SRPEK MĚSÍCE OZÁŘIL BRNO

Napsal
Sdílet článek

Obrovská zář jak výbuch neutronové bomby zasáhla nejen Brno, ale celou naši zem. Žádné škody, jen v hlavách zasela semínka strachu. Strach klíčí a roste rychle, proto píšu také rychle, než mi strachem zchromne ruka.

Šest roků žaláře za názor pro nás znamená, že jsme se v čase propadli o 70 až 80 roků zpátky, ať už byl /ten názor/ jakýkoli. Nejsem sto to pochopit, protože ještě nedávno média přinášela veřejné přání nemocí a smrti konkrétním osobám, dokonce se objevila výzva k zaříznutí prezidenta – a nic se nedělo. Najednou stačí názor k šesti létům nepodmíněně. Kolik je možné dostat za to, když někdo usoudí, že máte stejný názor jako on?! Předsudečné postoje a tresty za ně už tu přece v minulosti také byly. Proto je třeba napsat petici, že tedy rozhodně ale rozhodně nesouhlasíme s tak zločinnými myšlenkami a že žádáme ještě přísnější trest! Nejlépe smrt, aby na nás nepadlo nějaké podezření. My si přece tu svobodu a demokracii takovými vzít nedáme.

A co na to říkají naši liberálně-demokratičtí politici? Nic! Nebo už mají tu petici napsanou?

 

  • Karel Petřík
(Visited 184 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Sice si možná myslí že nás vlastence tímto zastraší ale nakonec lidi budou s náma.Co to má být? Těch 6 let za komentář? S tím přece souhlasit nebude společnost.

    Když už je to padni komu padni tak kdy budou potrestáni ty co zatím beztrestně říkají o našem premierovi že je estébák? Kdy budou potrestáni ti co říkají neprávem o Tomio Okamurovi že je extrémista?
    Doporučuji udělat jednu věc. Podat trestní oznámení na nějaké levičáky .Na Jana Cemplera, jak je ten obecní blb Erik Tabery a pár dalších kreatur za pomluvu a požadovat šest let kriminálu. Až by všechny ty oznámení pochopitelně byly zamítnutý ,tak bych vytáhnul tento případ. Náš člověk dostal 6 let za komentář (možná ani nebyl myšlený vážně) a tyhle můžou a nejsou potrestaný.

    Třeba by se něco pohlo. Udělat srovnání. Ptát se jak to teda je to padni komu padni. Když už může Ivan Bartoš vítat nebezpečné uprchlíky a nosit vlajku levicově extrémistické organizace antifa tak proč by někdo nemohl napsat něco třeba o potápění lodí s čmoudy????

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *