouze potvrzen. Tedy rozsudek pod horní hranicí trestní sazby. Jen se divím, že nebyl podobně, jako africký znásilňovač, uznán za psychicky nemocného…

Druhým dnes projednávaným případem muslima byla jeho žaloba naší republiky o vyplacení 10 milionů Kč odškodného za neoprávněné stíhání. Tato žaloba byla podána ze strany nechvalně známého islámského extremisty Sáňky, který byl vloni naší islámu vstřícnou justicí zproštěn původní obžaloby z propagace nenávistných hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka za to, že vydal salafistickou knihu muslimského kazatele Bilala Philipse nazvanou Základy tavhídu – Islámský koncept boha. Ta vychází přímo z Koránu a nabádá muslimy k tomu, aby se zasazovali o všesvětový džihád, zavádění práva šaría a samozřejmě nabádá ke všem zvěrstvům, které prováděl a propagoval i pedofilní prorok Mohamed.

Sáňka byl zproštěn viny jen proto, že se nejedná o propagaci nenávistného hnutí. Problémem bylo právě slovo „hnutí“. A tímto připomínám, že SPD navrhuje právě kvůli možnosti zakázat či kriminalizovat islám vsunout do zákona vedle slova „hnutí“ ještě slovo „ideologie“. Pak by znění zákona bylo následující: „..propagace nenávistných hnutí a ideologií směřujících k potlačení práv a svobod člověka..“. V případě tohoto znění by již nebylo pro soud tak jednoduché Sáňku osvobodit.

Sáňka, někdejší předseda pražské muslimské obce, tedy požaduje po ministerstvu spravedlnosti deset milionů korun za své údajně nezákonné stíhání!! To požaduje někdo, kdo sám uznává výhradně právo šaría, které by ještě rád zavedl i u nás. A tím samozřejmě podobně, jako každý pravověrný muslim, neuznává české, potažmo evropské právo. Tomu už říkám vrchol drzosti!! Přitom soudy už Sáňkovi v minulosti přiznaly odškodné 380 tisíc za údajně způsobenou újmu!! Soud dnes případ odložil, neboť po Sáňkovi požaduje listinné důkazy toho, že je částka deseti milionů oprávněná.

Takže jeden muslim dostane za plánování dvou vražd pouhých 6 let (předpokládám, že v půlce ho za dobré chování propustí) a druhý otevřeně radikální muslim je dokonce bohatě odškodňován a je pravděpodobné, že i jeho další požadavky budou soudem uspokojeny. 

Podobné chování naší justice, které plně kopíruje chování jiných evropských soudů směrem k muslimům, jen prokazuje, že se zařazujeme i v tomto případě k onomu „západnímu liberálnímu vzoru“. Abych byla kompletní, tak k těmto dvěma připočítávám i černocha, který znásilňoval v severních Čechách a ve vazbě byl seznán psychicky nemocným a případ údajné Somálky, která žalovala školu kvůli nošení hidžábu, kdy soud vynesl zcela nepřijatelný verdikt, že hidžáb do škol patří…..

 

4.6/5 - (9 votes)
(Visited 2 051 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *