Španělská vláda s podporou EU dováží tisíce afrických džihádistů do Evropy (video)

Napsal
Sdílet článek

Od začátku je víceméně jasné, že většina loutkových vlád využívá stávajících omezení a restrikcí, namířených čistě vůči Evropanům, k dovozu dalších džihádistů na náš kontinent.  Co mi bylo od samého začátku nápadné? To, že jako nejhorší byly na jaře určeny země, které žijí především z turistiky, ale zároveň země, do nichž směřuje hlavní proud muslimských invazistů z Afriky. Itálie a Španělsko jsou země, u nichž byly restrikce na jaře snad nejhorší a udávaná čísla nejvyšší. Proč? Je tam množství hotelů, penzionů a apartmánů, které jsou v létě běžně obsazeny turisty, nicméně letos jsou mnohdy obsazeny africkými vetřelci. Nyní jsou pak nejvytíženější Kanárské ostrovy.

Od poloviny listopadu vláda Pedra Sáncheze tiše přemisťuje stovky mladých nelegálních invazistů, aby přinesla určitou úlevu Kanárským ostrovům, kde zaznamenali  900% nárůst počtu příchozích v tomto roce. Od ledna do poloviny prosince přijelo na ostrovy 21.452 vetřelců, vloni „pouze“ 2.168 za celý rok.

20. března byl španělský ministr vnitra Fernando Grande-Marlaska na oficiální návštěvě Maroka, aby projednal otázku rostoucího počtu nelegálních příchodů z Afriky na španělské souostroví, přičemž mnozí invazisté odjíždějí z pobřeží kontrolovaného Rabatem v Maroku a Západní Sahaře.

Navzdory tomu, že přijímací zařízení jsou na Kanárských ostrovech přeplněná, Grande-Marlaska tvrdil, že Španělsko nebude převádět vetřelce do pevninského Španělska, protože by to tyto ostrovy v Atlantském oceánu přeměnilo na nový vstupní bod do kontinentální Evropy.

Ve stejný den, kdy Grande-Marlaska jednal se svým marockým protějškem, přistálo v Malaze letadlo, převážející desítky afrických vetřelců. Podle zpráv, které si v ten den a krátce poté vyměnili nejvyšší policejní úředníci, nebyl takový přesun nelegálních vetřelců z Kanárských ostrovů ničím výjimečným.

Od poloviny listopadu dochází podle svědků k pravidelným vykládkám skupin invazistů, většinou mladých a zdravých mužů. Jen mezi 4. prosincem a 8. prosincem přistálo na letištích ve Valencii a Alicante až osm letadel přepravujících přibližně 500 nelegálních vetřelců. Jiní přistáli například v Madridu a Granadě (viz video).

Místní úřady obvykle nejsou o dalších letadlech s vetřelci informovány. Kromě toho, jak potvrdili svědci a snímky zveřejněné na sociálních sítích a ve sdělovacích prostředcích, v mnoha případech nebyly přítomny žádné orgány, které by vetřelce přijaly nebo dokonce kontrolovaly, nebyli ani testováni na Covid-19. Všichni invazisté mohli opustit letiště zcela volně a mohli jít kam se jim zlíbilo.

Španělský ministr vnitra, který byl dotázán na lety, nejprve popřel, že by k nim došlo, a poté uvedl, že se jednalo o pravidelné komerční lety, přičemž tvrdil, že invazisté si zakoupili letenky z vlastní iniciativy. Když jim je po 72 hodinách od příjezdu na Kanárské ostrovy uděleno dočasné povolení, mohou tito nelegální vetřelci jít, kam chtějí, vysvětlili vládní činitelé.

Teprve 11. prosince vláda španělského premiéra Pedra Sáncheze konečně přiznala, že organizuje některé transfery, ale jen pro nejzranitelnější Afričany. Tato verze je však zcela vyvrácena svědectvími policie a letištních důstojníků, stejně jako členů posádek letadel.

Ostatně, jak sami můžete vidět na videu výše, do Evropy se dopravují výhradně mladí muži vojenského věku. Tedy džihádisté, u nichž je parazitování na dávkách ten nejmenší problém. Víme-li, že se postupně islámští vojáci přemístili z oblasti Blízkého a Středního východu do Afriky, pak je nasnadě, že tamní džihád se postupně přesouvá do Evropy. Je tedy jen otázkou času, než začnou invazisté v Evropě naplno praktikovat džihád mečem.

EU španělskou politiku vítání muslimských invazistů podporuje. Stejně tak podporuje politiku Conteho italské vlády, která se snaží vymýšlet způsoby, jak nasunout další džihádisty do Evropy. Proto budou dávat automaticky azyl každému, kdo prohlásí, že patří mezi LGBTQ komunitu. S tím vším Brusel nadšeně souhlasí stejně, jako s politikou Německa, kde  243 poslanců Bundestagu  nyní podepsalo petici, na jejímž základě požadují další bezmezné přijímání muslimských vetřelců z řeckých táborů.

Na závěr připomínám, že letošní invaze se početně začíná stále více blížit té z roku 2015. Jakpak se nyní po celou letní sezónu hodily prázdné hotely a penziony, ale i luxusní výletní lodě!

(Visited 229 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *