Stále tatáž písnička – zodpovědnost za útok prý nese AfD

Napsal
Sdílet článek

Tak přesně takovéto zdůvodnění útoku v německém městě Hanau jsem očekávala. Je to pokaždé, jako přes kopírák. Všimli jste si? Pokud někde zaútočí odpůrce migrace, islamizace a multikulturalismu, pak se najde viník velmi rychle, většinou v řadách odpůrců invaze. Je jím tedy ten, kdo na problém, díky kterému k činu došlo, dlouhodobě poukazuje.

V Německu od roku 2015, kdy začala masová muslimská invaze, došlo k mnoha kriminálním činům, které velmi úzce souvisely s tím, že byl pachatel muslim. V jejich případě se nikdy nepoukázalo na pravý důvod oněch činů, ať už se jednalo o teroristické útoky, znásilnění, vraždy či tzv. vraždy ze cti. Nikdy nebyl útok zdůvodněn tím, že dotyčný je muslim a jedná jen tak, jak mu velí Korán. Tedy vraždí bezvěrce, znásilňuje nevěřící ženy nebo vraždí vlastní dcery a sestry, odmítající se provdat za předem vybraného ženicha.

V případě podobných činů je zdůvodnění jediné – psychické problémy útočníka. Na nic ani nikoho jiného se to nesvádí – na Korán, imáma či islám všeobecně. Nicméně dojde-li k útokům na vyznavače Alláha, je viník jasný: může za to ten, kdo islamizaci a nezřízenou invazi muslimů do Evropy kritizuje. Tedy ten, kdo nechce, aby k podobným činům, které jsou projevem střetu dvou neslučitelných kultur, docházelo.

Dále cituji z článku na Novinkách:

„Zodpovědnost za něj nese i AfD, protože šíří nenávist, útočí na některé skupiny obyvatel a znejisťuje společnost. Úředníci prohlásili, že střelba v Hanau byla výsledkem hluboce zakořeněného rasismu. Tobias Rathjen ve středu zavraždil deset lidí – svou matku a devět přistěhovalců.“

Takže za útok nemůže šílená bába Merkelová, která zve invazisty přímo do Německa a spolu se sultánem Erdoganem, který považuje Německo za součást Osmanské říše, otevírá největší mešitu v Německu? Nemůže za to německá vláda a justice, která se snaží bagatelizovat kriminalitu migrantů? Ti všichni jsou zcela z obliga? Vždyť každý musel čekat, že se dřív či později něco podobného stane! Ale ne v reakci na antimigrační a protiislámskou politiku AfD. Ne, pokud by se skutečně praktikovala podobná politika, tak by nejspíš nikdo neútočil. Neměl by důvod, protože země by nespěla k totální islamizaci.

A ještě malá poznámka k citovanému výroku z Novinek. Islám není rasa, říkat o odpůrcích islámu, že jsou rasisté je stejný nesmysl, jako tvrdit totéž o odpůrcích nacismu. Islám je totiž stejně, jako nacismus, nenávistná ideologie.

V kontextu tohoto případu se tedy ptám: Kdopak je zodpovědný za veškerou kriminalitu, kterou způsobili Merkelovou pozvaní migranti? A pokud mám být aktuální; tak kdopak může za případ velmi brutálního znásilnění teprve jedenáctileté holčičky, ke kterému došlo poměrně nedávno? Afghánec (22 let) a jeho kamarádi, kteří přitáhli do Německa právě na pozvání Merkelové, toto děvče opakovaně a velmi brutálně znásilnili. A co víc, za tento odporný čin dostala tato odpudivá kreatura pouze podmínku! Traumata, která musela holčička utrpět nikoho nezajímají, stejně jako fakt, že může kdykoli násilníky znovu potkat na ulici.

Kdo za výše uvedený případ a stovky dalších, způsobených „hosty“ Merkelové nejen v Německu, ale po celé Evropě může? Opět AfD??

Pokud by nebylo Německo silně islamizované, pomalu ale jistě likvidované multikulturním experimentem, pak by neměl nikdo důvod se radikalizovat. Za podobné šílence, kteří se jednoho dne seberou a jdou vraždit – ať už za Alláha nebo proti němu – může jedině a pouze nezřízená podpora islámské invaze. Rozhodně ne AfD.

Nespravedlivé rozsudky, které očividně vetřelcům nadržují na úkor jejich obětí z řad etnických Němců, pouze naštvanost lidí prohloubí. A opět se může stát, že v někom bouchnou saze. Pokud se tak stane, znovu se to svede na AfD? Kde je ta logika?  

5/5 - (5 votes)

(Visited 113 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *