Spravedlivá odplata? Tento týden někdo zapálil už druhou mešitu ve francouzském Lyonu (videa)

Napsal
Sdílet článek

Vezmeme-li to recipročně, tak i přes poněkud narůstající počet hořících francouzských mešit, se stále zdaleka nepodařilo  srovnat počet již vypálených nebo jinak zničených kostelů, katedrál či kaplí na území Francie, ale nejen tam. To, že hořela během jediného týdne v Lyonu již druhá mešita není nakonec nic překvapivého. Znáte to přísloví: „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu..“? Jednou to prostě muselo „prasknout“. Nebylo by normální, kdyby Francouzům nedošla trpělivost a neoplatili by muslimům stejné stejným.

Nutno podotknout, že mimo požárů kostelů a jiných křesťanských svatostánků bylo v posledních týdnech založeno několik mohutných požárů v různých místech Francie. Jednalo se o požáry lesní, přičemž vyhořely i kempy či obytné domy. Požáry navázaly na výzvu vedení ISIS k tomu, aby právě tímto způsobem začali muslimové provádět džihád v západních zemích. Právě lesní požáry zde byly speciálně zmíněny. A asi nikoho neudiví, že viníci požárů nebyli dopadeni.

Podobně pak nebyli dopadeni ani všichni viníci požárů kostelů a katedrál. Dopadli jen hrstku z nich a to často jen proto, že se sami k činu přiznali. Níže si tedy znovu shrňme požáry těchto svatostánků pouze z let 2018 a 2019:

Nikdo v těchto případech nehovořil o „křesťanofobii“ nebo „evropanofobii“. Ne, to nikoho ani nenapadlo. Pokud se však podíváte na první video níže, tak zjistíte, že ve vztahu k požárům mešit v Lyonu se hovoří o „islamofobii“. Najednou je Francie zdrcena a zhnusena. Najednou zde není snaha vše svalit na technickou poruchu, jako tomu bylo v případě hořících kostelů a katedrál. Takové pokrytectví!!

K doplnění ještě uvádím mapku všech poničených kostelů a katedrál ve Francii za poslední 4 roky:

Pohoršení všech obhájců muslimské invaze do Evropy vyznívá skutečně velmi falešně v kontextu toho, že nyní se zcela jasně jedná o odvetu, která musela jednoho dne přijít. A lze předpokládat, že u vzájemného zapalování svatostánků nezůstane, válka civilizací se časem přesune do francouzských ulic. To už se ostatně děje, ale jen lokálně, větší konflikt je však jen otázkou velmi krátkého času.

Na videa k aktuálním událostem v Lyonu se můžete podívat níže:

5/5 - (3 votes)
(Visited 422 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. krása good Jen víc takových!!!!Když se podívám na tu mapu,tak mají ještě hodně co dohánět!!!!!
    Ale chtěli to sami-chtěli multikulti,chtěli negry a arabáče-tak to teď mají!!! good

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *