Španělsko zavádí registr odmítačů očkování. Skutečně věříte, že půjde jen o Španělsko?

Napsal
Sdílet článek

Informace o španělském registru neočkovaných již prošla našimi i zahraničními médii. Pokud by se jednalo o registr k vnitřnímu použití v rámci Španělska, ani by k tomu nebyl zapotřebí žádný komentář. Jenže Španělsko zavádí tento registr pro své zahraniční partnery, pro něž bude jinak údajně utajený registr odpůrců očkování na COVID-19 k dispozici. Logicky se tak naskýtá otázka, zda vlastně nepůjde o vzájemné poskytování takových seznamů. Připomínám, že také Španělsko prezentuje očkování coby nepovinné stejně, jako ostatní země EU, ale i další západní země.

Je tedy nasnadě, že zcela zřejmě půjde o to, že tento registr bude postupně zaváděn ve všech zemích, ostatně o registru očkovaných již hovořil Blatný. Bezesporu nějaká omezení neočkovaných přijdou, což potvrdily vládní strany už tehdy, kdy odmítly hlasovat k prohlášení, v němž se měl parlament zavázat, že nenaočkovaní nebudou nijak perzekuováni a omezováni na svých svobodách. Vláda tedy už tehdy potvrdila, že s restrikcemi pro nenaočkované počítá.

Připomínám, že právě to, že je vakcína všude prezentována coby nepovinná zajistí, že za vedlejší účinky neponese stát ani výrobce nejmenší zodpovědnost. Tu by měl stát jen v případě povinně nařízeného očkování, výrobce se zodpovědnosti zprostil už před samotnou distribucí.

Nyní se ale vraťme ke Španělsku, na jehož příkladu si poukážeme na problém, který ohledně očkování většina lidí zcela přehlíží. Problém, který zcela jasně poukazuje na to, že nejde o nějakou ochranu zdraví společnosti (pak by stačila jen proočkovanost jisté části populace a ne všech), ale o záměr přinutit široké masy, aby se nechaly nevyzkoušenou vakcínou naočkovat. Odpověď na to, proč tomu tak je, nechávám jen na vás.

Španělská vláda – jak nyní vidíme i na příkladu Kanárských ostrovů – už roky nadšeně vítá africké vetřelce. Zdůrazňuji, že jde o velmi často nenaočkované Afričany, kteří v sobě mnohdy nesou různé nemoci (a to nejen infekční, ale i různé parazity), na něž nejsme v Evropě zvyklí. Ať už proto, že se proti nim již po dlouhá desetiletí očkuje (zdůrazňuji, že se očkuje dlouhé roky prověřenými vakcínami a ne rychlokvaškami) nebo proto, že jde o nemoci tropické, tedy takové, které se v našem podnebném pásu nevyskytují.

Po celé dlouhé roky Španělsko a mnohé další země, v čele s Německem a Švédskem, nadšeně vítají muslimské vetřelce ze zemí, z nichž si často přivandrovalci přinášejí různé choroby, které se pak šíří i mezi evropskou populací. Tedy zatímco takový africký džihádista nemusí mít ani doklady, ale ani žádné potvrzení o očkování na cokoli,  Evropan – či obyvatel západních zemí obecně – bude na cestování nyní potřebovat nejen doklady, ale také jakýsi “covid pas”.

Není to tedy jen další důkaz diskriminace Evropanů na úkor Afričanů či vetřelců ze zemí Středního a Blízkého východu, po nichž nikdy nikdo nechce nejen doklady, ale je jisté, že po nich nebude vyžadován ani žádný “covid pas”?

Omezení svobod je především způsobem, jak nám vnutit očkování, za jehož případné vedlejší účinky nakonec nikdo neponese zodpovědnost. Ale co je nejdůležitější, případné poškození zdraví, před nímž varuje už nejeden lékař, je příliš velkým rizikem, za peníze si pak nezvratně zničené zdraví nekoupíte. Zdraví je přece jen tím nejdůležitějším, co máme. Bude pak záležet jen na tom, v jakém kdo bude postavení. Zda vydržíte po zbytek života necestovat, nakupovat jen na internetu a zda budete schopni si zajistit takové zaměstnání, kde po vás žádný covid pas požadovat nebudou. Represe budou nakonec tím, co mnohé k pofidernímu očkování nedobrovolně dožene.

Španělská vláda tedy jasně ukázala, že její vlastní občané mají méně práv, než vetřelci z afrických zemí, po nichž tamní vláda nepožaduje žádný očkovací průkaz, ale dokonce ani doklady. Zato proti covidu nenaočkovaný španělský občan bude občanem 3. kategorie. 1.kategorie budou muslimští vetřelci a 2. kategorie naočkovaní Španělé. Myslíte, že ve zbytku EU tomu bude jinak?

 

 

(Visited 561 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *