Společnost odevzdanosti aneb Zlo přichází z Bruselu

Napsal
Sdílet článek

Hovoříme-li dnes zcela zásadně o nutnosti a potřebě nového národního obrození, musíme znovu oživit fenomén tzv. buditelů.

Buditelé si kladli za cíl „probudit“ spící národ. Otevřít mu oči. Existuje dnes v našich lidech cosi jako „naučená bezmocnost“. A právě tu teď pozoruji u drtivé části naší společnosti. V něčem to připomíná rezignaci na ovlivňování politického dění za tzv. normalizace. „Nedělat si problémy“ znamená v současnosti něco jiného než kdysi za normalizace. Vidím tu totiž velmi podstatný rozdíl!

Tehdejší (normalizační) režim měl humanistický cíl, ale prostředky, jimiž svého cíle dosahoval, byly v některých aspektech neférové a řízené principem „padni komu padni“. Jenže dnešní systém má cíl krutě dehumanizační, a prostředky, jež k jeho dosažení volí, jsou vyloženě manipulativní, klamavé a vyděračské (do slova a do písmene je to „loterie s lidskými životy“).

Troufám si říct, že v dnešní pohnuté době netvoří hlavní polaritu politiky dělení na levici a pravici. Ani na konzervatismus a liberalismus. Za aktuální polaritu a definování ideologické orientace považuji tato kritéria (bez ohledu na konkrétní politické subjekty):

1) národ

x globalismus

2) prevence předcházení covidu a léčba účinnými prostředky

x zdraví poškozující rouškofašismus, invazivní testování (odebírání biologického materiálu) a vakcinační „ruleta“

3) ekonomická suverenita a hospodářská soběstačnost

x korporativní kapitalismus a neofeudalismus (tzv. dolování renty úzkou skupinou velkokapitalistů a nadnárodních korporací)

4) odvaha zabránit depopulačním snahám globalistů (nutné nastudovat: Agenda 2020, Agenda 2030, Agenda 2050) tím, že budeme požadovat jednoznačný odchod z EU a z NATO (bez „alibistického“ referenda)

x pohodlí a zaprodanost s nevědomým či záměrným efektem – ve výsledku: dělat „užitečné idioty“ globalistům

5) sjednotit se v rámci mimoparlamentní opozice a vytvářet mimoparlamentní vlasteneckou frontu, která zahájí veřejný konfrontační dialog s dosavadními systémovými subjekty

x rozeštvávat vlasteneckou frontu a zavádět ji do tzv. slepé uličky

RESUMÉ:

Pokud se v rámci výše zmíněných bodů vlastenecká fronta jednoznačně nevymezí, pak naše společnost „ovčanů“ bude odevzdaně kráčet na svou vlastní porážku… Probuďme naši spící společnost, dokud to ještě jde!

Akcelerace globalistických procesů už nám nedává mnoho času!

  • Mgr. Marek Adam

P.S.

21. srpen 2021 se pro nás, vlastence, stane symbolickým dnem hned ve dvou rovinách. Tu první nám Česká televize změní v lacinou masírku. Tu druhou můžeme v Příčovech u Sedlčan dotvářet my sami. Pojďme to zkusit!

(Visited 297 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Díky za podmětný článek.No tady jde o to zachránit co se dá.Do těch Příčov znovu pojedu minule se to zdařilo.
    Ten fenomén buditelů tady je.Je mnoho různých vlasteneckých blogerů a yotuberů například Filip Vávra s kterým v mnoha věcech nesouhlasím ale díky Bohu za měj. Je velice smutné že třeba takový Kovy co neomarxista je má zejména u naší mladé generace takovou sledovanost a podporu.Opravdu je dobré udělat si čas a oslovit aspoň někoho kdo není políbený nacionalizmem.Třeba na veřejném foru…..

    Přes to že jsou komentáře a videa často mazány,tak nesmíme ztrácet naději.Jistě že ten liberální pro eu proud nezastaví pár aktivistů ale dá se aspoň někdo nahlodat a třeba nějaký vlastenec povzbudit a motivovat k činům.
    Jak mnozí žijí ve svých názorových bublinách,tak je to tak zoufalé že mi někdo řekl.Jsi první člověk kterého jsem potkal co je na straně Alexandra Lukašenka.Proto je dobré být víc v podvědomí veřejnosti.Články,videa,petice vše viděli i ostatní nejen my skalní nacionalisté.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *