Stále víc lidí u nás podporuje islámu vstřícné politiky, to islamizaci urychlí

Napsal
Sdílet článek

Přináším slíbené pokračování analýzy naší proislámsky nastavené společnosti. Společnosti, která nedokáže podobně, jako celá západní společnost, vyhodnotit reálné hrozby. Vstřícnost našinců k islamizaci vlastní země se projevuje i tím, že u nich paradoxně roste obliba těch politiků, kteří islám adorují, či podporují muslimskou invazi. Právě stoupající obliba politiků, pod jejichž nadvládou bychom byli islamizováni o poznání rychleji, než je tomu dosud, nám jasně ukazuje, že skutečně drtivá většina lidí islám coby problém nevidí. A to je zásadní chyba, díky níž se také my jednou dočkáme toho, co je nyní neblahou realitou ve Švédsku nebo Francii.

Než budu konkrétní, nedá mi to, abych opět neupozornila na situaci Švédska, které mělo kdysi totožné výchozí podmínky jako my. Tedy žádnou koloniální minulost a srovnatelný počet obyvatel. Před dvaceti lety byl počet muslimů v této zemi ještě zanedbatelný, výrazný nárůst pak zaznamenala tato skandinávská země především v posledních pěti letech. Zásadní příčinou bylo přesně to, o čem zde stále píšu – většina lidí si islám nepřipouštěla jako hrozbu. Nyní Švédové zjišťují, že je jejich země nenávratně islamizována. A víte, nač se Švédové často v diskuzích ptají?

„Jak je možné, že jsme se islamizovali? Vždyť ani jedna politická strana nám islám neslibovala“…

To našinci jsou snad ještě horší, neboť jejich nejoblíbenějším politikem je – dle různých průzkumů – přesně ten politik, který se dlouhodobě obdivem k islámu netají. Politik, který se přátelí s nejvýše postavenými muslimy v ČR, politik, který prohlásil:

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Úkolem evropských politiků je zdůrazňovat, že se boj vede proti teroristům, ne proti islámu.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

Zde se můžete podívat na fotografie našeho ministra vnitra, který je velkým podporovatelem islamizace naší země  a podle různých průzkumů údajně i nejoblíbenějším politikem.:

A vzhledem k tomu, že je nyní velmi aktuální konflikt mezi Ázerbájdžánem a Arménií, kdy na  straně muslimského Ázerbájdžánu stojí také Turecko, pak nelze nepřipomenout, že právě Al Hamajda je tím, kdo dlouhodobě velmi úzce spolupracuje s Ázerbájdžánem. Vyšetřovací komise o korupci mezi poslanci Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE) v roce 2018 konstatovala, že Ázerbájdžán prostřednictvím svých politiků uplácí evropské politiky a opulentními dary si je zavazuje za podporu zájmů tamního autoritativního islámského režimuNa seznamu takových podporovatelů ázerbájdžánských zájmů figuruje i předseda ČSSD a současný ministr vnitra Jan Hamáček. 

A co víc. V době, kdy tento islamofil, který právě dlí na ministerstvu vnitra a těší se nebývalé oblibě lidí, jimž se zřejmě podpora islámu nejeví být problémem, se Ázerbájdžán prostřednictvím své agentury Trend pochlubil fotografiemi z rozsáhlého vojenského cvičení, na nichž figurují samohybné houfnice Dana-M1 a raketomety RM-70 domácí provenience, konkrétně z výroby holdingu Czechoslovak Group.  Je pak nasnadě, na čí straně v konfliktu Ázerbájdžán (resp. Turecko) – Arménie, což je konflikt islámu s křesťanstvím, náš ministr stojí.

Jak je možné, že je někdo podobný nejoblíbenějším českým politikem? Ať už si myslíme o průzkumech cokoli, tak minimálně zrnko pravdy na tom být musí, zde není třeba manipulovat výsledky jako u běžných volebních průzkumů.  Pokud by náš „vrchní islamizátor“ nenabýval tak neskonalé obliby, pak by byl žebříček poněkud někde jinde. Nicméně, alespoň jeho proislámská partaj jde ke dnu a nyní lze jen doufat, že po příštích volbách odejdou socani do  zapomnění.

Dalším signálem nebývalé podpory islamizace ze strany našich občanů je rostoucí podpora Pirátů. Tedy přesně té partaje, která svým hlasováním v EP jako jediná politická strana z ČR podpořila tzv. „migrační dálnici“, partaje, která soustavně podporuje dovoz „vousatých syrských sirotků z Pákistánu a Afghánistánu“ a „solidaritu v přerozdělování“.

Nejen její předseda, ale i mnozí členové či nová senátorka jsou velmi nadšenými podporovateli přijímání muslimských vetřelců, což dal ostatně Bartoš najevo účastí na demonstracích pro přijímání muslimských invazistů. Chronicky známé video musí znát snad každý, tedy i voliči Pirátů, jen pro osvěžení vám ho zde připomínám.

A tuto novou senátorku si zvolili Středočeši:

Tomio Okamura on Twitter: "Nová senátorka za Piráty. Myslím, že se máme na  co "těšit"... Myslím si, že každý vidí, že Piráti podporují imigraci, i  když se to snaží tlumit, aby nepřišli

Piráti už vlastně v Praze docela názorně předvedli, jakým způsobem budou politiku multikulturalismu prosazovat (mimochodem, víte, že právě multikulturalismus je v programech socanů a Pirátů společný??). V rámci podpory multikulturalismu totiž začali právě Piráti ve spolupráci s neziskovkami stěhovat cikány z ubytoven do pražských magistrátních bytů. Pražáci tedy mají nyní možnost okusit si důsledky svojí vlastní volby. A to je samozřejmě pouhý začátek. Předpokládám, že časem nastoupí i rodiny vyznavačů „náboženství míru“.

Ostatně, zakladatelem Pirátských stran byl muslim, přičemž stále více se prokazuje i velmi úzká spolupráce muslimů s Antifou, s níž Bartoš dlouhodobě sympatizoval.

Jak jsem uvedla už v předchozím článku k tomuto tématu, tak v naší zemi prakticky není poptávka po protiislámské politice podobně, jako tomu bylo v právě již zmiňovaném Švédsku. Tam už dnes o tuto politiku zájem je, ale už je, bohužel, velmi pozdě. Navíc, nejen, že není o zákaz islámu mezi voliči zájem, ale dokonce si nadmíru oblibují jasně proislámské politiky. Pak se prostě islamizovat budeme, neboť zatím ten trend takový je.

Nebo si snad myslíte, že lze změnit během velmi krátké doby myšlení celých mas, které lze navíc velmi jednoduše odvést k jakémukoli zástupnému problému či zmanipulovat tak, jak to systém potřebuje??

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 264 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *