Srbsko vysílá k hranicím armádu, aby chránila místní před invazisty, Maďarsko pomáhá Řecku

Napsal
Sdílet článek

Srbsko vyslalo svou armádu do města nedaleko hranic s Chorvatskem, kde zůstávají stovky migrantů uvězněny v naději, že budou moci pokračovat dál na území EU. Ministerstvo obrany v sobotu uvedlo, že prezident Aleksandar Vučić nařídil nasazení vojsk k zajištění tří  táborů u hraničního města Sid, kde je umístěno zhruba 1 500 přivandrovalců, většinou ze Sýrie, Afghánistánu a Pákistánu.

Vučič řekl, že nařídil nasazení armády, aby místní obyvatelstvo chránila před obtěžováním a loupežemi, kterých se migranti dopouští. Poté, co byl tento měsíc zrušen výjimečný stav, se migranti začali trousit mimo své tábory a dopouštěli se různých deliktů a nelegálních vstupů do domů. Lidé se tedy necítili bezpečně, proto musela být na jejich ochranu vyslána armáda.

Invazisté na cestě za dobytím Evropy nerabují a neničí jen v Srbsku, ale jak jistě víte, tak především v Řecku na ostrovech, kde je jich momentálně ubytovaných nejvíc. Řecku se nyní rozhodlo pomoci alespoň finančně Maďarsko, které chce sponzorovat rekonstrukci vetřelci zdemolovaných kostelů na ostrově Lesbos. Tristan Azbej, Maďarský státní tajemník pro pomoc  křesťanům v pátek oznámil, že maďarský stát přispěje částkou 30 tisíc dolarů na pomoc při opravách kostelů, které byly na egejském ostrově zdevastovány invazisty.

Už v březnu byl vetřelci silně poškozen kostel Saint Raphael. Migranti rozbili okna kostela, srazili výklenky, vytrhali ze zdí obrazy a ikony a trosky rozházeli po zemi. Pak v květnu opět udeřili invazisté z tábora Moria na ostrově Lesbos, kde zpustošili kostel Svaté Kateřiny. Ten byl opět totálně zdemolován. Stejně jako před měsícem, i zde migranti poničili náboženské ikony a udělali tam nepořádek.  V dubnu migranti z tábora Moria pokáceli pro změnu na ostrově pět tisíc olivovníků.

Sýrie, Afghánistán Pákistán. Odtud je drtivá většina invazistů jak v Řecku, tak v Srbsku nebo kdekoli jinde na cestě Balkánem. Navíc, původ i věk vetřelců je nejasný, neboť většina z nich nemá doklady a tvrdí, že jsou nezletilí.  Potom je problém invazisty deportovat, neboť falešná pseudohumanita  to dokonce ani v případě zločinců nedovolí. Co kdyby se chudáčkům sirotečkům (i když třeba vrahům či násilníkům) doma něco stalo??

A jak je na tom Sýrie, o níž nám vítači neustále tvrdí, jak je pro vetřelce nebezpečná??

 

(Visited 2 278 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *